Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisia90

16 chętna operacji nosa?!

Polecane posty

Gość monisia90

Witam! Mam do Was takie bardzo,ale to bardzo ważne pytanie.Dotyczy ono tego ile trzeba ukończyć lata,aby taką operację można było sobie zrobić.MAm uzbierane 4.000zł,16lat i zgodę rodziców.Niedawno czytałam gdzieś,że po ukończeniu 16 roku życia można zrobić sobie taką operację za zgosą rodziców,CZy kotś coś wie na ten temat???? Proszę nie piszcie,że potrzebna mi pomoc psychologa,albo psychiatry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mem
Witaj w klubie ;) mam 16 lat i taką samą jak ty sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
witaj!I co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telnienka
ja mam niecale 19 lat i tez sie nad tym zastanawiam, tzn. czy jest to bezpieczne w moim wieku... Bezpieczne w takimn sensie,ze po jakims czasie nie wyskoczy mi znowu garb czy cos. Gdzies czytalam,ze dziewczyny moga szybciej operowac nos i najlepsza dolna granica to 18 lat,a dla chłopakow 22 lata. Ale tez chcialabym wiedziec czy np. od 16 nawet lat mozna. a u kogo chcialabys zrobic operacje? Ja mysle o Szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Wiesz ja mieszkam w Gdyni i myślałam o dr.Zdzitowieckim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllaaa
Za 4 tys zl to nie poszalejesz z nosem... zbieraj kase dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mem
monisia ja też jestem z Gdyni :) ! ale chyba na zabieg to pojechałabym do w-wy... powiedz mi jaki masz nos : garbaty,szeroki,długo...etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooolll
czesc wam, ja tez mam problem z nosem. Strasznie sie martwilam i w ogole, mam po prostu dlugi nos:( ale uwazam ze jestes za mloda ja kiedys tez chcialam isc na operacje ale potem mi przeszlo i bardzo dobrze bo uwazam ze kazdy ma jakies kompleksy a to jaki ma sie nos niczego nie zmieni , a znajomi nawet nie zauwaza ze masz inny nosek.zastanow sie jeszcze nad tym moja kolezanka miala operacje io teraz strasznie zaluje poniewaz ciagle leci jej krew z nosa no i lekarz zalecil jej dziennie cwiczenia , jesli ich nie bedzie robila to nos jej sie zapadnie.... wiec sama zobacz po co jej to bylo. teraz ma wiekszy problem niz przedtem miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toliiiiiiiiii
tez mam 16 lat i okropny nos...... nie ma dnia,zebym nie myslala o operacji,ale planuje ja po 18 urodzinach.... juz to zalatwilam z rodzicami... i jestem prawie pewna,ze wybiore sie do warszawy do szczyta... wole zaplacic wiecej,ale byc w dobrych rekach. Jak sie idzie do dobrego chirurga i nie zal Ci kasy to mozesz sie spodziewac swietnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jak mialam 16 lat to nie bylo realne zeby sobie zrobic nos, dla mnie to bylo jak nieosiagalne marzenie teraz mam 24, pracuje, zarabiam i w koncu moge uzbierac na nowy nos, ktory odmieni moje zycie juz nie bede slyszec od rodziny czy znajomych \" w kogo masz taki duzy nos?\", \" gdyby nie ten nos to bylabys sliczna\" itd itp.....te odzywki są najgorsze, chce z tym skonczyc, nie chce wiecej zakrywac calej tarzy wlosami, chociaz wiem ze nos i tak widac. chce w koncu upiąć sobie wlosy do góry, zrobic ladnego kucyka i nie przejmowac sie ze moj nos wystaje niedl;ugo bvede miala konsultację, operację planuje na listopad/grudzien. juz sie nie mogę doczekac.... pozdrawiam was dziewczyny ps. chgce robic operaje w bydgoszczy u dr Bieńkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toliiiiiiiiii
ja tez nie mogę się doczekać 18-stki :) nokija- ja slysze dokladnie to samo '' bez tego nosa bylabys naprawde sliczna'' ... kurde,ze tez przyszlo mi zyc z tym nosem... zazdroszcze Ci,ze juz niedlugo bedziesz miec to za soba. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
MAm szeroki nos;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Moja przyjcólka,korzystała z usług dr.Zdzitowieckiego i była bardzo zadowolona;)Efekt był porażający w sensie pozytywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIDI_B
Słoneczka jeszcze jedno pytanie,a ta zgoda ma być w formie pisemnej,czy też rodzice muszą spotkać się osobiście z chirurgiem plastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Kurde nie jestem sama. Moi znajomimówią ,że gdyby nie ten nos to byłabym kopią Angeliny Jolie bo mam jej duże usta i mega do niejpodobną twarz.Plakać mnie się chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny blagam was przestancie :O naprawde juz przesadzacie, gdyby nie nos to bylybyscie angelinami jolie :O to juz chyba przesada, zresztą widzialam z jakimi dziewczyny przychodzily tu nosami zeby je operowac, gdzie dopatrzec sie nie bylo mozna co z nim nie tak :O popadacie chyba w jakąs masową histerie, operacja nosa nie zmieni waszego zycia i nie wyleczy z kompleksow, bo zaraz nabawicie sie czegos innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Chciałabym abyś z tak zdrowym podejściem ,dożyla póżnej starości.Dlatego wolę oszczędzić Ci zawału serca,którego byś doznała na wskutek foto mojego noska.;) Muszę jednak przyznać,że masz rację i jeśli tak naprawdę sądzisz,a nie tylko pszesz,to jesteś bardzo zdrową,fajną osóbką.Nawet Ci tego zazdroszczę,że tak fajnie podchodzisz do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iNDIANA__
SPÓJRZCIE NA INDYJKI,MAJĄ DUŻE NOSY A SĄ BOSKIE!!!! BEZ DWÓCH ZDAŃ SĄ ŚLICZNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
ale indyjki maja proste nosy, poza tym to calkowicie inny typ urody :) to tak jak porownac chuda Polke z gruba Angielka ;) Powiem tak jesli ktos nie ma problemu z nosem to nigdy nie zrozumie osoby ktora ma tym punkcie kompleks. Dobrze komus mowic bo ma fajny nos. Nawet jesli ktos idzie na operacje i nie ma zlego nosa, a ma na tym punkcie komplekas to operacja go zlikwiduje. Operacja zycianie zmienia,ale zmienia podjescie do zycia. Jest sie bardziej otwartym, nie boi sie zakladac nowych znajomosci. to duza ulga psychiczna dla czlowieka nie myslec o tym,ze ktos w pierwszej chwili gdy nas poznaje nie zwraca uwagi na nos. O ile w stanik mozna naklasc pushupow to niestety z nosem tak nie jest. Jesli nie pasuje do buzi to rzuca sie to odrazu w oczy, bo to centralna czesc buzi. A min. dla operacji nosa to 18 lat. Choc praktycznie u dziewczyn w wieku 17 lat mozna przeprowadzic zabieg bez wiekszych komplikacji ;) 16 lat to jednak troszke za malo. Lekarze jednak wola aby pacjent przekroczyl te granice 18 lat. Wiem bo sama sie tym interesowalam ;) Faktycznie te 4 tys to moze byc troche malo. Musialabys dozbierac jeszcze z 1500 zl ;) Idac na operacje trzeba byc w 100% pewnym ze sie tego chce i liczycsie z konsekwencjami. Looooolll twojej kolezance widocznie ktos spartaczyl nosek. To przykre. Nos po operacji nie ma prawa sie zapasc, ani nie powinna leciec ciagle z niego krew To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Dzieki za odpowiedź na pytanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietłana
nie cierpie po prostu osob ktore nie maja kompleksu nosa a sie wypowiadaja na forum ze to ze tamto... nie wiecie jak to jest wiec nie oceniajcie!!!! moja operacja nosa byla najwspanialsza decyzja w moim zyciu!!! pozbylam sie myslenia dzien w dzien o tym jak moj nos bedzie wygladal na slubnym filmie, jak ja sie pokaze rodzinie mojego chlopaka z takim nosem, jak przejde jutro przez pasy na ulicy gdy wszyscy mnie beda widzieli z profilu!!!to jest koszmar. teraz mam normalny nos i jest mi duzo lzej, mimo ze ludzie nawet nie widza zmiany ale ja widze. czuje sie pewna siebie, mam inne problemy na glowie niz nos. cudowne uczucie.. :) i niech nikt juz tu nas nie poucza!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaveanana
swietłana zgdadzam sie z Toba w stu procentach :D ludzie,ktorzy nie maja kompleksu duzego nosa w ogole nie powinni sie w tej kwestii wypowiadac... tylko my wiemy jak t jest,gdy codziennie myslimy co inni ludzie sadza o naszym nosie... nawet w tak banalnych sytuacjach jak przytoczone przez Ciebie przechodzenie przez pasy.. ja nawet sie zle czuje jak stoje w kolejce i ktos stoi obok mnie albo jak jade samochodem i ktos z drugiego samochodu widzi moj profil... dlatego tez zastanawiam sie nad operacja... sorka za tendencyjne pytanie,ale u kogo robilas operacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutak
czy któs robil nosek u Bieńkowskiego w Bydgoszczy? Napiszcie, błagam, coś więcej. Jakie ma efekty? Cena? Ile się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie nutak ( pewnie mialo byc nutka...;) ja bylam na konsultacji tydzien temu u dr Bieńkowskiego w Bydgoszczy, czekalam jakies 2-3 miesiace, operacje mam pod koniec sierpnia. operacja kosztuje 7300 ( te 300 to za dwa dni pobytu bo mieszkam w ostródzie), dosc dużo, ale rozmawialam z dziewczyna ktora miala u niego operacje noska i jest bardzo zadowolona, przyslala mi nawet efekt i jest wspaniały. wybralam bydgoszcz bo to w porownaniu z warszawą bliżej, noi ma bardzo dobra opnię, a w wawie na sama konsultacje kazali mi czekac rok...szok co? ja juz nie moge na siebie pattzec a oni każa rok czekac na konsultacje ktora trwa 20 min... jesli cena cie nie przeraza, zapisz sie na koonsultacje, pamiętam ze jak tam bylam i ludzie dzwonili zeby sie zapisac to najblizszy termin byl na 18 wrzesien - konsultacje, ale juz telefonicznie mozesz ustalic w jakim terminie od konsultacji bedziesz mogla miec operacje, czasem jakis termin sie zwalnia i jest szybciej. aha konsultacja kosztujke 100 zl, ale ja wzielam keszcze symulacje komputerową bo chcialam pokazac dr jak chce zeby wyglądal moj nos, noi wyszlo świetnie, mam nadzieje ze efekt bedzie taki sam. symulacja kosztruje dodatkowe 100 zl, takze 200 zl powinnas miec w kieszeni. fakt, operacja jest droga, ale te 7 tys w porownaniu z tym co ja czuje jak codziennie na siebie patrze , to nic tak naprawde. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraateerkaa
monisia90 pokaz zdjęcie swojego nosa. Nie jedno w zyciu widzialam. Mój znajomy jest chirurgiem plastycznym, mogę się z nim skonsultowac, ale musisz dac zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nokija za odpowiedz. 7 tys. to rzeczywiscie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Wiecie co? Doszłam do wniosku, ze jednak nie będę się operować. Mój nos nie jest jeszcze taki tragiczny, w sumie to, jak się przypudruje to wygląda bardzo dobrze, szkoda mi tyle kasy na nosa. A zreszta naczytalam się mnóstwa historii o takich zabiegach, i nie kazda byla spoko. Dzięx. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×