Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisia90

16 chętna operacji nosa?!

Polecane posty

Gość monisia90
Hej!!!!!!Co za idoitka/ta się podpisał pod mój nick!!!!!!Chce zrobić sobie operację nosa i nic nie zmini mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
przejęyczyłam się nie zmini tylko zmieni.Sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela31
Czy któraś z Wam miała może wykonywany zabieg zmniejszenia nosa u dr Janusza Zdzitowieckiego w Gdańsku? Bardzo prosze o odpowiedź. Do moni90. Jak bedziesz po zabiegu to daj znać jak sie czujesz i jak wszystko przebiegło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Oki nie ma sprawy,wszystko Wam opisze o operacji,przebiegu i jaki był efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
Jak już wyżej pisałam moja bliska znajoma operowała u niego nosek.Była zadowolona,a efekt był oszałamiajacy!!Choć wiadomo iż noski po operacjch plastycznych wyglądają sztucznie .To właśnie w jego ręce oddam moją buźke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeeeeeeeeeee
moj nosek wyglada sztucznie....czy on sie zmieni czy juz taki zostanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaa
hey:)) tez mam 16 lat i mam taki sam problem z nosem xD. jest szeroki co mi sie nie podoba i chcialabym sobie zrobic operacje ...ciekawa jestem ile by mnie to kosztowalo. Wiem ze taki nos jak mam mi pasuje do twarzy (bo tak mi mowia) ale jednak mi to nie odpowiada ehh te kompleksy heh, ale twarze zmieniaja sie po paru latach wiec moze za pare klat bede miala mniejszy:? kiedys jak bylam mala mialam maly teraz duzy ..moja mama kiedys tez miala duzy a teraz ma mniejszy wiec wlasnie nie wiem czy warto robic taka operacje skoro nos moze mi sie na czasie zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaa
PS. no wlasnie monisia90 jak bedziesz po zabiegu to jak mozesz opisz jak bylo;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mem
a czy można sobie wybrać kształt,wielkosc itp nosa ?? dajcie fotki swojich nosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim:) mam 17 lat i mam ten sam problem NOS!! :/ jestem ładna dziewczyna ale ten zasrany nos jest garbaty i sredni wielkoscia i mnie szpeci. Chcialabym za rok zrobic sobie operacje nosa ale musze uzbierac pieniadze. Mam nadzieje ze mi sie uda uzbierac bo juz nie moge patrzec na ten nos jak ktos sie na mnie patrzy z profilu to mysle tylko o tym ze widzi moj wielki nos :/ nie moge zrobic zadnego zdjecia z profilu ani nawet lekko przekrzywionej twarzy w bok bo odrazu widac garba ;( mam grzywke to troche zaslania nos ale tak bardzo chcialabym wreszcie spiac wlosy zalozyc opaske i nie martwic sie tym ze nos mi odstaje ehh. 3majcie kciuki zeby udalo mi sie uzbierac pieniadze!!! wiecie moze czy jest jakis dobry chirurg we wroclawiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeen.
To nieprawda, że jak sie zapłaci więcej kasy, to operacja będzie lepiej wykonana. Czytałam wypowiedzia osób po operacjii. Można wykonac zabieg za 5 tysięcy i cierpieć po nim, a można za 3.5 tysiąca i być zadowolonym. trzeba trafić na dobrego chirurga. PS. Ja też mam problem z nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeen.
I wgl to ja mam problem bo dopiero 14 lat ;/ i se jeszcze poczekam na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqerwr
Przygotujcie sie psychicznie na operacje nosa. To jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem80
jestem 5 dni po operacji i to nie był żaden koszmar, sam zabieg nic nie boli, nie ma się czego bać, jedyny dyskomfort to czas kiedy trzeba oddychać ustami, bo w nosie są setony, da się jednak przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molin
witam ... ja chciałam zapytac o operacje w bydgoszczy ?? pd dawna zastanawiam sie nad operacją ... a dokładnie od momętu kiedy wypadek zabrał mi moj nosek i dostałam cos okropnego... słyszałam ze noski po załamaniowe się lepiej 'składa' ale nie wiem czy to prawda ... mianowicie mam ogromny problem poniewaz nabawiłam sie garba i końcówka nosa jest opuszczona w doł wygląda to nie za ciekawie patrz ąc na ten nosek z przodu jest dosyc szeroki i delikatnie skrzywiony w prawą stronę to chyba wina przegrody ... nawet nie wiem czy to mozna naprawić ... nie straszę wygladam ale czuje spojrzenia i czuje sie z tym zle kiedy patrze w lustro .... czy ktos miał juz operacje noska po wypadku albo w podobny sposob jego nosek wyglada ... tak wiec czekam na jakąś odp ile kosztuje taka operacja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria22
ja mam 17 lat i ten sam problem co wy "nos"....naprawde to cos okropnego....ogólnie chodzi mi w nim o zapadłośc na samym srodeczku;/to jest takie wgłebienie które jest dosc widoczne...fff i starasznie mnie denerwuje ;/;/czy likwidacja takiego zagłebienia byłaby droga??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka23333333333
dziewczyny mam pytanie; więc rodzice zgodzili się na zabieg mojego noska a mam skrzywioną przegrodę nosową-jedyny problem w tym,że mam 16 lat .czytałam juz różne artykuły. w jednych pisza,że to stanowczo za mało a w innych,że jest to dolna granica i można już wykonywac drobne korekcje..nie wiem co mam robić. a co wy byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloooooooo
jaskolka ja tez mam 16 lat i rodzcie zgodzili sie u mnie a operacje mam wybrac sie na konsultacje do dr. Skupina..ale nie wiem czy 16 lat to nie jest za mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna
Wiecie coo ja tez mam 16 lat i też jestem ciekawa czy w tym wieku moge mieć usuniętego garba z nosa ... jest taki wielki i wogle gdyby nie on była bym ładna, a on mnie tak szpeci... Ludzie którzy mają ładne nosy nigdy nie zrozumią co czują osoby z takimi szpetnymi.... Ja myśle o tym moim nosie praktycznie cały czas aż mi sie juz życ nie chce... Mam krzywą przegrode nosową i musze iść do laryngologa jak będzie mi kazał iść na operacje usuwania jej to może mi odrazu garba usuną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi garbaty-MASAKRA
Witam, również mam 16 lat, i ten sam wielki problem...nos... Szczerze powiem, że mam już dość tych kompleksyjnych myśli, które non stop ze mna sa... Również planuję operacje, ale musze z tym poczekac, az uzbieram kaskę... Zapewniam Was, że mój nos jest naprawde ...brzydki i nietypowy... niestety. moge przesłać fotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
hhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijmnie
a ja ja mam ogromny nos mam 16 lat I MÓJ NOS MA 5 CM...!!! ZOBACCIDE SOBIE NA LINIJCE ILE TO JEST PRZY CZYM U NORMALNYCH LUDZI JEST OK 2CM ;( NIE CHCE MI SIE ŻYĆ....TEZ JAK POPRZEDNICZKA NIE MOGE NAWET PRZEZ ULICE PRZEJSC BO WUIEM ŻE MÓJ NOS JEST STRASZNY WYGKLĄDAM NORMALNIE JAK PINOKIO.....STRASZNIE MI Z TYM....I JA MAM CZEKAC DO 18 LAT ?? SKĄ DWEZME TYLE KASY NA OPERACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...:(
hey wszystkim!:) ja też mam 16 lat.. i garbaty nos. Gdyby nie on to bym była ładniejsza. Moi rodzice sie zgodzili na operacje plastyczną, chciałabym jak najszybciej ją wykonać bo nie moge na siebie patrzeć. Najpierw myślalam o zabiegu, że ci coś wstrzykują do nosa i po 15 minutach masz prosty. To stronka www.collagena.pl . Tata jednak sie na to nie zgodził bo mówi że po np. roku znowu bede miala taki sam.. garbaty nos. Powiedział że moge pójść na operacje plastyczną. Może i droższa ale z efektem. Moi rodzice powiedzieli że opłacą operacje żebym była tylko szczęśliwa. :) . Już jestem, bo sie zgodzili i mnie rozumieją. Ja mam bliżej do warszawy to pewnie tam zrobie. Bym chciała jak najszybciej najlepiej to na początku wakacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsoba
zazdroszcze wam rodzicow ... moi sie nie zgadzaja mimo ze mam 18 lat (i tak nie bede pytac ich o zdanie bo operacja jest jedyna szansa dla mnie na normalne wyjscie na ulice) a problem nie dotyczy nosa ale operacji w mlodym wieku ... wielu lekarzy nie chce sie tego podjac ;/ i co ja mam teraz zrobic? zna ktos moze lekarza ktory poszedl by na operowanie 18latki a konkretnie chodzi o podniesienie brwi .. przez te brwi wygladam jak mops ;[[[[[ nie widac polowy oka ;/ jestem zdesperowana bo wstydze sie nawet wyjsc na ulice ;s ciagle musze sie pilnowac i mimika twazy podnosic brwi ale wiadomo jest to meczace dlatego prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^ lov. w <3
hej wam ! mam 16 lat. operacje mialam robioną w tamtym roku .. tzn. była to korekta przegrody nosowej.. ta przegrode miałam tak strasznie skrzywioną, że praktycznie mialam tylko 1 dziurke w nosie.. :/ no i poszłam do lekarza ii zrobili mi ten zabieg ii jestem załamana.. wczesniej mialam takiego małego garbka.. ale tylko małego mozna powiedziec ze nie byl on prawie widoczny.. a teraz.. garbek mi sie powiekszył i jeszcze po garbku idac w dół mam zapadniecie i potem jeszcze troszke idzie do gory.. zrobilo sie tak bo.. ja nawet sama to odczuwam ze na ten garbek przeszedl mi kawalek kosci ktory podtrzymywal cały nos i dlatego mam to zapadniecie.. takze moj nos jest chyba najgorszy z najgorszych normlanie taka fala.. :/ ale zrobilam ten zabieg bo to zagrażało mojemu zdrowiu bo mialam czasem prpoblemy z oddychaniem.. ale chcialabym wrocic do tego momentu ii jeszcze wytrzymac ten rok czy dwa lata i jakos sie ppodduszac.. ;( niedawno na galileo ogladalam wlasnie 'reportaz o nosach i normlanie byla dziewczyna krota miala identyczny nos jak ja ! i mowili ze mozna nawet do sadu podac lekarza ktory tak wykona ten nos.. tylko ze wlasnie mi zagrazalo zdrowiu i jesli zahgraza to wtedy nic nie mozna zrobic.. :/ załamuje sie zawsze gdy patrze na ten nieszczesny nos .. jak widze jakiegos fajnego chlopaka to robie tak by widzial tylko przod mojej twarzy bo jestem ładną blondynka i tego nosa nie widac z przodu dopiero z profilu a jak np. go mijam czy cos to szybko odwracam glowe w druga strone.. :/ .. na operacje plastyczna rodzice sie zgodzili i powiedzieli ze mi ja oplącą takze luzik tylko chcialabym jak najjszybciej tzn. w przyszlym roku.. bo naprawde nie chce dluzej zyc z tym nosem. rok mi wystarczy moze jakos przeboleje jeszcze jeden.. mam nadzieje, ze gdy udam sie na konsultacje to uslysze ze juz w wieku 17 lat mi zoperuja ten nos.. trzymam kciuki za was wszystkie i wspieram was myslami ! :) mam nadzieje, ze wasze operacje sie udadzą i nie bedziecie czuc sie gorzej z powodu swoich nosow :) i wlasnie jbc. to mogly ktos opowiedziec jak to jest.. tzn. jesli to ma byc tak jak po tej korekcie to dam rade .. jak przebywalam w szpitalu to nie bylo zle siostry mi zmienialy opatrunki i wogole. moze troche krwawilo ale nic sie nie czulo zabieg tez nic nie bolal .. wtedy zero zmartwien najjbardziej bolalo jak wyjmowali opatrunek a tak bylo git tylko efekt przerazajacy.. :/ noo to jeszcze raz bym prosila o jakies informacje :) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooofka
hej dziewczyny, ja zrobiłam operacje nosa mając 20 lat - zebrałam pieniądze, wybrałam lekarza ( z polecenia kolezanki była to dr Molska) i wiecie co Wam powiem - żałuje! żałuje,że czekałam aż do skończenia 20 lat.. dzisiaj zrobiłabym to wcześniej dziewczyny! jezeli jesteście pewne to nie czekajcie! ja dzięki operacji jestem pewniejsza siebie i wreszcie zaakceptowałam samą siebie;) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie w wieku 16 lat można się już poddawać operacjom plastycznym, ale ja jeszcze trochę poczekałabym z tym nie wiem może chociaż do pełnoletności?? Ale może najlepiej byłoby się poradzić lekarza?? Ponoć bardzo dobry Jest dr Osuch z IQ Medica, może zgłoś się do niego na konsultacje to się wszystkiego dowiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Biopsja piersi z implantami pod specjalnym nadzorem ! o tym możesz poczytać na www.feelbeauty.eu ......Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jeszcze poczekała, bo w takim wieku proporcje twarzy mogą się jeszcze nieco zmienić. Ja robiłam swoją operację jak miałam 23 lata i robiła mi ją dr Raczkowska, którą mogę bardzo polecić. Jest profesjonalna i bardzo doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×