Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

gosikka, po drodze jeszcze jest mikołaj ;) to pisałam ja, która wszystkie prezenty daje najdłużej po dwóch godzinach trzymania w tajemnicy... :p a później kupuje następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konik na biegunach jest absolutnie konieczny!!! polecam takiego drewnianego :) ostatnio prawie posikałam się ze śmiechu jak jednocześnie ujeżdżali konika tonia z tutusiem i zostałam poinformowana, że jadą do biblioteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie konik nie wypalił. Może dlatego, że trzeba go ujeżdżać w e dwójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaga, kupię w dniu, kiedy należy dać ;) ograniczam ilość \"bytów\" czekają nas dwie przeprowadzki... a na mikołaje dzieci dostaną... STÓŁ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu to tak jak u mnie! Ja tez sie przeprowadzam, za 10 dni i uznałam, że dzieci dostaną POKOJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga, bardzo Ci zazdroszczę budowy na ukończeniu :) my za tydzień formalnie dopiero będziemy właścicielami działki i dopiero wpadamy w TEN młyn ;) i mamy taki plan, że szukamy domu do wynajęcia, jak najbliżej budowy, a nasze mieszkanie na sprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.....:):):) Jagga ty z pieczeniem poczekaj na nowa kuchnie:):)Bedzie lepiej smakowalo:):) Dermika🖐️ Gosika🖐️ Brzusia🖐️ Sylwia🖐️ i dla reszty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poczekam, bo stara się nie domyka, tylko ile? Poza tym najpierw musze się nauczyć bo teraz mam gazową a tam będę miała elektryczną. Zostało mi jescze 10 dni do przeprowadzki, chyba zrobię sobie falę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurcze aż mi głupio :-0 Jaaga bo znów mnie boli głowa ... hrabina zemnie że ho ho ho ;) :P :D Gosia tak bardzo go lubiła :) nie wwpatrywałam sie dokłądnie w ten Wasz ale nasz miał takie białe kuleczki które wirowały jak sie włącxzal ów sprzet :) pisze w czasie przeszłym bo nie przetrwał do dziś :P zmykam do wieczorka :) dzis You can dance :D:D:D:D Jaaga trzymam kciuki za pomysla i bezprzygodowa przeprowadzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jaaga wczoraj byliśmy w Selgrosie (taki jak Macro) i tam był taki wypaśny zestaw do sprzatania, ale dodatkowo z odkurzaczem :) ale kosztował.. 145zł :) I zdaje się, że to akurat widziałam tylko na pudełku. Gosza o to ta tabelka jest dużo większa od tej, która ja widziałam :) (no i zapomniałam poszukać :P ) (a czy ona jest aktualna? ;) ) Flyfly niezła historia z bananami.. ;) A jadłas w końcu cokolwiek u tych znajomych... ;) Dzieci są de best w tkaich sytuacjach :D bebebe :D Moja też byłaby ile mozna, ale wiadomo, trzeba wracać na sen, na jedzenie itp :) Ostatnio byłyśmy króciutko i nie chciała wracać i zorientowała się, że idziemy nie w tą stronę i musiałam sobą tarasować jej drogę :D (fajna zabawa z tego była). Poza tym ona czasami woła na ręce i teraz argumentuje to tym, że się zmęczyła itp :) Gosikka wysłałam Ci zaproszenie w naszej klasie (znalazłam Cię u którejś z dziewczyn :D ) Ja odkurzacz zobaczyłam już przy poprzedniej Gwiazdce i zastanawiałam się nad nim wtedy i na urodziny, ale w końcu kupiliśmy inne rzeczy.. może tym razem :D Gosia bardzo lubi odkurzać rurą, ale nie przepada za normalnym odkurzaniem.. i zawsze się pyta, czy już skończone odkurzanie :) Może to się zmieni, bo mamy teraz nowy odkurzacz, dużo cichszy.. no i nowy.. więc przez to pewnie i ciekawy :D Brzusia :D 🖐️ Mam nadzieję, że głowy Ci nie urwie i w końcu będziesz miała trochę luzu ;) A moja mimo posiadania umiejętności gryzienia doprowadza mnie czasem do szału chomikowaniem żarcia w buzi.. :o Dermika a może za dużo stresu, zmęczenia i za mało snu? Gruby miś :D:D Ja widziałam niedźwiedzia i jeszcze innego zwierza na biegunach - takie niskie, niższe sporo od konia. A dzisiaj w tv widziałam reklamę piaskoliny (wczoraj tez to widziałam w sklepie i zastanawiałam, czym się różni od tych innych mas) i bardzo mi się spodobała :) To taka kolorowa \"masa piaskowa\", która nie schnie i można się tym bawić jak piaskiem :D Dzieci to miały wkuwecie, robiły fajnymi foremkami babki z piasku :D:D A pod choinkę myślę o domku dla lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki :) Misiu=> Fantazja twoich trollków nie przestaje mnie (ale widzę, ze i ciebie też) zadziwiać :D Do biblioteki powiadasz...? :D Widać, ze mają dobre wzorce, bo nie jechały np. do hipermarketu ;):D:D Co do konika - oczywiście, ze drewniany (z grzywą, ogonem, itd :) ) Zobaczymy w sklepie, czy mu \"wpadnie w oko\" A my w piątek dostaliśmy pozwolonie na budowę :D Pani architekt i budowlańcy mówią, że jeśli nie będzie chłodniej niż -5oC to w tym roku fundament :D Teraz kredyt :O:D Jaaga=> elektryczny piekarnik nie różni się tak bardzo od gazowego. Zrób na poczatek coś łatwego (biszkopt, ciastka z gotowego francuskiego, itp), to go \"wyczujesz\" :) Donia=> Myslę, ze Jaśkowi tez się spodoba...powiem więcej - jestem tego pewna :D:D:D U nas te kulki można wysypać, jako paprochy do odkurzenia. Nie muszę chyba mówić, ze z tej opcji nie skorzystam :P:D:D Majorku=> tabelka jest aktualna - przynajmniej z Jaśka gabarytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na razie się tylko melduję, nie wiem czy dam radę zajrzeć później. Maksiu jest chory, ma wirusowe zapalenie gardła :( Ma gorączkę, pierwszy raz w życiu i jest strasznie biedniutki :( Dwie godziny po podaniu Ibufenu miał znowu 38,5 Zrobiłam mu chłodną kąpiel i na razie śpi, ale nie wiem jak długo, poprzednia noc była ciężka... Na razie spadam Buzieczki dla wszystkich. Acha, Majorku, dane Maksia są aktualne, a jak czyjeś się zdezaktualizowały, to dziewczyny na pewno zaktualizują. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas konik na biegunach jest zajeżdżany :D Karolinka uwielbia go, chociaż my mamy takiego miękkiego kucyka :) Też zastanawiam się nad prezentami pod choinkę.... Majorku u mnie Patryk (7 lat) choruje na tą piaskownicę. Fajna sprawa tylko zastanawiam się co będzie jak piasek zacznie rozsypywać się po dywanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia 👄 też często wspominam tamten okres..początki ciąży...przygotowania....brakuje tamtej atmosfery,klimatu....fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga, jestem za!!! ;) :P :D Choć wydaje mi się, że już limit wyczerpałam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ju z prezent, trzymam w pracy, zeby nie kusił. Zestaw do sprzątania kosztował całe 23,9 a wygląda całkiem fajnie. Mam nadzieje, że Kornelia będzie tego samego zdania. Nic już więcej nie kupuję, tym bardziej że kupilam jej dziś oswietlenie do pokoju a mielismy mieszkać na razie przy żarówkach: http://www.allegro.pl/item265426285_rewelacyjna_lampa_weze_massive.html Gosikka gratuluję pozwolenia na budowę :) My tez o tej porze robilismy fundamenty. Gosza :( biedny Maksio, oby mu szybko przeszło. Dermika może ty porób sobie badania, np z krwi: jak się okaże, że nie błękitna to może znajdą inna przyczynę ;) Sylwia, a jak mnie tęskno do tamtych czasów. Do ciąży też, ale jak sobie pomyślę, ze sobie siedziałam w domu z dzieckiem i nic innego mnie nie ochodziło to mi tak tęskno. Gdyby nie mój wiek i kredyt na karku to chyba na nowym domu byśmy spróbowali jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej........... Jagga tez Ci teskno?????????? Ja sie narazie wypisuje:):):P:P 😭😭😭 Adas nie chce spac sa dni kiedy nawet nie ma mowy o nawet krotkiej drzemce :(:(Nie i koniec przy czym jest pogodny pieknie sie bawi i nie marudzi. potem jest bonus po kapieli jak dostanie kaszke to pada na 13h jednym ciagiem:):) Wasze dzieci juz tez nie potrzebuja drzemki?????????? Gosza zdrowka dla Maxia😘:):) Jak piszecie o konikach na biegunach to nuce teraz piosenke ,,konik na biegunach prosta zabawka ........,, U nas chyba teraz czas na samochody wszelkiego rodzaju naj;epiej ,zeby byly wszystkie czerwone tylko ten kolor w sklepie wybiera. Pewnie dostanie jakies wielkie ,zeby dupa mu sie do niego zmiescila:):)Przyda sie na lato bedzie szalal:):)Tato obiecal to pewnie klamota przytarga jakiegos do domu.My jedziemy do Polski na swieta to pewnie tam jeden zestaw pod choinke ,a tu potem:):) Jak wyglada ta kolorowa piaskownica bo nie wiem o czym mowicie??????Jakiegos linka macie to podrzucie chetnie poogladam:):) U nas zimno jak nie wiem czekam moze snieg zacznie padac to pusto na drogach bedzie bo nie umieja jezdzic jak slisko:):) Gosika dobrze by bylo ,zeby fundamenty polezaly przez zime :):) Gratulacje stawiaj co za to pozwolenie na budowe:):):P:P Kredyt oblejemy nastepnym razem:):) Buziaczki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moje dziecko to śpi najczęściej 2 razy dziennie. Teraz też juz śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!😘 Widzę ze temat prezentów jak co roku:) Kurcze!!! Ja Wam powiem ze mam problem, zo zabawek już nie ma gdzie stawiać w pokoju:o Jaga... kusi mnie ten Twój zestaw:) Dla Zuzanny to byłoby coś!!!!!!!!! Ona non stop z miotłą chodzi po mieszkaniu:) Nie wiem... jest tyle teraz tego, ze człowiek naprawdę ma problem:o Zuzia siedzi i wpierdziela ogórasa kiszonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia konika na biegunach nie ma, tylko takiego na kółeczkach:) Jezuuuuuuuuuu... wpierdzieliła jednego ogóra i upomina się o drugiego:) Ostatnio ma straszny apetyt... zje cały obiad i za 0,5h przychodzi do kuchni staje i mówi \"mniammniam\'. mam wrażenie ze ona je więcej ode mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez wpierdziela ogórki na akord normalne :D:D:D a konika te zkupimy pod choinke :) szaro buro ponuro u mnie dzis :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechała mama i wzięła diablice na spacer:) Dziś w wózku.... ciekawe jak długo jej posiedzi:o Ja już dawno z wózka zrezygnowałam. Używam go tylko wtedy jak na miasto trzeba jechać, bo pipka wstaje i wychodzi z niego:o Wczoraj zrobiła taką trasę na piechotę ze dorosły mógł by się zmęczyć:o Idę polerować podłogę... na weekend będę miała spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co ja się pytam o aktualne dane, jak tam są daty wpisane (bo chodziło mi głównie o wiek :P ) Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56...............11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51...............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..........31 saszka..........Bart...............11............3970/61................28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54...............10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .............. .9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55..................10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56..................11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54.................10.600/?...........12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm...............9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm..............12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54................9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.................12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56.............11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53............8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52cm...........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54...............8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62................13kg/86........13ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57..............13kg/87........16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57..............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54...............11,6/82.......prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups (w wolnej chwili jeszcze nad tym popracuje.. jesli chcecie :P ) Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56.............11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51.............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ..........82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/56............58000/165...........31 saszka..........Bart...............11............3970/61..............28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.............10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 ..............9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55................10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56................11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54...............10.600/?...........12 _acha_........Julia............29.0506........3200/56cm............9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm............12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54.............9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50..............12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56...........11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53..........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52cm.........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54.............8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62..............13kg/86........13ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57............13kg/87........16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54.............11,6/82.......prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka gratuluję pozwolenia. W pogodzie mówili, że większych mrozów przez dłuższy czas ma nie być.. ;) Gosza szybkiego powrotu do zdrowia życzę ❤️ Sylwia no właśnie, ja też obawiam się, że piasek mógłby nawet z premedytacją znaleźć się na dywanie... Ja powiedziałam mojemu mężowi, że w tym mieszkaniu nie chcę drugiego dziecka.. :P No nie ma tu warunków i już :) Jaaga świetna lampa Flyfly właśnie dzisiaj moja nie może/ nie chce zasnąć.. (i właśnie z nią walczę) :o Niestety potem gorzej dogadać się z nią itp.. Normalnie śpi ok półtorej godziny w południe. Ja widziałam tylko reklamę piaskownicy, ale to znalazłam w googlach http://aukcja.onet.pl/item261176808_zamek_moon_sand_piaskolina_zestaw_cobi_nowosc_.html i jak widze mają tam linka do reklamy nawet :) Grzywa heh no ja mam podobny problem zwłaszcza, że dzielimy pokój z Gosią.. Taak moja Niunia też bardzo lubi kiszone :) Ja tez jakiś czas temu już prawie dałam sobie spokój z wózkiem, ale.. chyba po wakacjach zaczęłam go używać na nowo.. ;) Zauważyłam, że często Gosia jest spokojniejsza, np. na zakupach, nie wyrywa się itp (o ile za długo to nie trwa i zaczyna się nudzić). Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy juz nie macie gdzie stawiać zabawek, a pomyślcie ile jeszcze Mikołojów, Gwiazdek, urodzin przed wami. Może jednak warto kupowac zabawki które się psują ;) Moja Kornelia nie przepada za ogórkami, ale zupa ogórkowa jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×