Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DAMIAŃSKA

Druga ciąża na urlopie wychowawczym

Polecane posty

Gość DAMIAŃSKA

Witam mam pytanie.Jestem na ostatnim,bezpłatnym roku urlopu wychowawczego.Umowę mam do 2011roku.Jestem w trzecim miesiącu ciąży,a wychowawczy kończy mi się we wrześniu.Czy po ukończonym wychowawczym zanosząc zwolnienie mogę zostac zwolniona?Termin porodu mam na grudniowe święta,czy należec mi się będzie urlop macierzyński,wychowawczy.Czy istnieje taka możliwośc ,aby( w jakiś sposób) informując pracodawce w tej chwili o ciąży, móc pobierac chorobowe i byc na L4,czy dopiero po skończeniu wychowawczego?Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj tam: www.advokat.com.pl Słuchaj możesz przecież dać podanie pracodawcy, że rezygnujesz z wychowawczego (daje się je na 1 miesiąc przed planowanym zakończeniu wychowawczego), a potem od razu dać L-4 i skoro ciąża zagrożona to ciągnąć L-4. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz napisać podanie,że wracasz do pracy(z wychowawczego)-na 30dni przed planowanym powrotem. Np.piszesz,ze wracasz od 15lipca 2007r.-dostarczyć mjusisz najpóźniej 14.06 I tego 15lipca składasz u pracodawcy L4 . Siedzisz na L4 do końca ciaży i idziesz na macierzyński.No a później na zaległy urlop wypoczynkowy(z okresu L4 za rok 2007).Później idziesz oczywiście na wychowawczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×