Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjgf

co robic 5 tg niemowle

Polecane posty

Gość mjgf

pomocy moj niemowlak zjadl odbilo mu sie bardzo delikatnie i teraz od 2 godzincaly czas ulewa..-juz z 10 razy - raz mu nosem az polecialo intensywnie nie wiem co robic tym bardziej ze kiedy biore maleo poziomo on wrzeszczy i i tak sie napina ze nie ma mozliwosci go tak trzymac do odbicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
ja bym go zawiozla do lekarza dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...........81
a ile dziecko zjadło bo moze za duzo? POza tym to moze byc objaw refluksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulewa czy raczej wymiotuje??? ja tez bym radziła do lekarza się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie rozumiem
poziomo...do odbicia? Ulewanie jest rzeczą normalną.Najadł się i ulewa aż do nastepnego karmienia.....ale nie trzymaj go poziomo tylko pionowo.Pręży sie bo pewnie ma kolkę albo nie może odbić i go brzuszek boli-połóż go na brzuszku i masuj plecki.Jak mu sie uleje to poleci w dół i sie nie zakrztusi i nie dostanie np.zapalenia ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulewanie u tak maluśkich dzieciaczków jest rzeczą zupełnie normalną - wynika z niedojrzałości układu nerwowego. Jeśli Maluszek ulewa często i się dodatkowo krztusi to kładź Go na prawym boku (koniecznie na prawym, ponieważ w tej pozycji przełyk i żołądeczek nie są uciskane) i pod kątem 30 st. Obserwuj Maluszka czy nadal tak bardzo ulewa, jeśli tak - skontaktuj się z lekarzem bo być może konieczne będzie podanie mieszanki dla Dzieci z refluksem - jeśli Maluch dobrze przybiera na wadze to nie będzie refluks, a poprostu zwykłe ulewanie. Ale koniecznie gdy problem będzie się powtarzał należy skonsultować się z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
no nie mówcie ze ilewanie nonstop przez dwie godziny polączone z wybitnym niepokojem u dziecka jest normalne i moze trwac do nastepnego posiłku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×