Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do nauczycieli

List motywacyjny na stanowisko nauczyciel!!

Polecane posty

Gość pytanie do nauczycieli

Napisałam juz wiele listów, byłam na kilku rozmowach, ale nici z pracy. Może ktoś z was mógłby mi poradzić, jak napisac taki list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
przykro mi ale to nie zalezy od listu raczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do nauczycieli
więc od czego?? od znajomości?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zalezy
od znajomosci, od tego kto jest tam polecony albo kogo pani dyrektor lub pan dyrektor ma w rodzinie... tez wiele napisalam takich listow, ale w koncu sie okazalo kogo pozatrudniali we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napisalam
i jutro mam rozmowe w szkole w sprawie pracy bez znajomosci tzn nie mam gwarancji ze dostane ta prace ale jakby mieli kogos znajomego to chyba by sobie glowy nie zawracali na rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-cielka
zalezy od Samorządu, któremu podlego szkoła, bo czasami dyrektorzy nie mają większego wpływu na to kogo zatrudnia dyr. szkoly:o ale mówię: to nie jest reguła, bo istnieją takie szkoły gdzie burmistrz ma guzik do powiedzenia i wtedy dyrektor sam decyduje o kadrze. Ale generalizując wydaje mi się, że sam list niew ma większego znaczenia podczas rekrutacji n-ciela, lecz raczej szkola, którą skończył, przebyte kursy i szkolenia, stopień awansu no i najważniejsza sprawa tzw. pedagogiczna żyłka - bez tego nie staraj sie o prace w tym zawodzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×