Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleble ble

Powroty

Polecane posty

Gość bleble ble

Tak się zastanawiam,czy ktoś z was postanowił wrócić do Polski z emigracjii,pomimo tego,że miał za granicą pracę,a w Polsce czekała go niewiadoma.Czy ktoś wrócił,bo tęsknota za krajem,za rodziną,za przyjaciółmi wzięła górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
tak,ale po paru miesiaciach jestem juz z powrotem w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble ble
A mogę wiedzieć dlaczego? Ja jestem w tej chwili rozdarta,nie wiem co robić.Ciałem jestem tu,a sercem w Polsce.Tu mam pracę,ale doskwiera mi samotność i tęsknię strasznie.Ale boję się,że nie znajdę pracy w Polsce,a to był powód dla którego wyjechałam.Kurcze wcale nie jest tak łatwo na emigracji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
poczatki takie z reguly bywaja. Ciezko jest bo samotnosc doskwiera, czasem nie ma do kogo geby otworzyc.Jestem tu dosc dlugo i musze powiedziec ze tylko kilka kolezanek mam, czesc wyjechala do polski, z czescia po prostu nie chcialam utrzymywac kontaktu. ludzie sie tu czesto zmieniaja, mysle ze dlatego trudnio znalezc tu przyjazn. Jesli masz prace i dobrze cie sie zyje, to po co masz wracac? rozejrzyj sie moze poznasz jakis ciekawych ludzi, pozdrawiam i zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
dla mnie to troche dziwne ,jak ktos po kilku latach psedzonych zagrabnica wraca do Polski, bo ja np. jestem w Uk od dwoch lat, i co ja mam w Polsce? no tak rodzicow,ale ja akurat nie mam takiej potrzeby zeby widziec ich coedzieniie,czy codziennie z nimi rozmaiwac, oczywiscie jestemy w kontakcie..... przyjazn? szczerze, po skionczeniu liceum utrzymuje kontkt z trzema osobami ze szkoly i tyle (zreszta jenda z nich i tak za rok pzryjezdza tutaj),a moze za 2 lata kontak sie uwrie? co mam jeszce w Polsce oprocz rodzicow i 3 kolezanek? NIC. wiec jezeli ktos spedzi tutaj 5 lat,to mysle ze w Polsce poza rodziacmi nie ma nic wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×