Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szamietytuły

Podoba wam sie ta pupa?

Polecane posty

Gość pomocnyfitenskom
pupa okey, polecam pilates i callanetics na uda, zrobia sie bardzije sprezyste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca3
a bierzesz z dupy do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły..
nie biore spadajzboku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pikaczu
pikaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wszystko za grube....i pupa i nogi.... Proponuję ćwiczenia, dieta nie pomoże tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły
diety to ja juz przechodziłam, chudłam, na przemian, z grubnieciem:)i takie sa efekty..a za cwiczenia sie biore:) a czy jest tu jakis facet? zeby mi powiedział co sadzi o mej pupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ci ma facet powiedziec....?.....na pewno nic milego...wiec po co...??? Cwicz, wszystko da sie wycwiczyc, wg mnie ksztalt jest w porzadku, tylko zgrubienia nalezy zlikwidowac:):):) na pewno bedzie dobrze....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły
spacja- a Ty ile wazysz i mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły
dzieki spacja:), bo chcialam zeby bylo obiektywnie:)wiadomo, ze kobiety sa bardzo krytyczne do siebie..chyba przyznasz mi racje, ze faceci nieco inaczej patrza na kobiete niz kobieta na druga kobiete:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły
ale dziekuje spacje, za szczerosc..napisałas prawde:) ani nie napisałas, ze beznadziejna, ani ze przepiekna..tylko prawde.. a cwiczyc bede:)nie boj sie juz cwicze:)i biegam:)pozdrawiam dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony ma świra na punkcie pup;) i nie podobałoby mu się.....ale wszystko da się zrobić....na pewno jak poćwiczysz i ograniczysz słodycze i tłuste, to wyrzeźbisz ładną pupę i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietytuły
problem w tym, ze pupa mi sie moja podoba):)i jest ładna wg..mnie..ale juz biodra sa za duze za szerokie.i nogi:)za tłuste:);ale juz cwicze:) ale mojemu sie moja pupa podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu mi ten link
nie wchodzi? nic sie nie wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze :) bioder wg mnie nie masz za szerokich.... zgubisz celulit i będzie cycuś;) a faceta masz bardzo w porzadku....trzymaj sie i powodzenia 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tass ------------> kieruję do Ciebie te same słowa, co wczesniej do autorki....ładna pupa, ale trzeba ujędrnić, nogi tak samo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEBIEDNY Pan 30-stce
powiem tak ta druga pupa jest super....pierwsza tez moze byc ogolnie pupe masz bardzo kształtna , taka krąglutka..w sam raz.. tylko moze nieco nozki maja za duzo gdzieniegdzie:)ale sama pupa ok:)sexowna i bardzo mnie podjarała:)taka naturlna widac, ze zero retuszu.. a wiekszosc zdjec w gazetach to,niestety retusz:)szczegolnie playboy i ckm w nich goruje retusz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIEDNY Panie 30-stce, otóż to i pozniej dziewczyny z kompleksow sie lecza....ale mężczyzn, ktorzy zauwazają takie rzeczy jest niewielu....w większości chcą, by ich partnerki sprostały tym wzorcom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEBIEDNY Pan 30-stce
ale ja jestem jzu po 30-stce..wie widze, zycie takim jakie jest..a nie jak 20 latek żyje złudzeniami..nie ma ideałów..kazda kobieta ma jakies defekty..najgorsze sa wlasnie te oszukancze gazety ktore mlodym chlopakom, wode z mozgu//kazdy kto troche interesuje sie grafika komputerowa,komputerami..wie, co potrafi photoshop zrobic..własnie takie idealne Panie jak w ckmie..Kazda znana Pania(w tym doda i inne) jaka widziałem w ckm lub playboyu, a potem gdy pokazowano ich zdjecia z ukrycia..paparazzi, to jest tak diametralna roznica..ze głowa boli widac od razu w tych kolorowych piemkach interewencje wirtualnego chirurga czyli grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah to jest ta sama pupa na wszystkich zdjeciach:-D no co wy,nie widzicie?? a odpowiadajac na pytanie autorki i posiadaczki-moim zdaniem bardzo ladna,lubie okragle i pelne,jednak musisz cwiczyc,bo z wiekiem poglebi Ci sie cellulit. moim zdaniem powinnas albo robic same cwiczenia na nogi,albo na pupe,ale wtedy tylko intensywne,na mase,tak,aby posladki stwardnialy zamiast schudnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamietuły
tak to sa dwie te same moje pupy:)tylko inne pozycje, inne ujecie..wiadomo..wygladac moze inaczej..dzieki Panie po 30-stce:), zawsze miło usłyszec komplement od faceta:), no i dzieki agais..tym bardziej od kobiety..a ze zaniedbałam sie to sama wiem..kiedys wazyla 10 kg mniej..i miałam wiecej ruchu//od tygodnia dopiero cwicze, jak beda efekty obiecuje,ze wkleje zdjecie:)zeby udowdnic, ze chciec to moc:) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikos
troche za duza..wyglad jakby miała silikony włozoone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooo
A ja powiem ze nie jest najgorsza tylko cellulit chyba sie daje we znaki i on tu psuje ... nie masz "płasko dupia" ja mam gorszą pupe i wolalabym miec twoja niz swoja kup sobie krem na cellulit ja polecam z eveline lub AA Expresso-->sama uzywam i rowerek albo rolki!! 1 godz dziennie (tylko nie tepo spacerowe) i po miesiacu napewno zauwazysz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek super!!! taki jak u murzynek sterczący ;) a nóżki faktycznie trochę przygrube...Za spacją, ćwicz, odżywiaj się zdrowo a bedziesz piękna zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj fuj okropny cellulit i niezbyt ładne kształty proponuje masaże i ćwiczenia i to dużo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×