Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudzia 27

Czarna kiecka na wesele?

Polecane posty

Gość rudzia 27

Co Wy myślicie o tym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg temu bylam na weselu w czarnej sukience i wcale nie byla pogrzebowa, ani smutna.jest za kolano, rozkloszowana, bez ramiaczek. najlepsza jak do tej pory. do tego srebrne, zlote badz totalnie kolorowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia 27
Dzięki za odpowiedz.No wlasnie ,a co do do dodatkow to nie bardzo wiem co na szyje.Sukienka ma dość duży dekolt i jest na cieńkich ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna z bozej laski
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewna z bozej laski - i po co te zlosliwosci ? :( ulzylo ci teraz ? sukienka jest bardzo ladna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide w czarnej:) z kolorowymi dodatkami i w odpowiednim kroju jak dla mnie na wesele jest ok:) z pewnością nie pasuje bliskiej rodzinie i druhna ale gościa jak najbardziej:) co do dodatków wszystko zależy od sukienki kroju odcieniu czerni czy wzorku. odradzałambym łączenie z bielą zbyt ostre jeśli występuje tylko w samych dodatkach. z beżem spokojnie ale bez charakteru z czerwienia odważnie i mocno z turkusem szaleńczo z szarym elegancko choć smutno w sumie czerń pasuje do każdego koloru:) wiec możesz wybrać ulubiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
teraz nosi sie tez zielen, taką odważną, sam kolor zbyt jaskrawy, ale jako dodatek do czerni...kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×