Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięknałydka

laserowe zamykanie naczyń na nogach

Polecane posty

Cześć, dziewczyny! :) To laserowe zamykanie naczynek jest rzeczywiście tak skuteczne? Zastanawiam się nad takim zabiegiem i nie wiem, czy jest warto wydać na to kasę, a naczynka mam na twarzy bardzo popękane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz technologie laserowe są tak zaawansowane, ze naprawdę chyba cieżko znaleźć lepszy sposób na pozbycie sie problemu naczynek. Ja robiłam ten zabieg w Warszawie w klinice Horizon Medical Center i moge naprawdę polecic. Trzeba sie do tego przygotowac finansowo ale naoprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriadfg
Widze,ze ktos robil zamykanie naczyn w klinice Dr Legrand. Moge potwierdzic,ze sa bardzo dobre efekty. Mialam naczynia na lydkach I wybrano dla mnie zabieg Nd:YAG. Bolalo troche, potem byla opuchlizna I male strupki ale efekty byly tego warte. Po 3 tyg mialam kontrole i zamkniecie to czego zostalo. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi tu nie gra Twój komentarz. Ja też miałam usuwane naczynka ta metoda, w tym samym gabinecie. Strupki żadnych nie było i nie miało być, a najgorsze że minęło już 3 tygodnie a żadne moje naczynko nie zniknęło. Po jakim czasie zaczęły u was zanikać naczynka po laserze nd:yag? Jest szansa, że jeszcze się wchlona? Słyszałam, że niby może to potrwać do 5 tygodni, ale żeby po 3 nie było widać żadnej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty są ale niestety często trzeba przejść kilka sesjii zabiegów. Wiadomo że jak przyjdziesz z żylakami do chirurgicznego usunięcia to laser nie pomoże, ale z drobnymi żylakami można walczyć. Więcej informacji znajdziesz na stronie zabiegu w klinice http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mialam przeprowadzone 4 zabiegi glowica hot cold w CC w Gdansku. " - chodzi o tą klinikę na Aniołkach? Ja jestem zapisana na 4 maja, ale strasznie się boję, chcoiaż jak oglądam fotki w katalogu to mam nadzieje , ze u mnie bd podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaK12
Miałam duży problem z naczynkami na nogach, doszło nawet do tego stopnia, że latem parzyłam się w długich spodniach byleby nie pokazać swoich nóg. W końcu zdecydowałam się podjąć jakieś działania i umówiłam się na zabieg usuwania naczynek do gabinetu Dermedika przy Krowoderskich Zuchów, obawiałam się bólu jednak zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwał jakieś 30 min, a efekty są boskie, w końcu mogę ubierać sukienki latem i cieszyć się słońcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na laserowym amykaniu naczynek na nogach i na twarzy. Ogólnie nie jest to zabieg przy którym można się zrelaksować, ale jest on całkiem znośny. Na konsultacje i zabieg trafiłam do Pani Eli. Po 2 zabiegach z ogromnej siec***ajączków na udach, mogę powiedzieć, że została mi 1/3 tego z czym przyszłam. Na twarzy trochę inaczej bo miałam dużo mniej naczynek, więc po dwóch jest super efekt. Miałam kilka takich pojedynczych naczynek na twarzy i cały czas slyszalam pytania tego typu czy czasami nie jestem brudna w tym miejscu. Ku mojemu zdziwieniu już po pierwszym zabiegu, czyli po miesiącu, większość z nich znikęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam skorzystanie z serii zabiegów laserem Nd:YAG 1064 nm. Zabieg przeznaczony jest do niwelowania zmian głębokich. Światło pochłaniane jest przez naczynka, które zostają obkurczone i zamknięte. Zabieg wyróżnia się nie tylko skutecznością. Ogromną zaletą jest podniesienie bezpieczeństwa oraz zniwelowanie ewentualnego dyskomfortu dzięki zastosowaniu specjalnego systemu chłodzącego skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na usuwaniu naczynek na nogach u doktora Macieja Kielara w klinice melitus w Warszawie. oczywiście wielka ulga- ja już czuję się lepiej, doktor był bardzo bezpieczny, przyjemny, pomocny. tu link jeśli ktoś ma podobny problem i chce iść do godnej, zaufanej kliniki to tu :https://klinikamelitus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra80
Hej to ja wam mogę powiedziec co i jak jeśli chodzi o naczynka. Mam duże problemy bo niestety to sprawa genetyczna a przy tym mam taką pergaminową skórę i naczynia po prostu widać. Byłam w różnych miejscach z różnymi skutkami. Ale ostatnio trafiłam do doktora Rybaka we Wro i szczęka mi opadła. Doktor skanował mi nogę takim urządzeniem, że widziałam wszystkie swoje żyły. A potem zrobił laser i skleroterapie. Za zabieg zapłaciłam więcej niż gdzie indziej, ale doktor powiedział że może jeszcze jedno spotkanie i bedzie po problemie. Nie wiem czy można tutaj dołaczać zdjęcia ale jak któras będzie chciała to niech napisze na maila a ja wyślę, bo aż z ciekawości zrobiłam fote jak to wygląda. Mój mail to skopec80@wp.pl.Doktor ma tam też na stronie jakieś filmiki. Czekajcie może znajdę. Oooo to jest to co ja miałam https://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/flebologia/vein-viewer/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

ja byłam na tym zabiegu w Estetyka Day Spa i polecam - efekty wow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

ja byłam na tym zabiegu w Estetyka Day Spa i polecam - efekty wow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×