Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polmen

Nie zalozylbym NIGDY japonek na stopy!

Polecane posty

Gość polmen

I juz bo to nie meskie! ten post to nie prowokacja, czy sa kobiety ktore podzielaja moj poglad? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taka nadzieje:)jak smiesznie wygladaja faceci w japonkach...oczywiscie to moja opinia, moze innym dziewczynom sie podoba, rozne gusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pewien czas myślałam, że facet w japonkach jest niemęski. Ale zmieniłam zdanie. But jak każdy inny. Poza tym niektóre męskie wydania japonek są całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
a nawet wiecej, i meska stopa porafi byc seksowna, ja tam japonki lubie na facetach, lepsze to niz, jak w adidasach stopa gnije przez caly dzien przy 30 stopniowym upale, potem jak te madidasy zzuje nic tylko smrod w calym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmen
okey ale ja to uwazam za zniewiescienie do n-tej potegi! :) przepraszam za bezkopromisowosc:) Facet nie musi pachnac stajnia ale z drugiej strony nie mozna wpadac z jednej skrajnosci w skrajnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kobiety chodzily kiedys
tylko w sukienkach a teraz nosza spodnie jak faceci chcialyscie rownouprawnienie to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
nienawidzę japonek u faceta ani żadnych innych klapków! Tylko po wyjściu z prysznica, na ulicy nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
Japonki zniewiesciale? hahaha dobre sobie....gratuluje poczucia gustu zrownanego z ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0000
mi też się nie podobają japonki u facetów, co wcale nie oznacza, że moje poczucie gustu jest zrównane z ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki nie sa zniewieściałe
Japończyk w japonkach nie wygląda zniewieściale, tak samo jak Szkot w spodnicy, ale Polak w spódnicy.....hmmm....niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
No dobrze nie znaczy, to jest tylko jedna poszlaka na to wskazujaca... a moze swoje opinie poprzecie jakimis wywodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaavelo
Japonki o fujjj! Nie wyobrażam sobie, żebym chodził w tym gównie. Mam 22 lata i jestem organistą, pod nogami mam ok. 36 pedałów którymi muszę grac i raczej w japonexach by mi to nie wychodziło Nie wiem co młodzi mężczyźni w tym widzą??? Może, że głupie ciemne laski na to lecą??? Po 2 to wkur**a mnie jak widzę człenia który robi z siebie taka za przeproszeniem laleczkę:/ kurdupel, włosy na żel, obcisłe krótkie spodnie i do tego oczywiście japonki, aha i ma jeszcze ogolone nogi!!! To dla mnie już rasowy gej!!! Jest przecież obuwie przewiewne w którym się naprawdę wygodnie chodzi a nie w tych klamotach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie goli nóg, w życiu nie postawił włosów na żel ( woli raczej klimaty hip-hopu) nosi szerokie t-shirty, ale jak jedziemy nad wodę to zawsze zaklada japonki bo poprostu jest najwygodniej, i przy takich upałach jak mialby grzac nogi w adidasach czy trampkach jeszcze nad wodą to masakra:P i wygląda wtedy zajebiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghbfvcd
ja uwielbiam facetow w japonkach ale po 1. musi miec ladne stopy a nie jakies dlugie koslawe paluchy po 2. musi miec opalone nogi a nie biale z czarnymi wlosami fuj. a japonk isa ladne ale nie plastikowe badziewie ale sa takie porzadne ze skorzanymi paskami, meskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonki sa fantastycznym wynalazkiem, zarówno na męskie jak i na damskie stopy. W każdym razie są mega wygodne!! I nie kłapią tak bardzo jak normalne klapki;) I nie spadają z nóg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssssysys
dla faceta NIEEE dobrze ze moj nie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgret
japonki na męskiej stopie są w porządku, pod warunkiem, że stopa jest zadbana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak jest goraco nosi japonki, po dzialce nosi japonki i nie wyglada zniewiesciale, lepiej zeby chodzil w kubotach po ulicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlEńKa 32
sądze że nieudana reklama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
No i co z tego? Niech reklamują, ja tam lubię od razu linki podane, bo nie chce mi się szukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tez nie rozumiem
a ja lubie facetów w japonkach. wcale nie uwazam ze to zzniewiesciałe. po prostu meskim stopom tez jest goraco, a wiekszosc meskich samdałów wyglada beznadziejne, ajeszcze jak niektorzy zaloza skarpetki do sandałów !! o nieeee, uwielbiam japonki na meskich stopach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×