Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silana

Co sądzicie o tych butach, bo nie wiem czy brać...

Polecane posty

Gość mam to samo..
jeśli jesteś z warszawy to takie buty są w kdt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
Strasznie obciachowe:) Typowe dla panienek w stylu KDT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo..
nom, fakt. dlatego nie warto przepłacać za nie na allegro jeśli mozna wybrać się do "centrum warszawskeigo stylu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
no nie jestem z Wawy:) a czemu? Kurka mi się podobają... takie zgrabne, na płaskim, czerwone moze troche wyzywające... A ile one kosztują normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga86inga
haah apogeum ubierania sie bez gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
przepraszam;) mam nadzieję, że za to nie grozi śmierć przez powieszenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość America Libertadores
juz po wypowiedzi Pani widac ze nie mozna od niej zbyt wiele oczekiwac. Sa gusta i gusciki, wybor tych butow idealnie obrazuje podkategorie bezgusciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
No ok, ale czemu? Nie rozumiem, chodzi Wam o markę, ja o to nie dbam, ważne by mi się coś podobało. Ubieram się w ciemne kolory, więc taki żywy kolor akurat myślę, że by trochę ożywił mój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
Aha, nie no dziękuję. Welcome in Poland, po prostu aż strach się poradzić:o Co za kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczanka 123
zamiast lansowac tania mode miejska poczytaj ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arerica Libertadores
Poradzilas sie to ludzie Ci odpowiadaja. Jak widac ludziom z dobrym gustem one sie nie podobaja. Moim zdaniem wlasnie takie buciki sa typowem typowej polki- brzydkie, tandetne i niestylowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUciaa -*
ja mysle że są fajne, A jak juz zobaczyliscie Paris Hilton.. to już bez guscie ;/ Sa fajne, taki żywy kolor, lakierki ;) ładne, ładne! ;) "ja pomagam innym,inni pomagają mi! ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24456
Zawsze jest ryzyko przy zakupach przez neta, że towar nie spełni naszych oczekiwań. Takie buty mogą Ciebie np obcierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fason bardzo fajny ale materiał, z którego wykonane tandetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arerica Libertadores
mialo byc symbolem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
no ale co mi odpowiadają? Tylko zadałam pytanie! Przecież nie musicie od razu po kimś jechać skoro nawet mnie nie znacie! Co się z Wami dzieję ludzie?? Przyjemnie Wam kogoś od wieśniaków wyzywać? Skąd wiesz jak się w ogóle ubieram? Krew po prostu zalewa jak się czyta to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bom nie ze stolicy
co to jest kdt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
Dziękuje za konkretne wypowiedzi, przecież tylko o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
Tak wlasnie dlatego uwazam ze do bezguscie bo widizlalam Paris na zdjeciach. nie kazdy mysli w takich samych kategoriach jak Ty. Moze najpierw przypatrz sie butom tych pan ze zdjec, bo wszystkie maja zupelnie inny kroj, poza tym zapewne sa z prawdziwej skory. Nie wspomne o ich wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
Nie patrze na te Paris Hilton, bo mam to gdzieś jakie buty ma na swoich nogach. Wiadomo jest to pewien chwyt marketingowy. Mi podoba się krój tych butów, akurat na lato, jeśli chodzi o materiał - lakierowany - to sama nie wiem, dlatego się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
Dzięki Foch;) Też na nie patrzyłam, na czarne:) Niestety u mnie nie ma zbyt dużego wyboru, ale poszukam może coś znajdę w międzyczasie, jak nie to zastanowię się nad allegro;) Nie myślałam, że samo pytanie na kafe o opinie może być tak stresujące:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa marysienka
a czym sie stresowac? To ze ktos pisze negatywne opinie o butach wprowadza Cie w stres? wyluzuj i patrz z przymruzeniem oka:) abstahujac od tego - buty mi sie nie podobaja, sa kipeskiej jakosci, kroj tez sredni, pozta tym jak juz ktos napisal buty trzeba przymierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa marysienka
PS co za idiotycczny system ktory cenzuruje normalne slowa !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to słowo ma w sobie wyraz c h u j :P ładnie to tak bluzgać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
No własnie krytyka samych butów mnie nie stresuje, po to zadałam pytanie;) Jestem w miarę wyluzowana, ale nie spodziewałam się - choć powinnam - takiego pojechania po mnie jako osoby bez gustu itp. I tyle;) Mi się jeszcze nie zdarzyło, nawet jak coś mi się nie podoba:) No ale w końcu to kafe, różne osobniki się zdarzają:) Mi własnie się ten krój podoba:) Nie chodzę raczej na wysokich obcasach, lubię balerinki, ale w lecie troche w nich za ciepło, a w japonkach czasami nie jest wygodnie biegać po mieście:) Szukam wiec coś pomiedzy. I mam słabość do lakierek, ale nie znalazła jeszcze materialnego odbicia w moim ubiorze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa marysienka
Tak ma w sobie. ALe tylko fonetycznie brzmiace, bo nawet ortograficznie jest niepoprawne. Jesli juz probouja cos robic to mogliby przynajmniej sie postarac. Bo mysle ze nikt nie bedzie uzywal tego slowa zeby kogos obrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×