Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Białe drewniaczki

Białe Drewniaki

Polecane posty

Gość Białe drewniaczki

Dziewczyny chce kupić ładne białę drewnaki coś podobnego do tych http://www.allegro.pl/item201652986_sliczne_klapki_drewniaki_ze_skory_3_kolory_r_38.html tylko problem w tym, że wszystkie mają klamry, cekiny, dzety itp, czego ja nie lubie i chciałbym zeby były na nie wysokiej koturnie a nie na obcasie macie coś pod ręką... ;) i gdzie to mozna kupic ... bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mierzyłam podobne do tych i jak dla mnie to były niewygodne,takie niestabilne jakieś,nie trzymały się dobrze stopy,myślę że były by wygodniejsze gdyby miały szerszy psek na górze...no ale takie jest moje zdanie,ktoś inny może mieć inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wysokim koturnie
:) koturn jest rodzaju męskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe drewniaczki
na wysokim koturnie---> Ty tu od poprawnego wyrażania jesteś .. przepraszam... cóz teraz bede wiedzieć :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wysokim koturnie
to ja przepraszam, że poprawiłam, ale czasem jest tak, że człowiek po prostu nie wie, że mówi z błędem... Pozdrawiam i życzę pomyślnych łowów zakupowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe drewniaczki
oj ale ja che wiedziec czy gdzies widziałyście takie na stronioe jakiegos internetowego sklepu np.... ja dzis mierzyłam mnóstwo podobnych ale nie wygladaja łądnie bo maja klamry zapiencia broszki bleeeeeeeeeeee ochyda i labadziearstwo ;) jak dla mnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe drewniaczki
blehehe ohyda* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuja mnie sklepy internetowe. Ja takie (na koturnie bez klamer,dzetów itp) mierzylam na zywo. Pytalas,gdzie kupic,wiec odpowiedzialam. Na drugi raz precyzuj pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 342964
mam odpowiedż na BIAŁE DREWNIAKI-można je kupić w ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko, że najwygodniejsze buty w jakich chodziłam to drewniaki od marki Baldo, konkretnie http://www.baldo24.pl/drewniaki.html . Kupuj w ciemno, bo buty żywotne, na wiele, wiele lat, a amortyzacja perfekcyjna i działa cały czas dobrze, niezależnie od intensywności użytkowania. Jak pracujesz na stojąco, czy masz coś z kręgosłupem to nawet lepszych ortopedycznych modeli nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×