Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość freyA.w

Jakie są najlepsze farby do włosów- jakie marki polecacie?

Polecane posty

Gość freyA.w

Proszę o wpisywanie ale nie komentowanie wpisów poprzednich i kłócenie się w stylu- "a nieprawda, bo...", proszę tylko o wypisanie nazw czy firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyA.w
A jest jeszcze dostępny ten "normalny" Casting tzn nie wersjA COŚ tam gloss, którą rekalmuje Cruz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowalam ostatni raz wlosy ta farba rok temu, wiec mysle ze to te \"stare\" byly. Ostatnio farbuje u fryzjera, fryzjerka mowila ze farby Loreala sa dobre, i takie sa u niej w salonie, ale w sklepie ich nie dostaniesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyA.w
Wiem, ale poszukam, może ten zwykły Casting jest jeszcze do zdobycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyA.w
Ten nowy daje jakiś efekt rozświetlenia, a marzy mi się odcień śliwki, wiesz fiolet- może być nawet neonowy, ale fiolet, broń Boże nic wpadającego w czerwień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mialam tez odcien fioletowy. Wlosy slicznie sie blyszcza i zdrowo wygladaja. :) Nie lamia sie i nie rozdwajaja. Nie polecam Palette, ja mialam po niej suche wlosy i matowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal nie dla mnie
Głupia nie zrobiła próby uczuleniowej i czubek głowy cudnie ropiał....dready za free :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza z niemieckiego Rosmana tylko ze to jest szampon do 24 myc bardzo dlugo utrzymuje sie wymarzony odcien ,zadna inna mi tak nie podpasowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziiita
mi fryzjerka poradziła, żeby nie używac palette, bo bardzo głeboko wnika w strukturą włosa, czy coś takiego :P nie pamietam już dokładnie, ale powiedziała, ze lepsze a w podobnej cenie sa np farby garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×