Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Czy Wam także puchną nogi w kostkach i łydkach przy takich upalach?

Polecane posty

[11.06] 14:02 letuce Ja strasznie to znosze, puchna mi nogi i nawet nie moge zalozyc spodnicy czy krotkich spodenek, bo mam nogi jak balony i okropnie to wyglada. Czy tylko mnie tak puchna nogi, czy innym tez? Bo moze jestem jakas chora? W zeszlym roku mi sie cos takiego pojawilo, wczesniej tego nie mialam. Prosze o powazne odpowiedzi. [11.06] 14:06 o tak mam dokładnie to samo! czasem puchną tak bardzo, że mam wrażenie, iż zabraknie mi za chwilę skóry (staje się tak napięta) [11.06] 14:08 letuce o to dobrze ze choc jedna osoba sie odezwala [11.06] 14:11 Lahkoona (lahkoona@tlen.pl) Jak bańka puchną. Poza tym jestem przed okresem i wyglądam jak BALON. To, plus spuchnięcie od upałów. Nie, no i jeszcze słucham o \"smukłej sylwetce, mankamentach urody, rozstępach, gładkiej cerze oraz tym jak być szczupła, gibka, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do k**wa życia.\" Chyba na biegunie, jak ktoś zamarznie, to jest smukły i gładki. Ech... A pod koniec dnia prawie nie wychodzę z toalety, tak woda ze mnie schodzi. Trzymajmy się razem, baloniki [11.06] 14:26 letuce Lahkoona Baloniku wspolczuje Ci. Ja tez przed @ i chyba nogi mam jeszcze bardziej spuchnieta [11.06] 14:27 biały motyl mi puchną ale jestem w ciąży....i czasem nie widać moich kostek.... Brakuje mi kojacego ból przytulenia............ [11.06] 14:28 letuce w ciazy to naturalne, ale ja nie jestem [11.06] 14:29 letuce i pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×