Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gosikka Bedziemy na Ciebie czekały ...🌻 A Gio ma dobre intencje .... Ja uwazam ,że nie wazne gdzie wazne ze RAZEM ...ale to tylko moje osobiste zdanie. No ale skorto nie tesknisz za Nami twoja wola ...🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do wszystkich => Gio pytała nas pozostające na forum o zdanie, więc wyraziłam swoje. Nie mam zamiaru się nikomu dalej tłumaczyć. Nie proszę też, żeby ktoś zostawał tu \"specjalnie dla mnie\" (Aniawd, Sylwuś, Grzywcia,...❤️ ) bo nie o to chodzi, byłoby to zresztą bezsensu :D. Ja też \"specjalnie\" nie będę tu na siłę siedzieć. Jesli ktoś nie zrozumiał mojej wypowiedzi (bez urazy :) ) to proszę przeczytać ją dokładnie (wczoraj wieczór, nie pamiętam godziny). Flyfly=> 😘 Lubisz budowy, znasz się? To może będziesz mi doradzać? :) Piszę serio. :) Channah=> Okulista? :D Kobieto sypiesz się! :P:D Chora jestem...:O chyba zlapałam od Jaśka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - zaczynam szykowaćkolację zakrapianą winem ;) to co - zachodzimy ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> odezwij się do mnie...nie rozumiem twojego posta na Diablach. Channah=> Ty pierwsza :P Poczekam na efekty i jak wam \"wyjdzie\" dzewczynka to spytam o metodę ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosika, o \"metodę\" to sylwię pytaj :) ona ma całą teorię w małym palcu, a i \"efekt\" praktyczny wyszedł Jej wspaniale! bo moja metoda planowania płci skuteczna, ale trzeba mieć chody na górze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek śpi, ale ten katar...:O GrubyMisiu=> O metodzie Sylwii wiem, i przy konkretnych staraniach zamierzam konsultować z nią to i owo ;):D A Channah próbuję podpuścić, bo my długi czas mialyśmy podobne dzieci (oczy, uśmiechy, itp., ostatnio nocniki :P ), więc jak jej Boberka fajna wydzie, to i ja się może szybciej skuszę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pierwszy dzień BEZ KATARU! wojtuś był zasmarkany! aż dziwne, że macieńtas nie złapał, bo wojtuś ostatnio chętnie miłość bratu okazuje :) \"masiu, kokam!\" musi silne uodparniacze moje mleko zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam napisac że ja mam same dziewczynki :D:D:D:D:D na dodatek prześliczne :P :D :P :D i tez moge powiedzieć co i jak :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubyMisiu=> Nie inaczej :D Dobrze wam, bo my się męczymy, Jaś z katarem, a ja od dziś z gardlem (ale zdecydowanie mniej niż on :O ) Donia=> Wiem, widzialam :D Więc w razie czego mam do kogo isć na szkolenie :D:D A K. wyślę do T. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sylwia coś wie :D Mi tylko coś się kojarzy, ze dziewczynkę to trzeba przed owulacją poczynać, a chłpca w dzieć owulacji. Chyba.... :P Channah=> tylko się upewnij, zeby nie bylo na mnie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor............ Grzywka pewnie kurier do mnie zajrzy po weekendzie to dam zac co i jak:):) Ty masz boczki hmmmmm nir widze co ja mam powiedziec😭 Gosika powiem Ci tak jakbym miala rzucic moj zawod ktory kocham napewno moim zajeciem bylo by projektowanie budowanie i urzadzanie czekogolwiek:):)Pasja zycia ktora odnalazlam z czasem szkoda ,ze nie wczesniej........... My w przyszlym roku adoptujemy mam nadzieje ,ze sie plany nie zmienia strych na 2 pokoje z lazienka i wszelkim schowkami i takimi tam ......... Kupilismy dom juz gotowca masz teraz szanse stworzyc cos z mezem unikatowego dla WAs i tylko dla WAS.....ja najchetniej poprzestawialabym sciany ,ale nie da sie...... Pomoca sluze.......:):):) Ja kiedys pewnie o sposob na dziewczynke tez bede prosic ,ale to sie wypowiedza doswiadczone w tych sprawach:):) Buziaczki dla wszystkich lece laej do pracy,,,,,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> na chwilę obecną skłaniamy się do projektu gotowego, bo znalazłam coś praktycznie na miarę dla nas :) Jest kilka przeróbek (drobnych), które zrobimy w ramach adaptacji projektu, ale to już nie to co wcześniej, kiedy oglądałam projekty i wywaliłabym wszystko i wstawiła ściany inaczej :P Zobaczymy co z tego wyniknie... Podobno pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci dla siebie :) Mam nadzieję, ze nasz wyjdzie conajmniej \"dla przyjaciela\", bo kolejnej budowy nie planujemy :O:D Masz dom , który kupiliście już gotowy? Dobrze rozumiem? Czy budowaliście z gotowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D No tak, w razie potrzeby planowania płci to służę pomocą :P :D :D :D Misiu ja już teraz jestem daleko z tyłu za \"naszymi\" dziewczynami co to planują, monitoringi itd.... :D :D :D Mi się udało bez tego ;) :D Na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah=> bo masz na to papier od lekarza :P:D:D Sylwuś=> jaki monitoring? nie rozumiem :) To o nas? Spadam spać, przez to przeziębienie szybko ostatnom padam :O Ale jutro nie musze gotować (choć lubię :) ) idziemy do teściów na obiad :P. Może w przypływie dobroci ;) wypiekę jakies ciasto, bo teściowa dobrze gotuje ale ciasta robi kiepskie :D ...oprócz drożdzowego (którego ja za bardzo nie umiem :P ). Ale się uzupełniamy, co? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, my z Misiem jesteśmy na forum gdzie dziewczyny planują i zachodzą :D :D I tam się monitorują :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no fajnie to upiecz jakieś ciasto co by tesciówka sie nie narażala na koszty w cukierni :D:D:D:D Sylwia wiedzialam żej eszcze gdzieś sie \"topikujesz\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia a skąd wiedziałaś :P :D :D Ale ja chyba zawsze o tym mówiłam, że jestem na innym, tzn. wspominałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...moja koleżanka dzięki temu ma synka :) Czyli chyba warto :) Cholera, mialam iść spać. :O:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×