Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskie jajko

eleganckie drewniaki

Polecane posty

Gość ciekawskie jajko

Hej drogie panie. Mam pytanie czy któraś z Was posiada może te modne obezcnie drewniaczki na szpilce? Jeste mciekawa czy są wygodne, bo mam bardzo wrażliwe stopy i boję się otarć itd. Podzielcie się doświadczeniami, będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodzę na obcasach ale moja mama kupiła sobie takie drewniaczki na dość wysokim obcasie. Bardzo ładne ...tylko mówi ze cholernie niewygodne. Ściskają jej palce. Kosztowały ok 230zł. Tylko, że to mogłbyć akurat taki model. Może gdyby były niższe... Ale ogólnie bardzo ładnie prezentuja sie na opalonej stopie:) Tylko, że za często sobie w nich nie pochodzi. Powodzenia w szukaniu, może uda Ci się trafić wygodniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na takim
malutkim obcasie i sa bardzo wygodne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie się u mnie na żylaki sprawdzają drewniaki, z tej listy http://www.baldo24.pl/drewniaki.html . Polecono mi je w gabinecie rehabilitacyjnym. Kiedyś chodziłam do takiego centrum medycznego na laseroterapię i tam jedna pani miała drewniaki z tej marki właśnie na nogach. Zapytałam i tak przy rozmowie wyszło, że super buty. Kupiłam i to jeden z najlepszych zakupów moich od lat. Żylaki może nie przechodzą po chodzeniu w butach, ale mniej odczuwasz, znacznie mniej. Całe życie stałam w pracy i to się niestety odbiło zdrowotnie. Zmień sobie na drewniaki i będziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×