Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowanaaa

Strój kąpielowy

Polecane posty

Gość rozczarowanaaa

Oglądałam wczoraj stroje w sklepie Triumpha i jestem załamana. Sprzedawczyni powiedziała, że już skończył się sezon na stroje i nowych nie będzie. A w sklepie miała kilka do wyboru i to w dodatku od 200 zł wzwyż. Nie miała mojego rozmiaru, ani nic. Te stroje były brzydkie, choc takie drogie. Załamię się. Czy w Polsce w czerwu lub lipcu nie ma sznas na kupienie fajnego stroju, tak do 120 zl? Chodzi mi o dwuczesciowy. wiązany na szyji, najlepiej czarny i z fiszbinami. A w sklepach bieda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanaaa
Dzięki, ale bardziej chodzi mi o sklepy w realu, a nie internetowe. Bo strój trzeba przymierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanaaa
Na modelce wiadomo, ze on lezy swietnie, ale na kims kto nie ma tak idealnych kształtów to niekoniecznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiupi 1
ja tez bym musiala przymierzyc-chociaz stroje niedrogie i ladne a Triumph przesadza z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez vrozczarowana
tez wrocilam z triumfa - wybor zaden, ceny 220. nic nadzwyczajnego, chyba z rozpaczy kupie w lumpeksie za 10 zl. Ale dziekuje za strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos w ogole widzial
dwuczesciowy stroj , ktory mna zd e c y d o w an i e szerokie ramiaczka i porzadnie skonstrowane usztymnione miseczki ( na b duzy biust, czy w ogole sa takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Avocado produkuje dobre stroje kapielowe dla kobiet z duzym biustem. Ale to tez przez Internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcat
sama usilnie poszukuje stroju i .... niestety :(( w sklepach kompletna , bazarowa tandeta . w necie jest masa pieknych strojów chocby firmy Feba , ale cóż z tego jeśli nie ma mozliwosci by je przymierzyć . Ktos słusznie zauwazył , iz na modelce wszystko bedzie pieknie sie układać . A co z resztą ? miseczka miseczce nie jest równa :(( rozmiar rozmiarowi też . Jednym slowem klapa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka 120
a czy taki stroj np z internetu mozna wymienic za darmo jesli nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gijsldg
www.esotiq.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroj kupiony w Internecie mozna wymienic (zazwyczaj do 10 dni), ale trzeba zaplacic za przesylke. Dokladne zasady wymiany sa zawsze podane na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamm
na ich stronie na pewno coś znajdziesz. Sa duże rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga bugaa
Najładniejsze stroje kapielowe są w calzedonii, ekspedientki tam fachowo ci doradzą . Idz do arkadii bardzo fajna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze jak się zna dobrze swoja budowę, to bez problemu można nawet na oko dobrać krój stroju kąpielowego, ale trzeba wiedzieć, co komu pasuje. Przyda się trochę krytycyzmu czasem, bo nieraz panie wybierają strój kierując się modą, a nie tym, jak może w danym modelu wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój z kupowaniem strojów kąpielowych w normalnych sklepach. Za każdym razem jak tam wchodzę to widzę fajne wzory, potem wracam z pieniędzmi i niczego już nie ma, albo jak są, to nie moje rozmiary. Nie wiem jak to jest, ale po prostu nie mogę trafić. Kupuję w necie i patrzcie to jest obiektem moich westchnień na resztki aktualnego sezonu, które nam zostały http://koronka.pl/lorin-lo7.html. Podoba Wam się? Bo ja się zakochałam i chcę go kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wchodzę do sklepu jakiegoś ze strojami, to dostaje białej gorączki jak widzę te stroje - w części sklepów wiszące bezładnie i bez składu, w innych znów tak poprzebierane, że nie ma w czym wybierać... Też wychodzę z założenia, ze już lepiej chyba rozejrzeć się w internetowych sklepach;) Ja poszłam tym właśnie tropem i wypatrzyłam sobie w na prawdę niezłej cenie taki strój: http://ekskluzywna.com.pl/Verano_073N_kostium_kapielowy_p16119.html i poważnie rozpatruję jego kupno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka.
Feba ma dobre stroje, poszukaj na allegro. skąd jesteś? mozna odebrać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj na allegro.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssssssssssballet
Klaudyna, jak odwiedza Triumpha to rzeczywiście ma problem, bo biedna nie zna lepszych sklepów i firm i pewnie się strasznie męczy w źle dobranych biustonoszach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroje kąpielowe można kupić w internecie, np. w tym sklepie http://bit.ly/1Jstno7 Sklep posiada bardzo dużo modeli strojów kąpielowych skierowanych do różnych typów sylwetki. Zerknij, może znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@GabiS ja mam taki strój. Jest fajny, wygodny. Poza tym jest dobrze uszyty, nic się nie pruje i też nie wyciągają się ramiączka. Po praniu wygląda tak samo :) Jeśli chodzi o kolory to napisz do sklepu majla bo czasem mają coś w magazynie czego nie ma jeszcze na stronie. Warto spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×