Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satee

sukienki-zobaczcie i ocencie czy fajne

Polecane posty

kolor czerwony lepszy, ale czy koniecznie taki fason, fajnie wyglada jak ktos ma duzy biust, ja mam maly i to nie dla mnie. Zaleta jest ze ukryje brzuszek. Ale nie wiem. Jak dla mnie nie fajny fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam maly biust wiec ok jeszcze sie zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w sobie nic moze czerwona lepsza ale tak czy tak jakas taka krótka i bez fantazji w sam raz do biegania po zakupy czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka sierpniowa
Jezu-jaki kicz i obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 28
brzydkie i tandetne -jak z lat 80 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego to juz najlepsza ta w paski ale ogolnie nie przemawia do mnie zadna na jaka okazje szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie, zadna specjalna okazja. wyrzucam stre ciuchy i szukam czegos oryginalnego ale na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=200784118&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink dot
okropna jak z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
pierwsza- nieciekawy fason, beznadziejny kolor, wogóle jakaś taka "wiejska" druga- nie wiem czemu, ale kojarzy mi się tylko z pewnego rodzaju paniami ;) tyle już tego na ulicy, tych pasków, że już patrzeć się nie da trzecia- moim zdaniem najlepsza, skromna, słodka, kobieca, ale nie do jeansów- za długa, gdybym miała wybra kolor to oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaal
to tunika a nie sukienka, no bo caly tylek widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaki
ta ostatnia mi się podoa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza nie jest znowu taka zła, ale rzeczywiście zdecyduj się na czerwoną. Taki fason nadaje się na lato. Druga mnie się nie podoba, bo tej modelce widać tyłek. Trzecia ma jedną podstawową wadę: wygląda jak halka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×