Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio ja też dowiedziałam sie pół godziny temu :( Biedny chłopak :( Podobno jest przytomny i stabilny ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Nie wiem co to za topik, ale myślę sobie ze jak Brzusia założyła, to wpadnę:) Ja przepraszam że tak rzadko piszę, ale wiecie jak jest. Chciałam złożyć najszczersze życzenia zdrówka, słodyczy, uśmiechu i wielkiego apetytu na życie dla dzieciaczków, które obchodziły 1-sze urodzinki😘 A to prezencik:) Żywyyyy!!!:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28109611dec22cfa.html 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Czy ja tez moge od czasu do czasu do was zagladac??? Co prawdza moje dziecie majowe ale miało byc czerwcowe.A czy ono diabelskie??Raczej nie ,ale czort z niej ogromny.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia no jasne :) Grzywa a co to za żyrafa ?? :) Byliście z Zuzinką w ZOO ?? :D :) Myśmy sie wybierali z Donią ale chyba nic z tego nie wyjdzie :O :( Ide zaraz spać coś sie nie wyspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie odmeldowuje :D Ale sie pogubilam w numeracji.... STO LAT STO LAT DLA MAKSIA 🌻 Dobra, dziewczyny piszcie mi tu prosze jakie menu serwujecie na imprezke urodzinowa. Bo ja mam metlik w glowie.... :O Dziewczyny , moj maz mnie wysyla do fryzjera !!! 😭 Bo mam duzo siwych wlosow... Nigdy nie farbowalam wlosow, zawsze mowilam ze jak bede siwiec to wtedy , ale nie myslalam ze w wieku 28 lat ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !! podpisuje liste :) sorki że nie wpadam częściej ...ale jakoś nie po drodze mi było :-0 Jutro z Daria do kontroli .... coś pokaszluje .... Padam z nóg zrobilismy z T.szybki wypad do Krakowa (na moją zachcianke :p ) no i dzieciakom przybyło pare nowych ciuszków :) A Dasi nowe buciki :) Acha 🖐️ dzieki 🌼 Hanusia spoko wodza ZOO nie zajac nie ucieknie !!!! Jeszcze sobie zrobimy fotke ze słoniem :):):) Gio brawo dla Patusi :) MAXIU STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ Czy ktoś ma po drodze i niedaleko do sklepu Triumfa ? Jeśli tak to dajcie znac bo chciałam tam sobie kupic jedna rzecz ale tam gdzie byłam to nie było rozmiaru a przez internt boje sie kupować nie \"widzac tego w realu\" po prostu potrzebuje zeby mi ktos zmierzyl rozmiar Dokładnie powiem jak sie ktos chętny zglosi :) 🌻 A moja Darusia woła ladnie \"Tatuś \" kłoci sie z Kamilka i okazuje jej jednoczesnie wieeeeeeeeelka miłośc ❤️ zakupiłam kaszke ryżową z na mleku i mam zamiar sprawdzić czy Dasia może jeśc inne mleko niz dla alergików no bo tak sobie pomyslałam ze skoro je danonki i sery mi podjada i nie widze nic zlego to moz ebedzie juz ok :) Ale by było fajnie ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś.... tak,tak... żyrafa żywcem przyprowadzona z wrocławskiego zoo. Zuzanna nie wiedziała już sama co ma podziwiać... była oszołomiona!! Karmiła trzy małe kozy jednocześnie swoją bułeczką i jak się okazało że kozy zjadły całą bułeczkę, to rozpłakała sie ze nic jej nie zostało:D Ona karmiła trzy, a reszta szukała jedzenia w koszu na zakupy przy wózku i wnalazły tam banana:D Skubane... takie małe i takie wyszkolone:D Myślałam ze padne ze śmiechu:D No i tygrysy nareszcie doczekały sie wybiegu!!! dzięki Ci Boże!! A teraz uciekam... moze jutro wkleje jakąś fotkę. Dziś padam na pysk. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka wpadłam na strone Zuzi ❤️ ŚLICZNA !!! A w tej sukience w kratke rewelacja !!! pozdrawiam a kiedy wyjazd?? i gdzie konkretnie jesli mozna kiedyś pytałaś gdzie ieszkam tak mniej wiecej okolice Wadowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No Donia ja mam cichą nadzieje :) Co do termometru to ja też sie zastanawiam nad do ucha albo na czoło ale niewiem czy taki termometr może być wiarygodny :( Kupiłam elektroniczny pod pache i ZUPEŁNIE inne temp pokazuje jak zwykły, wystarczy że bateria jest lekko rozładowana i już błędny wynik :( Grzywa ja jak byłam z Martynką 3 lata temu w ZOO to mieliśmy ubaw po pachy . Mi sie szczególnie spodobała taka maleńka małpka :) I pelikan różowy :D Gio Patusia w bucikach jak dama :) Widzę że też ma nóżki jak patyczki :) Obie z Zuzią będą filigranowe :) Jaka śliczna burza przeszła przez Tarnów w nocy :) Obudziłam sie koło 23 bo coś śmierdziało spalenizną. Znowu jacyś debile palili kosze przy bloku :O No i mój sąsiad z dołu nie dał o sobie zapomnieć :O:O 😡 Miłego dnia laseczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doooobry :D Miłęgo upalnego poniedziałku kochane!!!! Gio-też przezywam Kubicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. Asia moje tez nie Diable diable I KONIEC... Dermika ...ja mam termometr elektroniczny..niech szlag go trafi...wkaldam do ucha i temp 35,5 a w drugim 37,8...i tak w kolko za ktoryms tam pomiarem jest odpowiednia tylko ile razy mam mierzyc???kupilam ale mam w domu ten rteciowy on najdokladniejszy jest...wedlug mnie lipa...teraz Kasia chora,roapalona i temp 35,5...dopiero po 6 mierzeniu pokazalo 39 stopni...i ja i ona wiecej sie nadenerwujemy mierzac tak w kolko...wiec ja odradzam... Gio Patusia sliczna i dalej podobna---zgadnij do kogo??:) Brzusia a Ty masz zdjecia Hubcia...tak bym cichutko prosila,bo dawno go nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e949bf4f17924371.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c6a073a936387e0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc9ae7c37828fd3e.html Donia... wyjazd 1-go lipca!!:D Odliczam już dni. Muszę jeszcze tylko Zuzi basenik ogrodowy zakupić:) Będziemy dokładnie 50km za Krakowem i 50km przed Zakopcem. Totalna wiocha w samych górach. zasięg tylko Plusa:D Wadowic jeszcze nie widziałam, więc chętnie je zobaczę. Jak sie uda, to moze jakiś piwko??:) Bardzo bym chciała zobaczyć tego Twojego Czorta na żywo, bo wiesz… Należę do Fan Clubu:) Nic nie obiecuję, bo planów mamy sporo. Może nawet w drugim tyg pobytu nad morze skoczymy. Zobaczymy jak będzie z kwaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez odradzam termometr do ucha.Szkoda kasy , pokazuje temp bez sensu i za kazdym razem inna. Gio > PAti jaka panna :D Niedlugo zacznie chodzic pewnie sama. :) A moje dziecie od miesiaca raczkuje normalnie. Duzo stoi ale za rece nie umie chodzic - wyglupia sie i tupie nogami. Dermi> Duzo zdrowia dla słodkiej Dasi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę nic powiedzieć o Patusi ...bo ja zdjęć nie dostałam!!!! i to już bardzo długooo.....widocznie nie zasłuzyłam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Więc i ja się podpisuję:) Tęskno za Wami uparciuchy😘 Acha> Gio wkleiła zdjęcie na forum;) Dermika> jeżeli chodzi o termometr to ja mam elektroniczny ale taki na czolo ( jak znajdę na Allegro to wkleję) mam go już dosyć długo i jak narazie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ooops że tak to określę !!! ;);):) ale ze mnie pipa:P Hanka mi to codziennie mówi:P:D Pati jak urosła ! matko !!!! jest śliczna !!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!!! miło mi ze moge tu czasami cos naskrobac. Gio - twoja córeczka jest chyba taka drobna jak moja- ale śliczna dziewczynka. grzywcia - zuzanna urocza jak zawsze a ty tez fajnie wygladasz!! ja to musze jeszcze schudnac troszkę ale mam nad tym kontrole- dieta niełaczenia działa .Od kwietnia schudłam 4 .5 kg. Dziewczyny a ja to bym chetnie poszła juz do pracy- zrobili ze mnie kure domową a mnie to nie pasuje.Gotuję,sprzatam juz mam powoli dosc.No mężowi gotowac nie muszę(tak twierdzi ) ale po garach szuka,ale dzieciom to już muszę. Chyba musiałabym odpoczac od kuchni....łapie doła. Aniawd - gdzie ty wkońcu bedziesz mieszkac bo sie nie dowiedziałam - wpadnę na parapetówke!!! Kończę bo Olcia wstała i woła mamamamamama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ona ta wage ma już chyba drugi miesiac,fakt ze przez angine schudła ale juz nadrobiła tyle co straciła i dalej ta sama waga- pomimo tego iż ładnie mi je. Zrobiłam badania te co sie da ambulatoryjnia a na jej pobyt i dalsza diagnostygę się nie zgodziłam bo ...... Zrobie jej jeszcze badanie chlorki potu - prywatnie muszę i tyle.Nie bede jej wiecej meczyc. A o co chodzi z tym uswiadomieniem????Praca dom praca dom......wiem.....Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej K zabrał laski na spacer więc ja z kawą i fają (chyba by mnie zabił jakby zobaczył że pale przy komputerze :P ) :) Szwedzia rozumiem Cię bo sama od 5 lat przerwami jestem kurą domową i mam tego serdecznie dość :O Jeszcze 2 lata i młoda do żłobka a ja wracam do pracy :) A co do wagi dzieci to każde sie rozwija inaczej jedno jest bardziej ruchliwe a drugie mniej jedno więcej je a drugie mniej :) Saszka kurde jak liczyłaś te zęby bo wszyscy mają polew a ja dalej jestem ciemna o co chodzi :O gio przynajmniej Patusia będzie miała nóżki zgrabne :P Moja też :) o ile nie oduczy sie siadania poprawnego :O Martyna ma nogi jak malowane :D Ja też jak były chude :P Miłego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus - fajnie ze mnie rozumiesz - ja tez zaczełam podpalac cichaczem - ale muszę skonczyc . Ide młodej robic obiadek .Zaraz Rafał wróci ze szkoły i tez bedzie wołał jedzenia no i o 16 mój maz i oczywiscie też do kuchni uderzy..... Chyba muszę wyluzowac gdzies wieczorkiem. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54.............9500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500.......................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Coś się zagalopowałam :O Koralik=> cała prawda 👄 Karolinka też z tych drobniejszych ale i mniej ruchliwych ;) To mały aniołek , spokojniutka jak mamusia ;) :D :D My dziś już po szpitalu z Karolinką. Prześwietlenie wykazało troszkę zmian okokłooskrzelowych. Płuca czyste, osłuchowo też. A kaszel jak to pani doktor stwierdziła jak przy zapaleniu płuc. Wyklucza alergię :O I mam nadzieję, że faktycznie to nie alergia. Dostała inny antybiotyk :O Az boję się co będzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56............ .9500...............8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9650kg/81.................2 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55...............10700/77...................8 Gio Sylwia>😘 Sylwia> życzę zdrówka dla Karolinki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×