Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

No w sumie zrobiłam sobie fotki wczoraj, bo Biedronka umierała z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to stronka poświęcona Antosiowi, małemu chłopczykowi, który w wyniku zapalenia opon rdzeniowo-mózgowych cierpi na porażenie mózgowe, zaniki korowo-podkorowe o raz epilepsję. http://naszskarb.bnx.pl/news.php Proszę zajrzyjcie poczytajcie i pomyślcie ciepło o maluszku, który nie zdążył poznać jeszcze świata i dajcie mu szansę. Jest to prośba o wsparcie nie tylko finansowe, ale również duchowe... Księga Gości to miejsce gdzie można napisać, zostawić ślad po sobie dziękuję i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocek - the best
Grzywciu wyglądasz super w tej sukieneczce....bo ja Ci powiem - Laski z Wrocka są THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ zaraz napisze cos wiecej tylko chcialam powiedziec, ze zdjecia sie wysylaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gossika..no coz tu zrobic..skoro zaden projekt Ci nie pasuje to znaczy, ze podoba Ci sie cos innego..i jesli bardzo pragniesz miec po swojemu to 10 tys. to jest cena ktora musisz zaplacic..wyobraz sobie, ze w tym domu bedziesz mieszkac prawdopodobnie do konca zycia...takze musisz miec przyjemnosc z mieszkania w nim....jezeli finansowo dacie rade to sie nie zastanawiaj! caluje😘. A jak tam JAsiek?? Ilosc zabkow imponujaca! Sylwia, dziekuje za zdjecia...ho ho ho...ale ta Karolinka sliczna dziewczynka...ona jest taka ciepla....😘 dla niej:) Grzywa: dopiero co Cie pocieszalam, a teraz to chyba ja go potrzebuje :(:(. Mala od dwoch dni jest nie do wytrzymania...caly czas marudzi, placze...przychodzi i czepia mi sie nogi...nic nie moge zrobic :(...a w nocy...czesto sie budzi, a pozniej juz nie umie zasnac...dopiero kolo 7 zasypia i spi 2 godziny...zabki sa juz prawie na przebiciu, az dziwie sie ze to tak dlugo trwa... Szwedzia, trzymaj sie 😘 Brzusia, czy Ty czasem nie bylas na castingu w \"You can dance\"?? A na wlosach sie nie znam...ale chyba dziewczyny Ci juz doradzily...pozdrawiam 😘 Dermika, fajnie, ze juz lepiej....ladna pogoda to trzeba korzystac a nie chorowac:)..szkoda tylko, ze zoladek ucierpial..😘 aaaaa i Wszytskiego Najlepszego z okazji Rocznicy Slubu :):):) Gio, fajnie, ze Pati tak sobie radzi...ciekawe kiedy NAstunia zacznie mowic..... I mam do Ciebie pytanie.....czy wode oligocenska moge dawac malej do picia i na zupke? i gdzie robisz zakupy dla Pati w warszawie?... Gratulacje, bedziesz babacia po raz drugi! 😘 Kalla 🌻🖐️ tak chcialam zobaczyc grzywe na fotkach a nie chca mi sie otworzyc...:O A czy to czasem nie chodzi o Antosia o ktorym mowila Acha?? pozdrawiam, bede po weekendzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooooo jeju padam ze zmeczenia jednak takie przeziębienie to osłabia oraganizm :-0 Grzywa no wyglądasz ślicze !! Super laska z Ciebie jest fiu fiu :) bywam --->>> dzieki za inormacje fakt my znamy Antosia z opowiadań Aśi :) Juz mam stronke w ulubionych i na pewno pomoge w miare mozliwości :) A czy my sie znamy? :) Lana starsznie miłe że piszesz znów z nami!!! ❤️ jeju padam na twarz :-0 A jeszcze musze Kamile spakowac na biwak jutro też kuzwa wymyślaja biwaki szkolne w sobote 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> ale z ciebie laska!!! :) Super ubranko, bardzo w moim guście :) Kalla=> fajnie, ze już tak daleko jesteście z budową (wiem, że to początek, ale już zaczęliście) Powodzenia! Będę się ciebie radzić :):P Uffff, wyszedł ten cholerny ząb :D:D:D Ale dzisiejsza noc była kiepska - jeszcze mu się to nie zdarzyło, zeby się obudził o 4.30 i nie spał do 6.30 :O:O Ale humor mu dopisywał gadał sobie \"mama\" \"tata\" \"beeeee\" (owieczka :D ), \"dladla\" (dziadek), \"baba\". Wzywał po prostu \"wszystkich świętych\" z nudów. A po południu znalalam ten ząbek. Choć tto dziwne, bo rano sprawdzałam z teściową i nie było :D Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................4 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......11ząbków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooooo Nie no Jasiu ale masz ZĘBOLI :D:D:D:D he he 👄 Gio ten blog jest o Antosiu o którym nam Asia -Acha pisała :) Lana do mnie zdjecia nie dotarły :( donia38@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm gdzie jesteście????:( ja zmykam na grilla do rodziców:) Jakieś zakończenie lata wymyślili he he :D no to do ......poczytania :D:D:D całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki kochane !!! dla dzieciaczków❤️ Nie ma mnie ....nawet na privie jestem rzadko .... Łukaszka mam w domku :) Gio🌻Donia🌻 Antoś - ten sam :)❤️ bywam to moja sisterka :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooo Acha 👄 A my juz po grillu troche mi sie pinkoli po głowie ;) :D A okazało sie że była to imprezka wymyslona przez moja Kamilke i zorganizowana przy pomocy moich rodziców z okazjii naszej rocznicy :) Jeszcze nam pozytywke grająca kupiła kwiaty ehh obmyśliła cały plan :D:D:D pomyslowa mamy córke :):):) musze ja jakim prezentem docenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jeszcze ze swoich pieniążków tort zamówila (tzn moj tata) ale ona dedykacje wymyśliła Z okazjii rocznicy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> 🖐️ :) Korzystaj, jesteś usprawiedliwiona ;):) Pozdrów bardzo dzielną siostrę ❤️ Donia=> No jak jej nie kochać :D😘❤️ Ząb wyszedł i mamy luzik :D Kosmici oddali mi dziecko :D Śpi w nocy jak niemowlak :P Ufff...ważne, że go nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana=> Ale Nastusia ma śliczną cerę, taką śniadą :)😘 I fota na monitorze....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) doba dla mnie za krótka ostatnio :o Bobrzecie rozbrajająco brojące w piątek zabraliśmy go nad zalew ale było suuuper nazbieraliśmy szyszek w lesie ganialiśmy kaczki - próbowały nie wiem po co wejść do lasu :p fajnie było, jak nas przeleciały :p (tzn nad nami ofsiur ;)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) 👄👄👄👄👄👄👄 :):):):):):):) Gio 👄 Channah mam nadzieje że zdjecia z tego wypadu znajdą sie w Waszej galerii :p :D całuuuuuuuuuuje wszystkie po kolei 👄 Ps. Chyba mój wpis bedzie rózowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!! Gio - ja cały czas zamieszanie miałam w domu(rodzina z daleka) maz na urlopie i wiecie jak to jest .Wtedy moje szanse dotarcia na kompa bardzo maleja. R własnie wyszaedł do pracy Rafałek do szkoły,Olka jeszcze spi no to jestem. O chyba własnie wstała.......... Mam zaległosci w chałupie jak nie powiem co.A tu szykuje sie piekna pogoda- pójde na spacerek i poczekam na krasnoludki albo na Donię. Donia - wspaniała ta twoja córcia!!!!!!!!Swietny organizator...I pomysleć ze w takiej małej głowie tak wielkie pomysły sie mieszcza. Idę na kawkę- moze wpadne pózniej.!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Najpierw do Dermiki, bo znowu zapomne....mialam Ci napisac, ze ja juz robilam ludki z kasztanow, a wlasciwie zrobilam jednego ludka ;). Jak dziecko....hehe, tylko zobaczylamm kasztana i juz mi sie przypomnialo jak to bylo jak sie w szkole robilo :). A co do zdjec to mam prosbe zeby ktoras z dziewczyn Ci przeslala, bo specjlanie wybieram zdjecia do wyslania i przenosze je do osobnego folderu, ktory potem kasuje....a zdjecia Ci wysylalam z dwoch poczt...zawsze dochodzily, nie wiem co sie stalo....no chyba, ze masz ograniczenie wielkosci przesylanego pliku... Gratuluje pomyslu corki, widac, ze kochajace z niej dziecko...i mysli o Was :).😘 Gio: dziekuje za odpowiedz 😘...bylam ciekawa tej wody..bo w sumie zaoszczedzilo by sie na kosztach...bo mineralki bardzo duzo idzie.... I koniecznie napisz mi gdzie sa w warszawie sklepy Bartka.....w czwartek kupilam malej buciki i wlasnie chcialam do Bartka zajrzec...a nie mam zielonego pojecia gdzie ich szukac...:). I mam jeszcze pytanko, tk w sumie przy okazji stopek mi sie przypomnialo....chodzi o nozki...mala jak chodzi to ma je bardzo szeroko rozstawione, wydaje mi sie, ze tak nie powinno byc... A Brzusia miala ostatnio bardzo duzo pracy, dlatego malo ja widac..:) B.Br. ogladalam tylko przelotem...widzialam, ze szykanuja tam chlopaka i mowia, ze jest homoseksualista.....tez sie wkurzylam, bo nawet jesli takk to co? Zrobi im cos tym?? poza tym nie maja prawa ingerowac w tak prywatna sfere jego zycia...a w ogole to wyglada wszystko na ustawione, bo oczywiscie afera musi byc...w koncu zainetersowanie programem nie moze malec...bezsenu to wszystko..ludzie wychodza z programu i sie pozbierac nie moga😠. Gossika, dziekuje za komplement dla Nastuni, ciekawa jestem jka Jas wyglada..i gratulujemy zabka :)...my sie nadal meczymy...:O 😘 Acha, Channach 😘🖐️ Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooooooooooo :) Szwedzia Lana no tak mam mała organizatorke w domu :) ona zawsze była jest i pewnie tak juz bedzie jeden krok przeemna .. czasem z nią nie wyrabiam z pomysłami energia .. ja powien zdanie ona na to miejsce swoich dziesięć ;) ale da se rade dziewczyna w życiu :D:D:D No ja tez mam plan w tym tygodniu jechac na kasztany do parku :) w tamtym roku sie zagapiłam i juz wszystko wyzbierali :-0 qurcze obym zdazyła .... a dzię Kamila ma lekcje pływania na basenia i wybieramy sie razem z nia ja i Dasia sie rozumie :) juz jesteśmy spakowane Daria sie obudzi obiadek i fiuuuuuuuuu ciekawe jak sobie dam rade :) Szwedzia no nie wime czy tak to moge napisać ale mam nadzieje że powoli Wasze życie wraca do normalnosci.. Ból pozostanie ale powoli wszstko sie unormuje 👄 A jak krasnolidki nie dojada (ten tydzień one maja dyzur ;) ) to wpadne do Was :):):) A Lana Gossia mi zdjecia przesłala .. Córeczke jest prześliczna ❤️ ❤️ milo ja zobaczyć po tak długej przerwie :0 slicznie wyrosła !!! Ja tez postaram ci sie przesłąc nasze aktualne zdjecia :) a wogóle to mam dobry humor bo dostałam zwrot dziś z gminy za ksiażki i mundurek :D i za cholere sie nie podziele z T. :D:D:D:D miłego dnia :) A wiem czemu Grzywy nie ma ... OKNA MYJE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiesz co Gio mój tata tak samo sobie wykombinował z tymi obiadami u dzieci :) (tzn u mnie i brata) i jak dzwoni do mnie to sie pierwsze pyta co mam na obiad albo w lodówce a potem decyduja czy mnie odwiedzą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było ale problemy z Fabiankiem i wesele więc nie miałam czasu zbytnio :( Gio kochana podczytuj nas wiem że myślisz że zapomniałyśmy ale my o tobie nie zapomniałyśmy :) Mamy tam swój prywatny kącik bez podczytywaczy...piszemy wszystko to co nam sie podoba ale brakuje nam Ciebie, Gosi, Grzywy channah, Effik i Kalli także dziewczyny nie prosimy o pisanie bylebyście czytały nas :) Co do Fabianka to sprawa jest opisana na forum...jednak ja wierze że Marta trafiła po prostu na jakiegoś lekarza patałacha :O bo inaczej tego ująć nie można :O 😡 Buziaki dla Was postaram sie pisać i wysle zdjęcia tylko do Kalli nie mam maila :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×