Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nania

Konsultantki

Polecane posty

Gość Nania

hejka dziewczyny:) jestem wlasnie po maturze i nudze sie siedzac w domu. poza tym przydalyby sie jakies fundysze. stad moje pytanie: moglybyscie mnie wtajemniczyc w te wszystkie xplusy i minusy bycia konsultantka? moze i i nnym dziewczynom sie przyda? chodzi mi zarowno o avon jak i inne firmy ktore w ten sposob rozprowadzaja kosmetyki. thanks from the mountain :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nania ja moge Ci przedstawic oferte FABERLIC : -WPISOWE - 0, 00 zł a także specjalny program dla nowych konsultantek - -RABAT - 27% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia - do 72 godzin -zbierasz dodatkowe punkty (mozesz mieć nawet 51% upustu) -do kazdego zamowienia prezent -nie ma obowiązku skladania zamówień -zapewniam Ci bezplatny katalog plus wszytskie potrzebne dokumenty To by bylo tak w skrocie jesli bys byla zainteresowana to jest moge gg 5225166 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nania
dziekuje forevergirl :) a moglabys mi jeszcze powiedziec ile mozna na takiej pracy zarobic oprocz mozliwosci kupowania tanszych kosmetykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty1
No chyba logiczne jest, że skoro masz rabat 27% to możesz zarobić 27% od zamówienia, a na ile będzie to zamówienie to już zależy od Ciebie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nania
nie zalapalam:) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niania >>jesli chcialabys zostac konsultanta oriflame to pisz na moje gg:5757897. Zarabiasz od 30% w zwyz:)Naprawde warto,sama jestem wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OriMagda
oriflame - wpisowe 1zł - prezety na powitanie (aktualnie 90zł i kosmetyczka) - zysk 30 % marzy - odroczony termin platnosci - 2 tygodnie - prezety za regularne zamowienia - dostepdo bezplatnych szkolen ( wtym kosmetycznych) - mozliwosc awnsu - korzysci z wpisywania osób jezeli jestes zainteresowana pisz na maila magda-hofman@tlen.pl odpowiemna pytania i wysle wieej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OriMagda
Moj numer GG: 3730148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Jestem konsultantką Faberlic zapraszam do zakupu. W Faberlic sprzedajesz produkty których się nie wstydzisz, są rewelacyjne każdy kto zna to Ci powie. Chętnie Ci doradzę i pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki oraz zostać konsultantką. Pisz! mój email: megi48@op.pl , gg 7311885, telefon kom 510244952. Forma kontaktu zależy od Ciebie. Przy zakupie większości kosmetyków udzielam rabatu 10%. Zapraszam!!!!!!! SPRAWDŹ OFERTĘ NA WWW.FABERLIC.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×