Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła teściowa

z kim nie pozwolilibyście zwiazać sie swojej córce?

Polecane posty

Gość przyszła teściowa

jak w temacie: z kim nie pozwolilibyście zwiazać sie swojej córce? 1. z Prawosławnym 2. ze Świadkiem Jehowy 3. z Żydem 4. z Muzułmaninem 5. inne - jakie? 6. nie mam żadnych objekcji co do religii przyszłego ziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka, to nie Twoja własność, że możesz jej pozwolić lub nie. A wiara nie ma tu nic do rzeczy, jakim kto jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z satanistą i zjadaczem kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
z zydem,co do muzulmanina tez nie jestem pewien,wiele zwiazkow nie konczy sie najlepiej,ale jakby trafila na jkiegos bardziej cywilizowanego to nie mowie nie. Co do zydow zdecydowanie NIE!!! zreszta jaki zyd by chcial Polke,oni nami gardza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgfh
cóż, moja córka to nie moja własność, nie mam więc nic do pozwalania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
z zydem,muzulmaninem,swiadkiem jehowy,satanistom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
wlasnie chcialem dodac ze bylbym przeciwny ale zabronic bym nie mogl,w koncu to jej zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
pawel,ja tez nie lubie icków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła teściowa
Oczywiście że nie własność :), ale chyba można mieć jakieś obiekcje i w razie czego próbować przekonać córke żeby jeszcze raz przemyślała swoja decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
z prawoslawna sam jestem zwiazany,wiec dziwne jakbym zabronil corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdoły!!!! co to za problem czy człowiek wierzy w te czy w tam to. ważne jaki jest. pierdolenie farmazonów. czy religia to jedyny wyznacznik dobrego męża? może lepiej zorientuj sie droga teściowo czy nie chleje i czy nie bedzie ją lać po mordzie kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
w co wierzymy to naprawde bez roznicy,ale poznaj paru zydow to zobaczysz co to za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W życiu nie chciałabym mieć
w życiu nie chciałabym mieć taką teściową, która wtrybia nos w nie swoje sprawy. Mam nadzieję, że twoja córka nigdy nie posłucha twoich wydumanych rad ksenofobicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
zyd ma swoją jakąś idee,muzulmanin tez,swiadkowie tez mają,te ich idee sa porąbane,dlaczego wiec mialabym pozwolic swojej córce wiazac sie z jakims tam postzelencem,ktory zmarnuje jej zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
tez myslalem ze ludzie jak ludzie sie nie roznia od siebie,od 14 lat mieszkam w Londynie i powien Ci ze roznia sie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
w wielu przypadkach praktycznie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
a cyganowi corke swoja bys oddala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła teściowa
Moja córka ma dopiero 16 lat, wiec do ślubu jeszcze troche;). Nigdzie zresztą nie napisałam że sama miałabym cos przeciw mieszanym związkom. Chce po prostu poznać waszą opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsover
pawel pisze ogolnikowo,bo nie ma czasu na tlumaczenie,za dlugo by pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
wlasnie,za dlugo bym pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jka bede miec corke
to nie pozwole jej sie zwiazac: 1. z chamem 2. pijakiem 3. narkomanem 4.nietolerancyjnym polakiem- katolikiem- faszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja i szacunek
dla innosci sie klania!! Giertych moze byc dumny!! brawo Polsko w EU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.....
nie bede tolerowal i szanowal tych co maja mnie(nas Polakow) za nic,mowie o zydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tesciowa
Niestety nietolerancyjna jestem,uraz z okresu studiów-czarny i arab To teraz mozecie krytykowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu bym nie chciała żeby moja córka sie związała z cyganem- to najgorsza opcja ze wszystkich tu wymienionych. Nawet świadka jehowy i muzułmanina bym przełknęła. do żydów mam wyjątkowo ciepły stosunek bo mój dziadek był żydem, tylko stracił całą rodzinę na wojnie i nikt mu nie został, zwiżal sie z moją babcią- polką. A właściwie będac w Turcji poznałam wielu muzułmanina z którym dłuo dyskutowaliśmy o ich wierze i polądach i on był w swoich polądach na życie taki sam jak nasi \"praktykujący\" katolicy- czyli wszystko dozowlone. jest jeszcze jeden typ z któreo nie wymarzyłabym sobie za zięcia (na szczęście mam syna więc zięć mi nie grozi:))- niepełnosprawny ruchowo, na wózku. Jako przyjaciel, kumpel ok, ale partner w życiu...? wiem wiem teraz posypią się gromy na mnie ale mam kolegę, bardzo dobrego, na wózku właśnie , znam też jeo problemyz dziewczyn ami i ich rodzicami, nawet żonaty był przez chwile. To cieżka decyzja wiżac się z kimś niepełnosprawnym i większość zdaje sobie o tym sprawe za późno, choć jednak i ucieka z teo zwiążku, choć najpierw walczy z rodzicami o to. I chodzi tu o te przyiemne sprawy jak wyjścia, wycieczki , gdzie sprawna osoba w ogóle nie dostrzega problemu ale z kimś na wózku pojawiają sie - tu trzeba szukać podjazdu, a u nas ich niewiele, tu trzeba wciąać choć na 2 schodki ale jednak, a tam z kolei w ogóle nie można dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32432
Mesafe : ciekawe co bys powiedziala jakby twoj syn byl kaleka, zabronilabys mu wiazac sie z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×