Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

zabawne

Polecane posty

czas mój najwyższy jako i Tobie dane pójście po chleb nasz powszedni jutro wczesnym rankiem, wiec pozdrowienie przesyłam i nadzieje mam na wspólny mariaż dusz i słów :) niebawem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy znajdz oankenfolda
zatem do spotkania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znam inny film \"Christine\" to horror o samochodzie.........tekst ..nic tak nie pachnie za wyjatkiem...............zgadnij czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy znajdz oankenfolda
oczywiscie czytalam, ale nie przepadam za Kingiem wole cos bardziej realnego w postaci Koontza, Deavera itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłą rozmowę i przepraszam, że przerwałem w pł zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięble z domieszką
To nie moderatorzy się nudzą, przypuszczam, że pryszczate małolaty z wypiekami na twarzach po napisaniu np. słowa fiut, a że młodzi to i zapał ogromny, stąd tyle "pasjonujących" tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez dziekuje za
mila i rzeczowa dyskusje, przyznac musze ze nie czesto zdarza mi sie na "tym" forum prowadzic rozmowy w takim wlasnie stylu. ciesze sie bo jestes przykladem na to ze nawet wsrod tej bandy mozna znalesc wartosciowego czlowieka. Pozdrawiam i zycze milego dnia.Zostawiam piosenke dla Ciebie. http://youtube.com/watch?v=pjOi74fdcTA i nowsza wersja w wykonaniu Meat Loaf http://youtube.com/watch?v=i_XT7zDuuZg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem wart tylu komplementów aczkolwiek jak każdy jestem odrobinę próżny :).....mnie również miło complimenti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym.........to nie banda nie oceniaj by nie być ocenianą :) każdy ma swój los i zadanie do wypełnienia................ a wiesz co się dziej jak zachwieje się równowaga...............ekosystemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
fajny facet z ciebie coheed,przede wszystkim mający coś do powiedzenia ,a to coś to znacznie wiecej aniżeli to słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE róbcie tego bo wpadnę w samozadowolenie, a to nie jest dobrze homo sum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie miało być o tym jaki jestem fajny bo nie jestem....................miło jak coś sobie pomyślisz i tyle ale.......nie pisz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coheed... ...
jestem taki fajny, że az się niedobrze robi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
tak ,ale zdrowy samozachwyt z nutką dystansu do własnej osoby nie jest zły;) a tylko i wyłącznie ochoczo przyciągający;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie.................. chodzę sobie i oglądam te nastki z gołymi brzuchami te roześmiane buzie i podskakujące biusty pod luźnymi i półprzeźroczystymi bluzkami nie wiedzące jeszcze czego chca ale pełne optymizmu..... te starsze na pozór bardziej nobliwe kobiety powazniej ubrane w skorojone na miare stroje z rysującymi się stringami świadome swojej seksualności..wiedzące czego chcą.......chce się żyć i to oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
zabawne jest to ,iż to twoje życie ...i nikt go za ciebie nie przeżyje...a uprzyjemniać je to priorytet by nie popaśc ...a marazm dnia codziennego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem cieszmy sie nim, a co Ciebie cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
jeszcze dodam,że nie zaliczam się do "niewinnych" dziewczynek...do poważnej pani też mi daleko ...jestem gdzieś pośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
cieszylam sie bedac dzieckiem ,kiedy budzilam sie rano bez zbednego balastru dnia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
Każdy ma prawo do szczęścia, ale nie każdy ma szczęście do prawa. w zachwyt wprawiają mnie znikome drobnostki ...jest ich dużo ...jak na przyklad sloneczko które przyjemnie mnie obudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak 25
bo to prawo nieodebralne:D a więc i ja always ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
🖐️ coheed, miło cie tutaj zobaczyc i niespodzianke w postaci piosenki mi zostawiles. faktycznie zagalopowalam sie nieco okreslajac osoby siedzace na kafe mianem "banda", przyznaje zlego slowa uzylam.Zwykle jestem niesamowicie tolerancyjna osoba.Czasem konserwatywne umysly forum uwazaja jakis temat za absurdalny a ja zawsze uwazam ze nie ma "slow tabu" w spoleczenstwie, ktore mieni sie cywilizowanym. Ps. jak ci minał dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
rowniez pracowicie, ostatnio narzucilam na siebie zbyt duzo obowiazkow.Praca, kurs prawa jazdy, szkola angielskiego czasami jestem w domu o porze w ktorej zwyklam juz zasiadac przed komputerem. Widze ze lubisz ostre klimaty wiec poszukam Ci cos przy czym swego czasu zasypialam i budzilam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coheed ty czarusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×