Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem...

jaka bielizna do mega niskich biodrówek?

Polecane posty

Gość sama nie wiem...

bo nie znosze jak mi gatki ze spodni wystaja:-Otylko prosze mi nie proponowac tych okropnych gaciorow z paskami pod posladkami z Allegro;-) Wiec Dziewczyny-jaka bielizne polecacie pod biodrowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
transparentną! tzn w cielistym kolorze, że nawet jak już coś wylezie jak się pochylisz, to w naturalnym kolorze. i raczej nie striny - jak to wygląda.. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
ale w lecie nosze tylko stringi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racice
mega niskie biodrowki-chyba chcesz swiecic stringami,to jest oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
albo rybki, albo akwarium... albo nie wystają chamsko spod spodni gacie, albo wystają (domyślam się ze wiesz, jak wszyscy zlewają się teraz z takich lasek z powyciąganymi na wierzch paskami od srtingów..) chcesz narażać się na śmieszność? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakieś szorciki w cielistym
kolorze? są takie bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
czemu oblesne?kupilam sobie wranglery model megan i co, te spodnie sa wg. Ciebie oblesne???sa niskie i wystaje mi z nich bielizna wiec szykam porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
a moze stringi takie co sa naprawde z cieniutkich paskow a la tasmy na 3-4 mm, w kolorze cielistym, bez zadnych ozdobek, o bardzo niskim pasie? zreszta dzinsow i tak chyba w upaly nie bedziesz nosic, wiec smialo szorciki niskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
bede raczej nosic, bo lubie je podwijac do kolan w upały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
jekju, nie spodnie są obleśne, tylko wystające spod mich majty - paski od strinów szczególnie, kojarzą się z głupimi małolatami z gimnazjum które znają tylko taki przyciągnięcia uwagi chłopca (nie faceta ojj niee) :O i wystające striny spod spodni są obleśne i narażają na śmieszność.. koronkowe półbokserki czy bokserki (oprócz teog ze wyglądają o niebo fajniej ;) ) są równie "chłodne" i "przewiewne" co striny, więc ci się tyłek w lecie nie ugotuje, a mają przeważnie obniżony stan i nie wystawałyby spod spodni. o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
oki, poszukam mini szortów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam bardzo niskie majteczki, co to ledwo wzgórek łonowy zakrywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
na przykład w h&m są fajne w takich cielisto-pastelowych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
Kuraiko - jakiej firmy? poszukuję również takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
do H&M mam 150 km:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee to najczęściej majtki tzw bazarowe, ze sklepu typu Hong Kong albo wszystko po 2,50zł ;) ale mam też takie z Hendersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten pałąk będzie trochę widać :( Może jakoś go schowasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
stic - te pierwsze paskudne:O to nie chodzi o to żeby z przodu były niskie te majtki, tylko z tyłu - widzisz jak wysoko ta laska ma paski nad pupą? to właśnie jest obleśne - TE wystające ponad spodnie paski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee to ja właśnie mam takie majteczki, że aż \"przedziałek\" mi widać ;) ale na necie nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest technicznie nie możliwe no bo na czy mają się te majty trzymać ?? To już prędzej te biodrowki powinny mieć wszytą bieliznę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małe plamki
dobry patent stic - jak niektóre męskie krótkie spodenki (reeboka widziałam) mają taką w środku siateczkę - jakby majty :D właśnie dlatego powinny to być majtki-bokserki lub półbokserki - biodrówki (są przecież takia majtki) z obniżonym stanem, dokładnie jak spodnie. ja w takich chodzę, właśnie w transparentnych kolorach i nic mi spod biodrówek nie wystaje (a nie noszę nic innego niż biodrówki bo nie lubię). wystarczy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncrhgiyg
a po co ci majtki bez majtasow biegaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie takich stringasow.. zdecydowanie polecam jak inni cieliste, koronkowe... chyba ze chcesz sie swiatu pochwalic tym i owym to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hech - widzisz - wy macie te koroneczki, nylon, DEN, stringi, figi, z siateczką i bez itp ale przynajmniej my nie musimy do spodenek zakładać bielizny bo jest ta wszywka co to zapobiega niekontrolowanemu ukazywaniu się męskich narządów łciowych - i chwała za to bo w lecie w gaciach to po prostu koszmar. Najbardziej lubię tę\\e z M&S. A kwestii tematu nie pomogę bo po prostu bielizna musi się czegoś trzymać i koniec albo będzie widać albo będziesz bez bielizny chodzić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racice
najlepiej zeby Ci rowek wystawał .mega niskie biodrowki sa wg mnie oblesne,niewazne czy wranglera,czy z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×