Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka miss parker

Kameleon- The Pretender- ogląda ktoś

Polecane posty

Gość fanka miss parker

Hej, na tv4 puszczają właśnie czwartą serię "Kameleona", chyba nie było jej jeszcze w Polsce...Czy ktos z was tak jak ja oglądał/ogląda ten serial? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Oglądałam wszystkie 3 serie,lubiłam,ale ta przerwa w nadawaniu była tak długa,że jakoś w ubiegłym tygodniu we wtorek nie chciało mi się obejrzeć 1 odc. 4 serii. Jarod to jedna z lepszych serialowych postaci jaką widziałam,najlepsze jest to jak daje nauczkę nieuczciwym ludziom,ale strasznie twórcy serialu przeciągają z poszukiwaniami rodziny Jaroda.Miss Parker ma charakterek.Czy kiedykolwiek ktoś wymienił jej imię? A może ma takie jak matka-Catherine? Od przyszłego tygodnia "Kameleon" będzie 2 razy w tygodniu ,we wtorki i czwartki o 20.00. Ja w czwartki o tej godzinie oglądam "Herosów". Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka miss Parker
Imienia miss Parker nie uajwniono w serialu ani razu ;) nawet na wikipedii sprawdziłam hehe :D :D jest tylko jedna scena, gdy mała miss Parker szepcze to imię małemu Jarodowi na ucho, ale nic tam nie da się dostrzec :P Swoją drogą świetna rola Andrei Parker :) I tez chwilami uważam, że trochę przeginają z tymi intrygami itp... ...ale kurczę, nie oglądałam tych dwóch filmów które powstały po zakończeniu serialu...czy ktos wie co tam się działo? Aha no i ja we czwartek też oglądam "Herosów"..na szczęście IV serię Kameleona oglądałam kiedyś (parę lat temu) na niemieckim Voxie, wiec teraz będę sobie patrzyła ot tak, dla przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się skończył ten serial
?...może ktoś napisze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Miss Parker
no więc jeśli chodzi o serial...to napiszę tylko tyle...że Catherine czyli mama Miss Parker nie zginęła wtedy w windzie...tylko znacznie później... ;) a kto ją zabił, to i tak wiadomo, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Miss Parker
co do filmów to znalazłam streszczenia :D i już wiem co i jak :D :D no powiem ze jestem zaskoczona..i że filmy oczywiście wszystkiego nie wyjaśniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Nie wiem czy ktoś by się obraził,ale ja chętnie dowiedziałabym się jak ta historia się kończy.Może napiszesz taki mały spoiler? Kto przeżyje,co z rodzinką Jaroda,Miss Parker, co Cię zaskoczyło?Pozdrawiam.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Miss Parker
;) jeśli jesteś anglojęzyczna to tutaj są streszczenia (baaaardzo obszerne, przegryzałam się przez cztery z nich chyba godzinę :D :D) http://www.mydailyplanet.com/00-episodeindex.htm No a tak najogólniej to wiele wątków pozostało nierozwiązanych; ale co ciekawsze to Raines jest ojcem miss Parker a zarazem bratem Mr. Parkera :D no i oczywiście to Raines zastrzelił matkę miss Parker ale nie wtedy kiedy wszyscy myśleli, że ona zginęła...wtedy to była pozorowana śmierć...Catherine Parker bała się, że zostanie zamordowana i dlatego musiała upozorować śmierć i zniknąć... generalnie ona bała się o swoje życie, bo Centrum postanowiło "wyhodować" połączenie Kameleona z osobą posiadającą "szósty zmysł" i zdolność słyszenai głosów zmarłych ludzi...a taką zdolność posiadała Catherine Parker...no i dlatego Catherine została zapłodniona nasieniem Charlesa (ojca Jaroda)...i wiedziała, że jak tylko dziecko się urodzi, ona zginie..dlatego uciekła, ale i tak Raines ją zastrzelił zaraz po porodzie :/ tym dzieckiem które urodziła był Ethan...który sporo "namiesza" w czwartej serii :P aha no i miss Parker odziedziczyła po matce ten "szósty zmysł"... Co więcej..było kilku "kameleonów"...a ostatni film to już trochę jak "archiwum X" :P :P sądząc ze streszczenia :D No i w tym ostatnim filmie Mr. Parker wyskakuje z samolotu i nie wiadomo czy zginął czy nie...a reszta głównych postaci przeżyła... ...jest jedna scena w której Jarod już-już miał pocałować miss parker ale niestety jakaś babka wchodzi do pokoju, oni się odsuwają od siebie i tyle :D No trochę namieszane ale to chyba najważniejsze co można wyczytać w tych streszczeniach...są one naprawdę długie ale zachęcam :) Podobno scenarzyści mają napisane zakończenie całej tej historii ale niestety nie zanosi się na realizację trzeciego filmu, nikt nie jest chętny do wyłożenia kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Wielkie dzięki za adres strony,jak znajdę więcej wolnego czasu poczytam.Z tego co napisałaś to będą naprawdę niezłe niespodzianki.Ale to,że Raines( okropny typ) jest ojcem Miss Parker to mały szok,a tak wierzyła Mr.Parkerowi,żyła właściwie jego przekonaniami.Jak dla mnie świetnym zakończeniem tej całej historii było by wspólne życie Jaroda i Miss Parker z dala od Centrum.A najlepiej,gdyby Centrum przestało istnieć.Szkoda,że twórcy mając nadzieję,jak się okazuje płonną,na dalsze serie,nie wyjaśnili wszystkich wątków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka miss Parker
też żałuję, że nie było takiego zakonczenia...i w ogóle zakończenia jakiegokolwiek... ...wrzuciliby chociaż ten planowany scenariusz do neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Fakt.Mogliby też nakręcić jeden dodatkowy odcinek( lub 1,5 godz. film),w końcu nie wszystkie kraje wyemitowały jeszcze wszystkie serie,muszą przecież mieć pieniądze z dystrybucji na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×