Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejoł

ives rocher proszę o podp

Polecane posty

Gość wwwwwwwwee
1. tak, sa dobre 2. wklej dobrze linka, bo sie nie otwiera, kopiowac mi sie nie chce i procentow kopiowac tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki sa swietne
ja uwielbiam te firme, ale tez niezbyt tanie, wiec kupuje na promocjach lub z rabatami. a torba taka sobie... zalezy co komu pasuje i jaki kto ma styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoł
a torebka nie zachwyca was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoł
bo ja to sie tak naprawde nie zanm na modzie mam z tym wielki problem nie staram się byc modna na siłe ale obciachu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebka nie zachwyca
kosmetyki są takie sobie, ale mają piękne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kosmetyki
sa niestety kiczem w ladnym opakowaniu. sa bardzo perfumowane i szpikowane podejrzanymi srodkami. prawie nigdy nie dostaja dobrych ocen w testach ekologicznych i sa ogolnie nie polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
kosmetyki ives rocher sa jedne z najlepszych. Moja ciocia jest im wierna od wielu lat...lifting sprawia ze skora ma piekny koloryt i nie trezba uzywac pudru...ale fakt sa drogie, czasami jeden kram kosztuje ponad 100 zl. Jednakze sie oplaca. Polecam odzywki do wlosow Ives rocher, cudownie wzmacniaja wlosy az nie moglam uwierzyc ( taka w fioletowym opakowaniu), pieknie pachnie tez perfum ming shu :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inosencja Perez
Yves Rocher według mnie zaznaczam nie jest to dobra firma. Kiepskie są ich lakiery natomiast odpowiadają mi np Sephory, mają tandetne opakowania. Ceny niektórych perfum wywalone w kosmos a badziewie,że hej. Nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×