Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogaca się doczekać

wyprzedaże

Polecane posty

Gość nie mogaca się doczekać

Od kiedy zaczynają się wyprzedaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie od lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogaca się doczekać
reserved, orsay, promod ... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście już od zeszłego poniedziałku jest przeceniona część kolekcji z Reserved :) Ale na razie nic ciekawego. A tak poza tym to czy biżuterię w reserved też przeceniają na wyprzedażach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgdfgfg
podtrzymujmy ten topik. PIszcie co u Was sie zaczęło. Warto wiedziec bo często mozna kupic ładne rzeczy za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
a zimowa to kiedy? bo mi przeważnie przechodzi koło nosa.niezorientowana w tym jestem. hilfe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinam6
wyprzedaże zimowe zaczynają sie generalnie w styczniu i trwaja az do pojawienia sie nowej kolekcji czyli do konca lutego.Ale w galeriach zaczynaja sie w grudniu,przede wszystkim wyprzedaze kurtek.Pierwsza tura wyprzedazy jest tuz pod koniec grudnia- poczatek stycznia.Druga czyli wieksza przecena (ale w tedy jest juz mocno przebrane,i zostaja resztki) zaczyna sie w polowie stycznia.Zakupomaniaczki sa szybkie:) Wiec dziewczyny ledzcie juz teraz.Ja lece niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_kitty
już zaczęły się w większości sklepów, mango, zara itp, na razie nie powalają na kolana wg mnie, ale o ile pamiętam z zeszłego roku to ta "pierwsza tura" obniżek nigdy nie jest jakaś rewelacyjna, 30% to absolutnie maksimum.. dlatego polecam na początek wyprzedaże w sieci, już wyjściowe ceny są z o wiele mniejszą marża niz w normalnych sklepach a np tu http://www.schaffa.pl/index.html niektóre sa dodatkowo przecenione nawet 50% ja " w realu" pobuszuję więc dopiero jak skończy sie ten największy tłum, 50 metrowe kolejki do przymierzalni na razie mnie skutecznie zniechęcają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×