Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

No właśnie nie mogę :( Moja mama daleko, może przyjechać ale to moze jeszcze bardziej pokomplikowąć sprawę. Teściowej moge podrzucić na chwilkę, ale potem muszę zabrać do domu do przyzwoitych warunków. Ja wiem, że sobie dam radę nie takie numery się robiło ;) tylko, że ja caly czas o tym myślę a na razie nic nie moge robić. Dlatego mnie to meczy. Jak już zacznę działać to wszystko minie. Moja tez ma świderek w dupce. A co do kroków to najlepiej wychodzi jej \"Napoleon\" rączka z tyłu, na paluszkam i od czasu do czasu przytup. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, myślę, że to na deszcz te kłótnie ;) :P U nas dziś pięknie słonko świeciło więc jutro pewnie bdzie padać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> ty tu gadu, gadu, a miałaś mi wysłać projekt twojego domku 😠 ;):P:D Dawaj teraz, bo nie wiem, czy będziesz miała net w nowym domku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniulka, mordo ty moja! ;):D:D:D 😘STO LAT😘😘 🌻🌻W ZDROWIU🌻🌻 ❤️❤️MIŁOŚCI❤️❤️ :D:D:D:D:D I DOBRYM HOMORZE :D:D:D:D:D Kochana babeczko :* ;):D Noo ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry....... No moze mnie troche glowa dzisiaj boli :):) Reka troche tez ,ale troche sie rozerwalam.....znazcy misiesnie:):P:P Dzisiaj pewnie tez co wypije bo Donia stawia:):) Donia wszystkiego najlepszego ,spelnienia marzen i calej reszty🌻😘 Torta nie widac ,ale jest i lampka szampana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i dobrze pisałam, że będzie u nas dziś padać :P :D Donia pewnie imprezuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje pieknie za zyczenia 👄 Stawiam [FLACHE ] i kroje :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia Ja też wszystkiego najlepszego 🌻 (chociaz nie wiem z jakiej okazji :( ) Gisikka wyślę, może jutro. A nawet jakbym nie miała neta w nowym domu to mam w pracy i pisać będę! Dopiero wróciłam z Warszawy, byliśmy w Ikei, ale niewiele kupiliśmy bo nie było gdzie pakować, pojedziemy następnym razem busem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> zaszalałać, co? :D:D:P Faaajnie :) Sylwuś=> 🖐️😘:) Donia=> Jeszcze jeden urodzinowy buziak 😘 :) Jaaga=> Spoko, ja się przypomnę, jakby co ;):D A reszcie, co jeszcze weekenduje....😘 Branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka wysłałam :) Wczoraj byłam w Ikei i tyle rzeczy mi sie podobało. Jakie śliczne sa mebelki dla dzieci i te inne... Gdybym miała dużo pieniędzy i TIR-a do dyspozycji... Jak tam Donia po imprezie? Gosza, siedzi mi w głowie to twoje ciast i chyba spróbuję. To jest przepis na blachę czy tortownicę? Zajrzą do was póżniej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry witam was ja i stos chusteczek higienicznych jestem jak przepity chomik - małe czerwone przeszklone oczka i czerwony nos w kwestii ciast - zrobiłam szarlotkę i przyszedł kolega Meza - no i ją zeżarli :o buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry............ Zaszalam zaszalam bylo dobrze tylko krotko i jakos ten czas za szybko zlecial:):):P Jezuuuuuuuuu jaka pogoda pierwszy dzien chyba od 2 tygodni ponury mnie sie chce spac😭 Channah zdrowka kobitko i jka najmniej custeczek:):):P No powiem szczerze ciasta szkoda .......... Dobra teraz bez smiechu te ciasto bananowe to na jaka blache te duza czu mniejsza .........jaka make mam kupic w sklepie ????????np.poznanska czy tortowa czy jeszcze jakoas ???????? Mowie mam beztalencie jestem najleopiej wychodzi mi sernik na zimo:P:P:P Lece dalej Donia jak po imprezie:):) 😘 dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> Mąka tortowa (ja daję szymanowską, ale może być jakaś inna tortowa). Ciasto robię na blaszce takiej ok. 20cm/30cm. Ale jak masz trochę większą, to nie szkodzi , po prostu ciacho będzie trochę niższe :D. Ważne żeby na początku dać mu trochę czadu (wyższej temp.), a potem dosuszyć na mniejszej. Oczywiście wszystko pod kontrolą :D Channah=> Kuruj się bidulku 😘. Nie zostawili ci nawet kawałka? :O Prosiaki! ;):D:D Jaaga=> looknę , jak mały pójdzie spać. Dziękuję! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosika Czadu to na ile stopni?????:P:PKurcze mysle ,ze kupie tortowa ,ale jaka to juz od mojego szczescia zalezy:):)Teraz w Londynie polskich sklepow wiecej kupisz niz w sklepie na osiedlu:P:P No co tak pusto dzisiaj \\:P:P pewnie zostalam sama:P:P:P Dobrej nocy zycze :):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ja jeszcze jestem :) Karolinka chora, biedna obudziła się z brzydkim kaszlem. Napina ją aż na wymioty....moje biedactwo..... :( Dostala antybiotyk, mam nadzieję, że szybko zadziała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilkę, zameldować się. Mam doła giganta. W domu atmosfera jak w rodzinnym grobowcu, mamy ciche dni :( Do tego pogoda \"pod wściekłym Azorkiem\"... :( Jaaga, proporcje na dużą blachę. Moje dziecko od 2 dni daje się posadzić na nocniku. Dziś udało mu się nawet zrobić siusiu. Sylwia, zdrówka dla Karolinki 🌻 Ja znikam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor......... Sylwia mam nadzieje ,ze Karolinka lepiej :):) Pogoda do dupy biedne dzieci zaczynaja chorowac:(:( Gosza zakopuj dola usnmiechnij sie:):)🌻 Mam nadzieje ,ze cisza bedzie krotkotrwala:):) Grzywcia daj no znac jak tam w pracy ,co slychac???????? Mam nadzieje ,ze ogarniasz wszystko:):) Donia po imprezie jeszcze sie nie pojawila:):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Fly Fly specjalnie dla Ciebie jestem :) Byłam dzis na aerobiku w prezencie od męża :D tzn. kupł mi koszulke firmowa na itness fajna ale taka dopasowana że normalnie cały czas brzuch wciągniety ;) Nie wiem czy sie pomylił z rozmiarem czy chcial mnie zdopingowac do bardziej efektywnej pracy nad sobą :P :D Sylwus zdrowka dla Karolci :) Gosza no tak to jest własnie pogoda i pora roku nie nastraja pogodnie .. Mam nadzieje ze ciche dni szybko miną :) Grzywka :D :) Dla wszyskich po buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia :):) Aerobik nie mam sil ,ale motywacje duchowa wielka :):) Moze sie wybiore:):) Koszulka dobra widac specjlna na miesnie brzucha:):)Maz sie stara :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wcześniej, ale mnie nie widać :( Gosza ja sie z tobą solidaryzuję. Wieczorem zadzwoniła opiekunka, że ma anginę. A ja mam problem :( Sylwia jak Karolinka? Dermika, FLYFLY buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga ja cie kochana widziałam jedem 👄 był dla Ciebie :) kurcze opiekunka nawala to mega problem jest ... przytulam Cie mocno :) a z drugiej strony dobrze że Kornelka sie nie zarazila od niej :) Fly Fly jak tyko masz mozliwośc to biegaj na fitness mimo zmeczenia daka to mega powera :D:D:D:D DOBRANOC Gossia mam laptopka juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, że mnie nie widać to miałam na myśli, że nie ma mojej wypowiedzi która wysłałam. A to że jeden 👄 był dla mnie to wiem. Ja juz dzisiaj nie mam doła, bo nie mam na siły. Kornelka nie spała od 2 do 5. Swietnie sie bawiła, jakby jej ktos jakiś doping podał, tylko szkoda, że rano nie mogłam jej dobudzić. Pojechała do babci, zobaczymy co bedzie jutro. Od jutra malarz zaczyna malowac kolorem, bo to co białe to już pomalował, a ja nawet nie wiem jakie chcę kolory. Tzn ja wiem i mój mąż wie, tylko nie możemy znaleźć kompromisu, powinniśmy pomalować 2 domy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Karolinka ma się dużo lepiej, kaszelek ładnie się odrywa i nie ma już napadów kaszlu takich prowokujących na wymioty. My dziś swiętujemy 11 urodziny Łukiego :) I oczywiście od wczoraj wzięło mie na wspomnienia....Kiedy to zleciało??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach w końcu napisze, bo i tak nie mam kiedy przeczytać. Głupio tak, bo chciałabym trochę więcej z Wami tematów przerabiać.. :P I bardziej właczyć się w dyskusję :) Wiecie, w Wójciku znalazłam buciki na jesień, takie jak chciałam, ładne dzewczęce i wyższe (niezupełnie kozaczki, ale ;) ).. No ale teraz szukamy zimowych. I naprawdę jest problem. Te niektóre uty w ogóle się nie nadają .. ja nie wiem, na czyją nóżkę wejdą.. skoro w łydce są za wąskie... A zwykłych zimowców nie chcę jej kupować :P :) Gosia zaczyna kombinować z \"ciem kupę\" albo myli bączki z kupą.. albo znalazła sposób na unikanie różnych sytuacji itp wołaniem na nocnik.. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gdzie się podziewacie :( Majorku, ja właśnie też szukam fajnych bucików na zimę dla małej i nic fajnego nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek ma katar...nieładny :O Mam nadzieję, zę tylko to będzie. Wczoraj nie mogłam wejść na kafe :D Na wszystkie inne strony tak, a tu nie :D:P Flyfly=> Czadu? :D Na początku ok. 190oC przez jakieś 20-30min, a potem ok 150 przez resztę czasu (ok50min) Sylwuś=> Zdrówka dla Karolinki 😘 Samych radości dla Łukaszka - szczęśliwego dzieciństwa i...dorosłości :)😘 Gosza=> Brawa dla talibka :D Może teraz już jakoś pójdzie to nocniczkowanie :) Grzywcia=> Żyjesz? :) Odezwij się :) Donia, Channah...i te co się nie odzywają :P.... 😘 Branoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej teraz czadu rozumiem :):) Padam padam padam wykoncza mnie w pracy jeden w szpitalu drugi na urlopie ,a co ja mam powiedziec|????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaneee!!! Na Was zawsze mozna liczyć😘 Zawsze pamiętacie o brakujących forumowiczkach:) Ja siedzę w domu:( Zostałam potraktowana niepoważnie przez szefa i jestem wkurwiona. Jeszcze z tym facetem nie pracowałam (zatrudnili go, jak mnie już nie było), a juz wyrobiłam sobie o nim zdanie:o 31 października dostałam tel. że będą zainteresowani od 1 grudnia (miałam zacząć od 2 listopada!!). Godziny pracy też \"w kratkę\", więc zero stabilizacji. Godziny poranne ma mieć dziewczynka, która ma po prostu plecy. Też jej nie znam:o No więc ja mam inny plan, ale nie chce zdradzać i zapeszać. Mam nadzieje ze sie uda:):):) Ale bym była Happy:D Karolinko, Jaśku... zdrówka🌻 Gosza... Ciche dni?? Najlepiej powiedzieć sobie wszystko prosto w oczy... \"oczyścić atmosferę\":) Nasza Zuzia zdrowa, ale za to ja jestem okropnie przeziębiona:o Ledwo żyję normalnie:o Donia... Dzięki za kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×