Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakiś facet

zdumiewająca opowiesc

Polecane posty

Gość jakiś facet

Usłyszałem ostatnio opowieść mojego kolegi, który z okazji 10-rocznicy ślubu otrzymał od żonki super prezent "piwo z beczki". Na razie z pozoru nic wielkiego, ale wyglądało to (niby)tak: został wyproszony z sypialni na kilka minut, po czym gdy wszedł, żonka leżała z plecami oparta o oparcie kanapy z pupą do góry, a z pochwy wystawała słomka. Do pochwy wlała sobie pifko i koleś (niby) miał super degustacje. w całej tej opowieści, która miała więcej szczegółów, jakoś nic mi się kupy nie trzyma. No niby mogła sobie koleżanka wlać pifko za pomocą lejka, czy strzykawki i to jest zrozumiałe, ale nie chce mi sie wierzyć, że mogła wytrzymać buzowanie bąbelków, no i jeszcze to że piwo raczej spowodowało spustoszenie we florze bakteryjnej i grzybek murowany. Ale może się nie znam. Czy ktoś miał podobne pomysły, czy ludzie to robią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D ciekawe.. a jak by usiadla na ta beczke wstala i juz by beczki nie bylo??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin dwie
niesmaczne.. mimo wszystko- nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzię są jednak pomysłowi to raz... dwa... fatnazję tez mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooobreeee
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefannnnnnnnnn
heheh zrobię tak samo krzysiowi na naszą rocznicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka19
ja swojemu zrobię "milkę z flaka" wiecie co mam na myśli? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facet
wertyq - świat się kończy, myślę że tego szampana miała w ustach i nosie. Ciekawe czy ktoś to jeszcze będzie naśladował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie wlała
tego piwa bezpośrednio do pochwy tylko użyła jakiegoś 'naczynia' jak np. prezerwatywka, albo zwykła nieduża torebka foliowa----> nalała piwa----> włożyła do pochwy---->dodała słomkę i było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×