Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a taka jedna sobiexxzz

pytanie z rozmowy kwalifikacyjnej-wazne

Polecane posty

Gość a taka jedna sobiexxzz

bylam ostatnio na kilku rozmowach w sprawie pracy,ale chyba nie umiem dobrze "sprzedac sie"...czy Wam zdarza sie ,ze pracodawca zadaje pytanie "jak mnie Pani przekona bym pania zatrudnil i dlaczego"...co odpowiadacie????i jeszcze jedno..jesli pyta was ile chcecie zarabiac to ile podajecie???dzis np.bylam na rozmowie w sprawie pracy w Plusie i na pytanie "ile chcialabym zarabiac "odpowiedzialam 1500...gafa????? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobiexxzz
nikt mi nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiadam, ze moje doświadczenie i przygotowanie merytoryczne z pewnością spełni Pana/Pani oczekiwania.... a jeśli chodzi o zarobki, to rozsądnie nalezy windować, nie zaniżać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobiexxzz
spacja dziekuje,a moze ktos mi jeszcze powie cos na temat pakietu MS oFFICE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna sobiexxzz
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Najważniejsze aby się przed rozmową dowiedzieć czym zajmuje się firma. Jaki ma profil rozwoju. Kiedy zada ci rozmówca pytanie jak masz go przekonać aby otrzymać tą pracę, mówisz mu o korzyściach jakie firma będzie miała z twojego zatrudnienia. Wykorzystujesz tu swoje umiejętności i zamieniasz je na korzyści dla firmy. Jeżeli mówisz co ty chcesz osiągnąć będąc zatrudniona na tym stanowisku, to nie jest ta sprawa atrakcyjna dla twojego przyszłego pracodawcy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to nie odpowiadaj od razu ile byś chciała zarabiać. Na pytanie odpowiedz pytaniem, a ile zarabia osoba w waszej firmie na podobnym stanowisku, jakie są możliwości awansu i otrzymania podwyżki w miarę przynoszenia firmie większych korzyści ze swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co na temat ms office chcesz
wiedzieć? Jak to wpisać? Ja piszę "Microsoft Excel (z VBA), Microsoft Word, Microsoft Power Point, ..." i dalej wpisuje kolejne programy. Wszystko to w podpunkcie (Obsługa komputera>Programy. Mam tam też systemy operacyjne i urządznia biurowe. Może trochę niefortunnie tak wpisywać faksa i ksero w obsłudze komputera, ale teraz najczęściej te urządzenia i tak są podpiete sieciowo, więc wpisałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×