Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyuiope

problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość tyuiope

jestem osobą po studiach, niestety kierunek zupełnie nie na czasie więc mam problem ze znalezieniem ambitnej pracy. Myślę już o złożeniu papierów do sklepów z odzieżą damską. Nie wiem ile tam mozna zarobic??? Siedzenie w domu mnie juz dobija. Poradzcie co robic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co skończyłaś Może idź na
początek na staż, ja bym chciała pracować w sklepie z jakimiś fajnymi ciuchami albo kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiołek
Ja też jestem po studiach, szukam intensywnie pracy i czasem mam doła. Musiałam zwolnić się z obecnej (choć jeszcze pracuję) bo za mało zarabiam i sporo mnie kosztują dojazdy. Jutro pewnie dostanę rozwiązanie umowy. W sklepach z odzieżą marnie płacą. Ja bym chyba na bilety nie zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje mi się że
hmmmm wiem coś o tym.. smutna polska rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Pomyślcie o pracy w systemie MLM. To w tej chwili pewna praca i dobrze płatna. Ale zanim się cokolwiek zacznie w tym systemie robić, trzeba dobrze poznać firmę która się nim zajmuje. System prowizyjny, czy jest to sp. z o.o., czy coś więcej. Kto jest właścicielem imię i nazwisko. Sprawdzić NIP i REGON. W wydawnictwie Złote Myśli można znaleźć dobrą pozycję jak rozpoznać właściwy MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_1509
mir33a3 ---->> natrafiłam na ogłoszenie o tym programie i poczytałam o nim trochę ale nie rozumiem wogóle na czym praca w tym programie polega. Jeśli mogłabym cię prosi o wyjaśnienie na mojego e-maila to będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt Cię nie przyjmie
do pracy w butiku po studiach, bo wiedzą, ze twoja ambicja i tak każe Ci stamtąd szybko uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 29
bez sensu te offerty ktore ktos tu podaje nie dajcie sie naciagnac a jesli chodzi o prace po studiach to jest dolujace-ja tez pracowalm w sklepach-ciagle slyszalam od ojca ze on by ambitniejsza prace znalazl a jak przestalm tam pracowac to mi przygaduje ze nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
ja jestem po studiach i pracuje w drogerii, zarabiam 1000zł wiem, że mogłam trafić gorzej, ale też czuje że stać mnie na coś lepszego, tak więc ciągle szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×