Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiunnka

Doktor Quinn-czy ktoś jeszcze ogląda??

Polecane posty

Gość gość
Haha, ja też nawet za gówniarza dziwiłam się, że Sally jest z Dr, wyglądała jak jego matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam, jak jego matka...Przecież jest między nimi tylko 10 lat różnicy. No i Jane Seymour była ŚLICZNĄ kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twicmarcade1980iqzip
i Jake'a też,a Horacy był beznadziejny I zawsze nie mogłam zrozumieć co Sally widział w dr Quinn,on taki młody i przystojny,a ona brzydka i mimo że chyba młoda,to staro wygladała Jasne http://517.at/go/bQp6 Jasne http://bgurl.co/baXrv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moitephedi1985qgqch
Tak, ja oglądam, jak trafię na niego akurat. relaksuje mnie, taki miły, łatwy i przyjemny i ta szlachetna pani doktor.. ale teraz chyba nie ma go w żadnej tv , albo po prostu nie trafiam Jasne http://vcup.in/jHey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mnie dziw bierze ze kiedys byly takie dobre seriale i ludzie chcieli to ogladac,w porownaniu do tego co teraz nam serwuja tv to byla klasa sama w sobie,obecnie na cbs drama leca odc. po slubie glownych bohaterow,dzisiaj np. bylo jak nowozency wrocili z podrozy poslubnej i zaczynaja wspolne nowe zycie i musza sie przyzwyczaic ze juz nie sa niezalezni,fajne tematy ten serial porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby fajne, ale mnie też ten sal po kilku odcinkach nudzi... Jak to leciało, były inne czasy, ludzie byli inni, bardziej chyba naiwni i seriali i kanałów w TV nie było dużo, więc to co było dobre, od razu stawało się kultowe. Seymour kompletnie mi się nie podoba :D Może dlatego, że przypomina mi moją ciotkę i postrzegam ją przez to jak starą babę, a te bruzdy koło ust jak się uśmiecha nie dodają jej młodego wyglądu. Nie rozumiem co ludziom się w niej podoba, mi ewentualnie jedynie włosy, no i szczupła jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Doktor Quinn i jeśli mam czas to oglądam, jak byłam mała to dziesięć minut przed rozpoczęciem odcinka już czekałam przed telewizorem. Sally... pamiętam jak do niego wzdychałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Quinn jest super! Można pobrać odcinki na www.cda.pl. Niestety koszt 1 odcinka to 2,49zł. Czy ktoś wie, gdzie można pobrać za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ostatnio myślałam o tym serialu i bardzo żałowałam że nie mogę nigdzie znaleźć w sieci wszystkich odcinków. Niestety ostatni raz widziałam to jak byłam dzieckiem i pamiętam całość jak przez mgłę, a chętnie bym sobie to odświeżyła tak od pierwszego odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka dr quinn
Dwa pierwsze sezony są na cda. Na vider. pl mozna obejrzec do 17 odcinka z 4sezonu. Czy ktoś wie gdzie w internecie mozna obejrzeć pozostałe odcinki? Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×