Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kttttooo zna...

kto zna kolagen naturlany? podobno dobry na rozstepy???piszcie!!

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam strecth free od Floslek, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje premium kolagen 5000, jest to naturalny, najwyzszej klasy kolagen rybi, dodatkowo z witamina C. Juz po kilku miesiacach widac efekty. www.premiumcollagen5000.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia756
Ja też używam Premium Collagen 5000. Miałam problem z elastycznością skóry i pojawiły mi się rozstępy. Po stosowaniu kolagenu skóra jest bardziej jędrna i nowe rozstępy nie pojawiają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolgen warto uzupelniac w organizmie bo z wiekiem skora wytwarza go coraz mniej. Ja juz od kilku lat zazywam kolagen a od pol roku PremiumCollagen5000 i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa1
czy ja wiem czy aż taki dobry, wydaje mi się że to strata pieniędzy. Ja po ciąży miałam rozstępy ale takie delikatne to pomogły mi domowe sposoby oliwa z oliwek, cytryna itd na Adamed Expert znalazłam artykuł i tak wypróbowałam i rozstępy rozjaśniły się o połowę a teraz to już ich ciężko zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy collagen jaki znam . Widoczne zmiany na skórze , włosy rosną jak szalone :) ja kupuję tutaj www.pure-cosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen w tabletkach kupowałam ostatnio od noble health, dokłądnie o ten mi cchodzi -noblehealth.pl/produkt/kolagen-w-tabletkach-class-a-collagen. Widzę różnicę, może nie z dnia na dzień, ale już w drugim tygodniu suplementacji pierwsze efekty na skórze zaczęły się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli któraś z Was chciałaby dobry kolagen naturalny to mam dostęp bo sama korzystałam i bardzo mi pomgł na rozstępy na blizny i na zaczerwienioną skórę, jestem szczesliwa,ze spotkałam taki produkt na swojej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kosmetyczka z zawodu oraz zamiłowania z czystym sumieniem mogę polecić naturalny kolagen. Kosmetyk ten ma bardzo szerokie spektrum działania. Nie tylko powoduje zatrzymanie się starzenia skóry, ale także wpływa na rozszerzone naczynka, "pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju: przebarwienia, piegi, plamy po słoneczne. Dla zainteresowanych polecam: Kolagen Naturalny PLATINUM. Co prawda jest drogi, ale jak najbardziej wart swojej ceny. Ja zamawiam ze strony: hedoni.pl. Są sprawdzeni, wysyłka jest szybka, a ceny niższe. I przede wszystkim są to oryginalne produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to różne już środki na poprawę zdrowia skóry stosowałam i chyba najlepsze efekty to widzę teraz na kolagenie morskim. Kupuję sobie takie tabletki od Noble Medica z ich strony -noblemedica.pl. Trzeba brać 4 dziennie, w pudełku mam 100 także łatwo sobie policzyć na jak długo wystarcza paczka. Warto do newslettera się zapisać, dają rabat, a wcale na mailu potem człowieka nadmiernie nie spamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kolagen znajduje się w naszej skórze. Jednak wraz z upływem lat tracimy go i nasza skóra staje się wiotka, mniej jędrna. Wtedy to właśnie zaczynają się pojawiać na naszej skórze zmarszczki. http://whois.domaintools.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry kanał dla kobiet o suplementacji Ewy Szabatin https://www.youtube.com/watch?v=AmQ8TOF0xv0&pbjreload=10. Obejrzyj ten odcinek, akurat dobrze wyjaśnia działanie kolagenu, jaki ma wpływ na stawy, dla osób aktywnych fizycznie polecany. Zainwestowałam, bo myślę, że w końcu trzeba zadbać o stawy, a kolagen najbardziej wpływa na ich naprawę. Sama dużo pracuję na stojąco i potrzebowałam czegoś podobnego. Całe szczęście, że ludzie dzielą się taką wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×