Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teksturka

Biżuteryjna stronka - www.tekstura.com.pl

Polecane posty

O.K., masz rację. Dałam się zmylić :). Spojrzałam na całość i od razu wydało mi się podejrzane że tylko przy tych biglach nie było podpisu \"para\" , więc nawet nie klikałam dalej :). Fajnie, to już mniejszy wydatek. Warto się zastanowić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitowakrowa
A mnie sie slodki pomysl krowek podoba... w koncu cos z fantazja:) i kolczyki tez super! BRAVO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnazalosna
A ja zazdroszcze takiej stronki... mi sie tez marzy taka wlasna z bizuteria... ale taka jak wasza musiala wymagac wielkich nakladow, zarowno czasowych jak i finansowych... Fajnie Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halineczka
A ja mam zamiar cos tam kupic... ktos moze robil tam zakupy? dajcie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotka na opak
widze ze posty na temat stronki sa podzielone ale i tak wiecej pozytywow niz negatywow... ja tez jestem za ta stronka... kolorowa i inna, nie taka jak to czesto z tym polskim badziewnym bezgusciem bywa. A jak zazdroscicie to zrobcie cos lepszego - od razu odechce wam sie krytyki, bo to polacy lubia najbardziej, krytykowac a nie docenic ciezka prace innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAVissima
Patriotka! glosno powiedzialas to na co ja nie mialam odwagi:) A tekstura niech sie trzyma i nie patrzy na zazdrosnikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patriotka
troche cie chyba twoj patriotyzm poniosl - to ze ktos juz cos zrobil nie znaczy ze wszystkim m usi sie podobac i musza bic za to brawo...mi osobiscie np. grafika sie podoba, jest ciekawa - ale z drugiej strony gdybym byla osobą , ktora tam sprzedaje bizuterie to czulabym lekki niesmak po nazwaniu mnie krowa...co kolwiek mialoby to znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam
ludzi ktorzy robia to co chca i jeszcze maja na to pomysl... a nawanie siebie krowka jest swoista ironia i ciekawym dystansem do samego siebie. Tworcy strony maja po prostu poczucie humoru:) Strona mi sie podoba, produkty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfds_gocha
Strona mi sie podoba ...flash tam pasuje idealnie .... ( do tych ktorzy nie maja pojecia..... nie myslic prosze grafiki z flashem bo to zupelnie dwie rozne bajki;) ) Sama myslalam o tym zeby stworzyc taka stronke ..... Bizuteria jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka ta
bizuteria... mi sie podoba... i nie rozumiem dyskusji czy jest to bizuteria artystyczna czy nie... oczywiscie ze jest. kazda bizuteria stworzona wedlug pomyslu tworcy jest artystyczna, a autorka rzeczywiscie nie przywlaszcza sobie praw autorskich gdyz sama napisala ze tworzy i wybiera bizuterie dla innych a wiec nie jest tylko autorka ale i wybiera gotowa bizuterie dla innych. Zreszta Tekstura bierze sobie do serca nasze uwagi, bo juz dokladnie w opisie zanacza co jest, jak napisali handmade a co fabricmade. Uwazniej ogladajcie sronke, wszystko mozna tam znalezc:) fajne koazy tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzę wzięło góre co
"Dizajnuj z namy" - O FUUUUJ! Jak można tak pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z humorem
a mozna tak napisac jak ma sie poczucie humoru... przeciez wiadomo ze jest to specjalnie:) Nikt normalnie by tak nigdy nie napisal a wiec efekt jest zamierzony i w konwencji strony - z humorem. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzę wzięło góre co
Efekt wieśniacki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja proponuje
napisac : D!zaJnUj Z NaMy - to juuz wiocha totalna bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj bo
przeciez niech pisza jak chca... tutaj chodzi o produkty a nie o to jaki kto ma pomysl aby pokazywac dzieła innych, ja uwazam ze trona jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mysle
fajny pomysl na stronke i powodzenia zycze:) I pewnie cos kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za wszystkie posty! Patriotka na opak - trochę masz rację, bo ludzie często nie rozumieją, źe stworzenie sklepu internetowego niesie ze sobą sporo pracy. I rzeczywiście w Polsce trzeba walczyć o życzliwość... trochę szkoda, bo wolałabym aby ludzie podchodzili do siebie od razu źyczliwie:) Za wszystkie rady bardzo dziękuję, wezmę je pod uwagę i proszę o kolejne:) Pozdrawiam i zapraszam na stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam lubie
takie stronki z drobiazgami dla kobietek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez
hmmm smakowitosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z jajami
a ja mam dosc tych wszytkich kobiet ktore tylko szukaja nadzianych facetow ktorzy im kupuja takie blyskotki, ale przynajmniej ta strona ma krowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka chrapka
a ja mysle ze to po prostu strona na ktorej milo cos kupic... bo sklep robi mile wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu bzdziu
a ja tam gratuluje... wystrzalowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek222
no tak babki to sroki, wiec lubia takie rzeczy, i naciagaja swoich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc
nie taka sciagnieta jak inne... np deco cos tam... juz kilka jest stron tak do siebie podobnych, ta sama nawigacja, kolorki inne... zrzynaja jak nie wiem co, niesamowity tupet. Tekstura stawia jednak na wlasne pomysly, i to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
decofabryka to sciagniety pomysl decobazaar, ta sama konwencja, nuda totalna, tekstura ma chociaz dusze a nie tylko robienie kasy na sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhl
"robienie kasy na sprzedaż"...oł je i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie rozowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecampolecam, przestań spamować zamieszczając chamskie odnośniki reklamujące pastę do zębów. Ja już swoją pastę mam, serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×