Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corra

skutki nagłego przerwania brania tabletek

Polecane posty

Gość katrina_2131
hej. ja mam tylko pytanie jak długo po przestaniu zażywania tabletek mogę czekać na okres? a jaśniej to mój chłopak wyjechal na 2 miesiace wiec po skonczeniu calego opakowania i po miesiączce po prostu nie wzielam juz nowego opakowania. stwierdzilam ze zrobie sobie przerwe bo i tak nie beda przez nastepne 2 m-ce mi potrzebne i organizm sobie odpocznie. no ale teraz mysle ze chyba trzeba bylo je brac. no ale juz po fakcie wiec prosze o odpowiedz czy mam czekac czy wziac za jakis czas. niewiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaju
Mam problem..2 miesiące temu i w zeszłym miesiącu nie robiłam przerwy w braniu tabletek. Dzisiaj się okazało, że nie wzięłam opakowania z aktualnym blistrem tabletek i niestety aż do poniedziałku nie mam do nich dostępu. To jest 2 tydzień.. Nie wiem co mam teraz zrobić. Kiedy zacząć brać tabletki?Ominą mnie trzy więc nie ma sensu chyba brać dalej tego samego opakowania od poniedziałku;/ Co mam robić??Bardzo proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuuuuuula
dzis ma dwie ostanie tabletki yaz na dzis i jutro czy przerwanie tabletek wygladac powinno porostu wziosc te ostatni edwie tabletki i tyle? tak poprostu? z gory dziks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuuuuuula
czy tabletki moge z dnia na dzien przewac mam ostanie dwie tabletki i porostu moge je wziosc i nie brac ytak poprostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaa:)
Hej dziewczyny! Bralam tabletki 9 mcy, przytylam, wiec odstawilam. Po 2 dniach krwawilam 5 dni, jajniki pekaly. Teraz czekam na okres, powinnam dostac tydz temu. Niestety takie sa hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawiłam tabletki Vibin po przyjęciu dwóch pozbierasz źle się czułam po nich napisałam o tym mojemu ginekologowi ale olała mnie Mój okres normalnie trwa 6 dni wczoraj minął szósty i trochę się niepokoje bo kolejny dzień mam okres nie tak bardzo intensywny ale jest nie wiem co za bardzo robić z tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×