Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suriiimi

CV + list motywacyjny...format doc czy pdf???

Polecane posty

Gość suriiimi

w jakim formacie wysylacie dokumenty do potencjalnych pracodawcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyslesz w doc to moze się
"rozjechać". Jak w PDFie, to pacodawca wydrukuje dokładnie tak, jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam kiedyś drukować CV
w punkcie kseto i się podpunkty i linie pozmieniały, bo mieli innego worda. Okropnie to wyglądało. Przyszłam do domu zrobic pDFa. Nie wysłalabym tak, chyba że pracodawca prosi. Reader jest darmowy i prawie każdy go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas jakieś 99% przysłało aplikacje w Wordzie, było ich ze 150 i w ani jednym dokumencie nic się nie rozjechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam kiedyś drukować CV
Skąd wiesz? ;) Mi też "tylko" tabelki zrobiły się szersze i kropki od podpunktów niektóre większe, a niektóre mniejsze. Sprawiło to, że układ tekstu się zmienił, a wymuszone przejścia do następnych linijek zepsuły. Podziały stron były nie w tych miejscach, co chciałam. Ze starannego CV zrobiło się "byle jakie" pod względem estetycznym. Potencjalny pracodawca pomyslałby, że tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja wysyłałam w pdf bo nie mam worda tylko open office wiec wszystko pracodawcy by sie rozjechało gdy otworzył moj dokument wordem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
przeciez w openofficie mozesz zapisywac jako dokument worda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam kiedyś drukować CV
I taki dokument Worda prawie nigdy nie wygląda tak samo.... Skoro dokument w innej wersji worda się rozjeżdza, to co dopero Open Office. Trzeba po prostu klinać "export as PDF".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wam tabelki w cv? przestancie, w cv tylko piszesz zadnych pierdol ja normalnie w wordzie wysylam, czyli doc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam kiedyś drukować CV
Wiadomo, że ważniejsze jest, co CV zawiera, niż jak to przedstawia, ale jak już sobie ustawie zdjecie, linijki i kropy w odpowiednim miejscu, to nie chcę, żeby mi się nagle poprzesuwały. Pewnie. Jak ktoś się uprze, to może CV zmieścić nawet na 1 stronie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
dokładnie "bylam kiedys drukowac CV", masz 100% racje:) Niech kolezanka "eeeeee" spróbuje otworzyc dokument napisany w of i zapisany jako plik word i otworzyc go w wordzie, to sie nie miło zdziwi. zreszta czy wazny jest format zapisaywanych plików? Ja dla własnego dobra pisałam w pdf. i prace dostałam, wiec to nie ma największego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×