Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seluaaaaaaaaa

zemsta na kochanku

Polecane posty

Gość seluaaaaaaaaa

oszukal mnie...bylam glupia...teraz to wiem ...juz nigdy nie zwiaze sie z zonatym facetem ...ale moja chec zemsty na nim guruje nad zdrowym rozsadkiem ....wyslac list do zony? a moze zadzwonic? pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zrob mu krecenie wora
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelipa
Poczytaj książkę, może slownik ortograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś
sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
ale co mam zrobic...nie macie czasem takiej checi zemsty?nie udawajcie prosze- przeciez to ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a włażenie
żonatemu facetowi do łóżka jest ludzkie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chec zemsty
w niczym Ci nie pomoze. Nie poskleja Ci zlamanego serca i nie poprawi nastroju. Zniszczysz zycie kobiecie, ktora w niczym Ci nie zawiniła. On skrzywdzil jakos tam Ciebie, ale glownie skrzywdzil swoja zone - nie pogarszaj sytuacji, w ktorej i tak swoje masz za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
chyba karteczke jakas podrzuce zonce...niech sie dowie jakiego mam gagatka w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złam mu prącie ;P A zeby mu zjechać psychę powiedz że wszsystkie ograzmy udawałaś + jest do-kitu w łóżku. Tyle odemnie. Zemsta- nie ważne w jakiej sprawie jest be!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam ochotę na zemstę
na kochanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
ale ja nie chce do niego nic pisac ani sie do niego zblizac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
do i ja mam ......i co chcesz z tym zrobic? w jaki sposob to rozegrasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chec zemsty
Wy nie rozumiecie ze zemsta krzywdzicie niewinne osoby? Nie wnikam w Wasz system wartosci, ktory pozwolil Wam na spokojne sypianie z kims kto ma rodzine - moze jeszcze dzieci, od ktorych odciagacie tatusiów - nie komentuje. Jak moglyscie spodziewac sie dobrego traktowania i szacunku od faceta, ktory kantem puszcza swoja zone, rodzine? Idac do lozka z takim powinnyscie spodziewac sie tego, ze z natury jest nieuczciwy, zaklamany i nieszczery - czemu was mialby potraktowac lepiej, niz zone, ktora kocha? A co Wam zawinily te biedne zony, ze chcecie im rujnowac zycie i malzenstwa? Lubicie jak w Wasze zycie ktos sie wpieprza z buciorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam ochotę na zemstę
właśnie nie wiem i dlatego zainteresował mnie twój temat Wiem tylko, że wolałabym jemy samemu się odegrać, a nie jego zonie. Niech mnie palant popamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Jestes infantylna, bezmyslna i jak sama napisalas glupia jesli wiazac sie z zonatym facetem liczysz na to ze zostawi dla Ciebie zone i bedziecie razem zyc wiecznie szczesliwi. Pretensje mozesz miec tylko do siebie, wiec przyjmij to z honorem i nie pokazuj tego jaka jestes mala. No i faktycznie zamiast pieprzyc sie po katach z zonatymi facetami moglabys poczytac slownik. Ale jak widze na razie popedy gUruja nad Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram poprzedniczkę
a ty młodociana kurewko zastanów sie NAD SOBĄ, bo to nie jest normalne, że ci nie przeszkadzała jego rodzina w dawaniu mu dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chec zemsty
Jesli skrzywdzil Was facet i zachowal sie niefajnie, to na nim sie mscijcie - choc i tak uwazam, ze to krotka droga do nikąd. Ale badzcie ludzmi i dajcie spokoj tym biednym zonom. Wybaczcie, nie chce Was atakowac, sama mialam 'przyjemnosc' z zonatym - ale po pierwsze otrzezwialam jak kiedys przypadkiem poznalam jego zone i dzieci - czulam sie jak szmata rozbijajaca kochajaca sie wspaniala rodzine..po drugie - zero szacunku do takiego goscia - czego dobrego mozna sie spodziewac po takim? to co robi swiadczy o tym, jaki jest. skad byly Wasze oczekiwania - ze on w jakiejkolwiek sytuacji zachowa sie przyzwoicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
Zemsto masz racje....przyznaje to ze to nie uczciwe ale dlaczego mam byc teraz dla niego uczciwa? dla takiego palanta?teraz z inna wyjezdza nad morze- moze karteczka z nad morza dla zonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chec zemsty
Selua - Ty nie dla niego masz byc uczciwa. Powinnas zachowac sie - w przeciwienstwie do niego - po ludzku i dac spokoj zonie - zrujnowanie zycia niewinnej (i tak juz skrzywdzonej) kobiecie poprawi Ci nastroj? co Ona zlego Ci zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
a moze na adres domowy wyslac prezenty od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chec zemsty
selua - naprawde jestes az tak wredna? odegrac sie po trupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
tak- bo bardzo mnie to zabolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram poprzedniczkę
to pomyśl głupia cipo jak zabolało jego zonę!!! W przeciwieństwie do ciebie - niewinną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa//
jak Cię oszukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
oszukal nic wiecej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może być tak
że zemstą otrworzy oczy zonie. Ja bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluaaaaaaaaa
na pewno nie bylam pierwsza ani ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może być tak
cokolwiek postanowisz, zrób to dyskretnie, bezimiennie, nie bądź jawną autorką listu. Anonimowość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nej
to nie jest twoja brocha, zeby teraz 'dobrodusznie' otwierac oczy zone. nie zaslaniaj sie takim argumentem - sypialas z kolesiem, ktory kogos oszukal i teraz ci nie pasi, ze ty tez nie bylas ta ostatnia. urazona duma boli. ale jak masz sie mscic to na nim, a nie na jego zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×