Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

COmamZtymZROBIC

Czy jest taka możliwość uczenia sie w Liceum i pracowania?

Polecane posty

ja przepracowalam praktycznie cale liceum, najpierw roznosilam gazety w weekendy, pozniej siedzialam na kasie, a pozniej pracowalam w solarium, oczywiscie to wszystko w weekendy. zdalam mature dosc dobrze i praca nie kolidowala mi ze szkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawerka dziekujeze sie odezwalas,ja moglabym tez pracowac na tygodniu,po lekcjach,a jak znalazlas prace?Bo zazwyczaj pracodawca przyjmuje ludzi po szkole i z matura?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam po roznych miejscach i pytalam, czy nie potrzebuja kogos na weekendy, z jednego miejsca pracy odezwali sie dopiero po 2 miesiacach, ale przepracowalam u nich polowe drugiej klasy i cala trzecia liceum. Odradzam zdecydowanie prace po lekcjach, probowalam tak robic i wytrzymalam zaledwie pare dni....Wtedy musialabys sie liczyc z calkowitym brakiem wolnego czasu...Ja pracujac w weekendy potrafilam zarobic nawet i 400 zl, co dla licealistki to moim zdaniem bardzo duza suma. Mozesz tez pracowac na promocjach w hipermarkecie, jesli jest taki w miejscu Twojego zamieszkania. U nas placa 6 zl za godzine- a pracujesz, kiedy chcesz. Moja kolezanka z klasy zarobila w ten sposob 200 zl w miesiacu, co tez nie jest mala sumka. Odradzam natomiast prace w mc donaldzie- wyzyskiwacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i z tego co wiem prace mozna rozpoczac juz po 16 roku zycia, wiec jesli skonczylas 16 lat to bez obaw mozesz pytac w roznych miejscach, czy nie potrzebuja kogos. praca w housie i croppie tez jest chyba przeznaczona dla mlodych ludzi no i podpasowuja sie pod Ciebie, wiec to tez bylaby nienajgorsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ja mam chodzić i pytac?W jakie miejsca?A niepytaja o mature?Bo zazwyczaj tego wymagają?Ja jestem z Chełma,woj.Lubelskie,a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudamaruda
są licea dla pracujących, CKU się to nazywa - poszukaj w necie, i zobaczy na jakiej zasadzie tam ludzie chodzą, moze Ci to cos ulatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jakie ogłoszenia?? :> o pracy oczywiście :P żeby być hostessą, nie trzeba mieć żadnego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×