Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alejaija

Marzy mi się mały fiutek ale nie mam szczęścia

Polecane posty

Gość Alejaija

Wbrew pozorom faceci nie mają małych, miałam 4 partnerów i z zadnym nie podjelam sie wspolzycia bo mieli za duze czlonki. Chcialabym miec chlopaka z malym fiutkiem a nie maczuga herkulesa 😭 Taki 10-12 cm to max a nie 18- 19, bo w wieksze nie wierze. Juz te sa dla mnie kalectwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 do 12 cm
? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejaija
tyle mi wystarczy, sex bylby przyjemnoscia a nie bolem, a i facet nie musialaby miec przy mnie kompleksu malego czlonka, szkoda ze nie moge trafic na takiego, to mit - duze i male, kazdy gosc ma przecietnego, niechby juz bylo te nawet 16 ale zeby chudy byl a nie taski grubas 😭 a najlepiej niech w ogole nie ma palki i po sprawie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 do 12 cm
fakt, najlepiej bez pałki :D ale wtedy do czego Ci facet? :D a poważnie, skoro boisz się bólu, to pewnie nie jesteś jeszcze gotowa na seks... mój facet ma 22 cm i nie odczuwam żadnego bólu do podszywaczy i troskliwych inaczej - nie jestem rozjechana, to mój pierwszy partner :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejaija
22 cm- nie wierze w takie cos, jak mierzysz, pewnie od dolu ? Bo ja od gory, od dolu to pewnie by wyszlo i 22 a moze i 24 Facet potrzebny mi do milosci, do zycia, sex nie jest dla mnie tak wazny i faktycznie sie boje, bo nie sprawia mi to przejmenosci a bol, probowalam i dramat byl, ledwo wszedl a juz wyjsc musial, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donica
ej wiecie o tym ze teraz pojawila sie na ryznku nowa pizama z czujnikami ltore reaguja na skore człowieka to jest temper.i np wyczuwaja kiedy porzebny jest dotyk skorze wowczas wytwarzaja mikroczasteczki delikatnie uwalniajace sie z czxujniczkow symulujac laskotanie i dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×