Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WAZ

REKRUTACJA DO ZUS ????????

Polecane posty

Gość WAZ

CZY KTOś TAM PRACUJE ,MOżE WIECIE JAKIE Są KRYTERIA NABORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Ja wiem
Znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
TYLKO ?? CHYBA JESTEM BARDZO NAIWNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
...JA WIEM PRACUJESZ TAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia...
Nie tylko-ale często rozmowy już są ustawione-ale nie koniecznie znajomymi ale np.kogoś ze stażu bo pracował 6miesięcy i wie wszystko,a ktoś nowy to 2miesiące poznawania i zero z niego pożytku. Ale nie wiem dlaczego tak się tam chcesz pakować-praca stresująca wszyscy na ciebie wrzeszczą a na początek 1200brutto-ja tam pracowałam tylko dla pozycji w CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
no to mnie pocieszyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
po raz 5ty zostałam zaproszona do oddziału na romowę ,nie wim ,czy jest sens znowu jechać ,bo to dla mnie duże koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
teraz przynajmniej wiem ,dlaczego nie dzwonią ,juz popadałam w kompleksy ,że coś ze mną jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
po raz 5ty zostałam zaproszona do oddziału na romowę ,nie wim ,czy jest sens znowu jechać ,bo to dla mnie duże koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
w Zusie pracuje teściowa mojego brata- ta z kolei załatwiła pracę swoim córkom. Wszystko tam jest po znajomości, jak ktoś wcześniej wspomniał- rozmowy często są ustawione. Czasem zdarza się, że zostanie ktoś po stażu, ale generalnie też jest to załatwiane (moja sąsiadka ukończyła tam staż, ale dostała go po znajmości) lub są to przyjęcia na czas zastępstwa. Wcześniej ogłoszeń naboru nie było na stronie internetowej Zusu- teraz mają taki wymóg, ale co z tego, jak dalej wygląda to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
zastanawiam się ,czy jechać ,ale po chwil zwątpienia moja NAIWNOść się odzywa ,że może jednak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......Ja wiem
Rekrutację trzeba przeprowadzić! Ściągnąć CV-ki, później rozmowy itd a robotę dostanie znajomek... niestety taka jest prawda o ZUS, US, WKU itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZ
DO ...JA WIEM MOżE JEDNAK MAM SZANSę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mam być szcera to odradzam ci prace w ZUS-ie .. przede wszystkim z powodu kasy ... taka nędza ze nryczec sie chce .. ale sa tez plusy - kasa zapomogowo-pozyczkowa, pozyczka na remont i zakup mieszkania, wczasy pod gruszą ,, chorobowe ciążowe . i raczej bezproblemowy wychowaqwczy z możliwościa powrotu do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega tam pracuje zarabia 1300 brutto,ale przynjamniej ma umowę na stałe,dostał się oczywiście po znajomości,myśli o wyjeżdzie z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDOłOWANA KIKI
MOżE KTOś MI POMOżE, KTO MA TAM ZNAJOMOśCI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×