Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Groszkowa dziewczyna

czy prostownica naprawde niszczy wlosy???

Polecane posty

Gość Groszkowa dziewczyna

czesc dziewczyny! mam ladne grube wlosy, sa proste nie krecone, ale jak wiecie teraz jest moda na prostownice i nawet proste wlosy sie prostuje zeby mialy super gladki efekt, moje nie sa znow takie gladkie nieraz sie podwijaja, wiecie jak to wlosy, ale mam pytanie uzywacie pewnie prostownic, jak to jest : czy one naprawde niszcza wlosy? jak jest u was? czy uzaleznilyscie sie i musicie codziennie prostowac bo inaczej sa brzydkie? i jakie prostownice sa najlepsze, warto kupic te tanie za 30-50zl? prosze o wasze opinie i doswiadczenia w tych sprawach!!! boje sie ze zrobia mi sie brzydkie i poszarpane. nie wiem czy kupowac czy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada12lena
po pierwsze tak właściewie to moda na proste wlosy minela... dlugotrwale uzywanie niszczy wlosy, a po trzecie jezeli juz zdecydujesz sie na zakup prostownicy to zdecyduj sie na taka ktora ma ceramiczne plytki i regulacje temperatury!To bardzo ważne bo takie prostownice są bezpieczniejsze dla włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka łiłi
nie kurwa wogole nie niszczy sama pomysl troche :o co by Cis ie stalo jakby cie przypiekli temperatura 200 stopni? skad sie biora tacy pojebani ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszkowa dziewczyna
tacy jak ty skad sie biora? sama wiesz najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×