Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralatrala

pytanie o wynagrodzenie na rozmowie rekrutacyjnej

Polecane posty

Gość tralatrala

ile brutto można powiedzieć rozsadnie? to byłaby moja pierwsza praca, księgowosc wewnetrzna fortis bank nie wiem dokładnie jakie stanowisko ale pewnie nic wielkiego skoro nie mam doswiadczenia. pracuje tam ktos? orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralatrala
jeżeli nikt nie wie to może napiszcie chociaz jak wam sie wydaje: ile moge powiedziec? zawsze zadaja takie pytanie na rozmowach a dla mnei jest najgłupsze na swiecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest glupie pytanie! Pracodawca musi poznac twoje oczekiwania finansowe, zeby wiedzial czy moze ci tyle zaplacic. Mozesz powiedziec np. \"okolo.... zl\", \"w przedziale od do....\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa//
na początek 2 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **** **** ****
zawsze widełki...tyel ile byś chciała to dolna ich granica...rozpietość ok 400 500zł...ja podaje ile bym chiala zarabiac netto, ale to dlatego że moge pracować na rózne typy umowy...nie wiem jakie miasto ale ja niżej 1200-1400netto bym nie mowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unuuu
ja ostatnio powiedzialam 1800-2000 brutto a facet do mnie: ale mówimy o kwocie brutto i tak ze 3 razy powtarzal jakbym nie zrozumiala... znaczy powiedzialam za malo bo on myslal ze mam na mysli 2000 netto, praca jako ksiegowa w dziale ksiegowosci zagranicznej firmny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unuuu -dlatego zawsze jest dobrze zorientować się ile zarabiają na podpbnym stanowisku,księgowa w zagranicznej firmie bierze ok 4 -5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralatrala
a w banku w księgowości ktos pracuje? bo to chyba nie ma co porównywać z zagranicznymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
do "uuuu". Jeżeli znasz się na księgowości to 2000zł nawet netto jest mało. Księgowa, w dodatku w firmie zagranicznej jest jednym z lepiej opłacanych pracowników. Stąd zapewne powtórzenie tego pytania. Facet myślał, że sobie z niego jaja robisz ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie umie mi odpowiedzieć
?????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×