Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krolowa marysienka

Jacy faceci Was odrzucaja ?

Polecane posty

Gość krolowa marysienka

Mam na mysli sposob ubierania sie lub posczczegolne czesci garderoby...sa takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
W bialych skarpetkach :) Zwlaszcza jesli maja w nie wpuszczony dres (tak tak takie okazy tez widywalam :) ) Poza tym obciachowe sweterki w romby i sztruksy, no i do tego pantofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna boa
Zgadzam sie:) Ja bym dodala do tego ciuchy big stara i cropp town, moze pare innych tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczanka 123
Skejci i faceci w garniturach. Dresiarze tez sie zaliczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco heaven
dobre, podoba mi sie :) Jesli o mnie chodzi to wszystkie typy sportowe- bluzy nike adidas puma...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
za bardzo "wypicowani" :P:D pedanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
a ja tam lubie takich odpicowanych:) Zwlaszcza jak potrafia sie fajnie ubrac:) Ale malo takich oj malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna podla i zla
mnie odrzucaja metale i emo:) w zasadzie to wszystkie subkultury no i biznesmeni w garniakach zwlaszcza Ci co wygladaja jakby ich dopiero od pluga oderwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka22
mnie takze odrzucaja takie pedalki, po prostu jeden wielki rzyg, a oni mysla, ze super wygladaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
mnie odrzuca chamstwo u facetow , reszta ujdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna podla i zla
a mnie takie "pedalki " kreca, lubie jak facet jest zadbany i nie wstyd sie z nim pokatac. a jacy chlopcy w takim razie Ci sie podobaja Martynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek i muchumorek
żonaci albo naszapnowani kolesie mnie odrzucają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla czysta arkadia
a jaki to ma zwiazek z tematem? bo chyba zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola niewydarzona
mnie obrzydzaja faceci w kajdanar na szyi i na rekach. Mysla ze im wiekszy kajdan maja tym sa bardziej mescy:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
aaa i żonaci i/lub starzy( po 30-tce) też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to plytkie, ale skreslam na poczatku faceta, ktory ma szare skarpetki :o do tego jak sa z froty i widac na nich plamy potu, to moglby byc ksieciem z bajki, ale mam ochote zwymiotowac :o nie cierpie tez, jak facet nosi luzne bokserki w takie typowo bazarowe wzorki, do tego jak sa sprane i maja gdzieniegdzie przetarcia, to juz szczyt wszystkiego. pozatym hmmm nie przepadam za facetami w skorzanych kurtkach, no ale ostatecznie przebolalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
zaniebìdbane, brudne paznokcie u stop, ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metrosexualni :-o i opaleni z łancuchami na szyi itd. głównie tacy, którzy przesadnie dbają o swój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in111
tez nie lubie facetow za bardzo zadbanych -mam takiego znajomego-on u kobiet zwraca uwage tylko na wyglad-wszystko widzi: za krotkie nogi ,za male cycki i np paznokcie nie takie-nie wyobrazam sobie byc z takim gogusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka 120
a ja nie znosze karkow,facetow ktorzy chodza do solarium-to strasznie niemeskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 88
sa tez tacy faceci od 25-50 lat po ktorych widac ze sa niedomyci i zaniedbani i ich glownym zajeciem jest chodzenie po piffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
tacy, ktorzy nie potrafia dobrac odpowiednich butow, ani perfum, z niezadbanymi dlonmi (o innych czesciach ciala nie wspomne), dziecinni do granic mozliwosci, albo tez tacy zarozumiali, ktorym sie wydaje, ze bycie z kims polega na ciaglym uswiadamianiu go (jej), .... jest tego cala masa, ja na szczesie juz poznalam moj ideal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby
w mojej mieścinie widuje wiele "okazów", idę do knjpy a tam rządzą dresy, solary, złote łańcuchy, ktoś tu napisał o pedałkach, ale oni często lepiej wyglądają, miło popatrzeć, jak facet jest zadbany i modnie ubrany, oby nie przestylizowany, wtedy jest ok. kiesyś podobał mi się facet, ktory miał swój styl, nie był przesadnie modny, ale naprawdę fajnie się ubierał, miał mega zmysł do stylowych ciuchów i kolorów, nie był gejem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby
niestety muszę takich ze świecą szukać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina nie herrera
Nie tylko Ty:) Trudno jest znalezc fajnie ubranego faceta ktory nie jest gejem:) Ale na szczescie tacy tez sie zdarzaja...szkoda ze tak rzadko:) Nawiazujac do ktores tam wypowiedzi- wole miec zadbanego faceta ktory ma styl i wybrzydza krytykujac, niz niezadbanego ktory slini sie na widok kazdej kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka 26
mis ie wydaje ze ci co sie najbardziej slinia to takie menty spod budki z piwem-takie wsiowe macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa 19
Mnie najbardziej niepodobaja sie odpicowani kolesie ktorzy chodza do solarium.Ale chyba najbardziej denerwuje mnie jak chlopak ma koczyk w nosie albo na jezyku, to obrzydliwe, to jest takie niemeskie, okropnosc.Jeszcze nielubie chlopakow niezdecydowanych(chlopak musi byc twardy i zdecydowany) oraz kujonów.I oczywisc ie facet musi potrafic mnie obronic przed czyms albo przed kims, nie morze byc tchorzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×