Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna dziecko małe

lubie byc szmatą

Polecane posty

Gość anna dziecko małe

hello. odnosnie tematu dotycznacego klapsow, wszyscy piszecie ze uwielbiacie klapsy w tylek i tak dalej. no ja tez je uwielbiam. ale bardziej lubie dostawac policzki. takie mocne. czesto wyobrazam sobie ze facet rowniez szarpie mnie za wlosy, zmusza do sexu. jest taki dziki i traktuje mnie jak szmate a ja nie moge nic zrobic. nie wiem czy to nie jest nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sandra ała
nie jestes sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilam,ze tez cos z tego lubie.Najbardziej to,ze robie to ze starszymi panami...Nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jto nie normalnnee
ja bym poszła do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jto nie normalnnee
TO dewiacja.....Tzn zależy..od pewnego czynnika..czy ona nie wyobraza sobie p:normalnego delikatnego seksu i przy normalnym seksie namietnych pocaunkach delikatnych pieszczotach potrafi osiagnac satysfakcje a ten...brutalny lubi czasem..Traktuje jako urozmaicenie,,,,,?Jesli tak to ok Jesli nie wyobraza sobie normalnego seksu bo W OGÓLe ja nie kreci...Tylko lubi tak brutalnie to jest to dewiacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dziecko małe
Po procesie przemieniania mnie w szmatę polegającym na wymierzeniu kilku soczystych liści w twarz zakłada mnie na kij wsporczy od mopa i z wytrwałością japońskiego sztukmistrza bonsai oraz precyzją godna samych połykaczy mieczy konserwuje wszystkie powierzchnie płaskie w pobliskim lidlu z dłuższym odpoczynkiem przy regale z drażami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabbrina
i przez takie zboczone idiotki jak ty potem faceci maja błedne przekonanie że kazdą laske kreci takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez to kręci
i nie widze w tym zadnej tragedii :) Podoba mi sie to i nie mam zamiaru z tym nic robic, moj facet tez lubi takie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllee
sado-maso klasyfikowane jest w seksuologi do dewiacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×