Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kttttooo zna...

kto zna kolagen naturlany? podobno dobry na rozstepy???piszcie!!

Polecane posty

Gość Olili
Nie dajcie się oszukiwać, na białe perłowe czyli zagojone rozstępy nie pomoże nic oprócz lasera. Jeśli są jeszcze różowe lubię sine można je zmniejszyć i nawet usunąć trwale. Przedewszystkim peelingi mocne najlepiej za pomocą korundu i natłuszczanie skóry olejami np migdałowym + do tego możemy dodać kolagen który powinien być jednocześnie stosowany z kwasem hialuronowym.. sam kolagen nie zdziała cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominoday
jeśli chodzi o kolagen naturalny proszę pisać na ten mail ondomin@gmail.com Wszelkich informacji udzielę mailowo. Nasz kolagen pomógł już nie jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka92341
Kolagen pomaga! Nie wiem skąd to sceptyczne nastawienie, oczywiście nie wiem kto wierzy w rzeczy typu "do smarowania". Ja też nie wierzyłam. Kupiłam w rosmanie kolagen firmy Noble Health. Stosuję już drugie opakowanie, należy zwrócić uwagę na typ kolagenu (wcześniej o tym nie wiedziałam) najlepszy jest typu A, taki jak właśnie w tym kolagenie. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hybryciaaa
Każdy kolagen brany systematycznie będzie wpływał a poprawę jędrości skóry, więc na rozstępy może minimalnie też ;) Ja biorę Blue Calorad - dokładnie ten https://gshpolska.pl/produkty/4-blue-calorad.html . Jest to w 100% naturalny kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaCzasNaZdrowie
Cześć, pracuję z Colway i chętnie pomogę, udzielę informacji lub pomogę dobrać preparat. Nie ma szybkich efektów ani żadnego czary-mary. Tylko naturalny proces regeneracji, który wymaga czasu i systematyczności. Dla Warszawianek proponuję spotkania z możliwością wypróbowania produktów (daję też próbki do domu). Nic nie wciskam :) kto chętny po więcej informacji zapraszam www.czasnazdrowie.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaramara
Ja mam ogromne problemy z rozstępami, szczególnie po narodzinach malutkiej. Jojoba zawiódł, kosmetyki z masłem kakaowym również. Ciekawi mnie ten kolagen teraz, na starszych rozstępach to też działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikku
Ja zaczęłam od stosowania kolagenu na włosach, ale o jego działalności na rozstępy nie słyszałam. Teraz będę zamawiac coś nowego to może wezmę większe opakowanie i przetestuje na ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polcia_foli
Ja korzystałam z kolagenu i dawał efekty. Nie "ręką-odjął" ale przy regularnym stosowaniu było widać poprawę. <:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiamisia
Dziewczyny, Colway sprawdzi się na rozstępy? To jedyna firma o której coś więcej słyszałam. Chcę zamówić bo już nawet nie wiem jak działać innymi sposobami, ani masażery ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperko
@domisiamisia Ja mam ten "srebny" z https://kolagenspa.pl/ i łatwo się go rozprowadza po skórze i rzeczywiście poprawa jest. Nie tylko same rozstępy ale głównie jędrność skóry i jej kondycja. Używam około miesiąc więc zobaczymy jak dalej to będzie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweleczka
Dziewczyny a podczas ciąży można to swobodnie używać? Bo myślałam czyby nie smarować brzucha jeszcze zanim cokolwiek się pojawi :) Robił ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrynek
Podbijam pytanie wyżej, zamienić olejek na kolagen? Ten produkt wygląda całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyni
@hrynek Jeśli masz $ :D Ogólnie warto stosować kolagen, świetnie się sprawdza na jędrność skóry, usuwanie rozstępów to tak trochę efekt uboczny :) @eweleczka Jest bezpieczny dla kobiet w ciaży, w końcu jest naturalny - nic zagrażać maluszkowi nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewen
Mi olejki nic nie dały, więc mam nadzieję, że chociaż ten kolagen coś ruszy... No ciekawe, mam nowe i stare rozstępy, ciekawe czy będzie jakaś różnica na działaniu żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssztuka
Na rozstępy, zwłaszcza w ciąży jest specjalna kuracja z serii Mama Care Efektima. Fajnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvirka0
Kwiatuszki, a te tabletki z https://kolagenspa.pl/ coś dają? Czy lepiej kupić ten żel? Zapracowaną mamą jestem i nie zawsze mam czas na dokładną pielęgnację ciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajkaa
No tabletki są dość ogólne, dawać pewnie dają ale to juz lepiej chyba kupić żel i "domiejscowo" stosować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioneczka
Ja używam bezpośrednio kolagenu na rozstępy i efekty są fajne, po 3 miesiącach rzeczywiście moje mega widoczne rozstępy zaczynają gdzieś tam "znikać" - aka, mniej się wyróżniać. Polecam każdemu, wersje do ciała oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyza0
Ja zamówiłam dzisiaj kolejne opakowanie żelu z https://kolagenspa.pl/ :) Tamto opakowanie świetnie się sprawdziło, rozstępy widocznie zmniejszone, nie ma problemu z wyjściem na basen czy plażę :) Tylko podstawowa zasada: regularność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_13
dziewczyny rewelacyjny kolagen jest z frmy COLLAGEN LA PURE ja stosuję żelu do twarzy i jestem mega zadowolona z efektów, natomiast mamie kupiłam na rozstępy i także zadowolona z efektów, teraz myślimy nad czyms do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Z
Kolagen opłaca sie kupować na Amazonie de. Np: Bestseller SUPER KOLAGEN + C 250 Tabletki SUPER KOLAGEN + C TABLETKI zawiera mieszankę aminokwasów specjalnie opracowane, aby pomóc uzupełnić w organizmie zapasy kolagenu i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia, wspierać silne i zdrowe kości, zdrowe i odżywiają włosy i skórę, paznokcie Składa się z 19 aminokwasów, SUPER KOLAGEN + C TABLETKI. Działanie Anty-Starzenie, spowolnienie utraty włosów, mocne kości: Cena w Polsce z wysyłka ok. 125 zł Na Amazonie De 17,36 EUR to daje ok. 78 zł. Amazon ma polską wersję językową, a towary powyżej kwoty 49 Euro wysyłają ZA DARMO do Polski !!! Warto więc dokupić jeszcze jakiś inny specyfik lub zamówić też do koleżanki i mamy w efekcie dużo taniej niż w Polsce. Towar zamawia się internetowo. Amazon to poważna firma z b.dobrymi opiniami i szanuje każdego klienta. Szczegóły na: http://amzn.to/2goRuun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen opłaca sie kupować na Amazonie de. Np: Bestseller SUPER KOLAGEN + C 250 Tabletki SUPER KOLAGEN + C TABLETKI zawiera mieszankę aminokwasów specjalnie opracowane, aby pomóc uzupełnić w organizmie zapasy kolagenu i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia, wspierać silne i zdrowe kości, zdrowe i odżywiają włosy i skórę, paznokcie Składa się z 19 aminokwasów, SUPER KOLAGEN + C TABLETKI. Działanie Anty-Starzenie, spowolnienie utraty włosów, mocne kości: Cena w Polsce z wysyłka ok. 125 zł Na Amazonie De 17,36 EUR to daje ok. 78 zł. Amazon ma polską wersję językową, a towary powyżej kwoty 49 Euro wysyłają ZA DARMO do Polski !!! Warto więc dokupić jeszcze jakiś inny specyfik lub zamówić też do koleżanki i mamy w efekcie dużo taniej niż w Polsce. Towar zamawia się internetowo. Amazon to poważna firma z b.dobrymi opiniami i szanuje każdego klienta. Szczegóły na: http://amzn.to/2goRuun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie mają kolagen w sklepie na stronie noblemedica.pl. Kupowałam na próbę jedno opakowanie i widzę wyraźną poprawę jeśli chodzi zwłaszcza o skórę twarzy. Sam kolagen już od dawna mi moja kosmetyczka polecała, także w końcu dałam się przekonać. Ten co tutaj sprzedają jest ze skór ryb, dodatkowo z witaminą C, która dobrze jak jest właśnie równocześnie z kolagenem podawana. Generalnie witamina C często się przydaje, np. żeby żelazo się lepiej wchłaniało to też warto choćby do soku z buraka dodawać pomarańczę, czy jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dość dawno zaczęłam inwestować w kolagen i mi się ta inwestycja zwraca. Skóra jest młodsza, silniejsza, nie pęka tak jak u moich koleżanek rówieśniczek. Różne preparaty stosowałam i najlepiej wg mnie działa Pure Collagen jaki mają na stronie noblemedica.pl w sprzedaży. Dobrze się ten kolagen wchłania, nie mam takiego poczucia jak przy innych jakie stosowałam, że połowa to i tak jest wydalana. Dodatkowo poza kolagenem jest też wit C, E i ekstrakt z pestek czerwonych winogron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria Vita Cura z Repechage to dla mnie perełka. Trochę kosztuje, ale naprawdę jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabialucha
Kolagen jest dobry tak naprawdę na wszystko; skórę, włosy, paznokcie, chrząstki stawowe. http://www.proto-col.pl/ mają w swojej ofercie naprawdę dobry kolagen w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam wypróbowanie premiumcollagen5000. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem ttp://track.easyprofits.com/7914b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×