Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jadzia*24

studia administracja, niewielkie doswiadczenie Gdansk

Polecane posty

Witam w tym roku koncze studia tzn koniec czerwca sie bronie... bracuje jako telefoniczny doradca klienta i dostaje 5,20 na reke szukamm innej pracy ale wszedzie moja znajomosc ang jest za slaba... nie wiem po co te studia konczylam skoro dostalam 600 wyplaty jestem osoba naprawde obowiazkowa, pracowita, stram sie powierzone zadana wykonywac odpowiedzialnie nie wiem czuje bez sens ..... nie wiem w czyym tkwi moj problem tam gdzie pracuja to ludzie po sredniej spokojnie soebie dadza rade... ja nie wiem co ze soba robic... :( moze cos doradzicie... szukam szkolen o dotacjach unijnych to musze byc zatrudniona na umowie o prace a ja jestem na zleceniu... :( wszystko pod gorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie bo
hej hej widze ze wiecej osób z adm z V roku;) dzienne na UG moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie bo
z tego co widze to duzo osob z roku pracuje.. zawsze zastanawialam sie gdzie, z aile itp..ale głupio pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yabba
nie pocieszę was niestety.Ja skończyłam administrrację w zeszłym roku obecnie jestem na 1 roku studiów uzupełniających.Oczywiście ofert pracy jak nie było tak nie ma.Pracuje w miejsu gdzie mógłby pracować każdy przeciętny polak bez wykształcenia wyzszego. Jak szukam czegoś nowego to albo za małe doswiadczenie,albo za bardzo wykształcona albo za mało.I to przykre,że człowiek się uczy i Nic z tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoinka w czerwone igiełki
a ja mam 24 lata,studiuje na studiach humanistycznych(4 rok) i pracuje w administracji,ale...po znajomosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×