Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka_mm

upały

Polecane posty

Gość Olka_mm

Mam prace w ktorej wymagany jest dress code, pracuje w banku, ostatnio pogode mamy piekna ale upał strasznie meczy a ja musze albo nosic spodnie w pracy co w ten upal ejst tragiczny albo spodniczke jendnak nie moge miec golych nog co za tym idzie musze zakladac rajstopy w ktorych nie pwoiem jest bardzo Cieplo, macie jakies sposoby sprawdzonego ubioru lub jakies psosoby chlodzenia sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek przerzuć się na pończochy lub podkolanówki (jeśli spódnica jest za kolano) będzie w 4 literki chłodniej chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
No spodniczke jast na wysokosc kolan, myslalam juz nad ponczochami ale nei ejstem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam lekkie ubranka np len ja niestety tez musze sie elegancko ubierac ale nogi moge miec gole wiec jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
Raczej len odpada wydaj emi si emalo elegancki, widzisz mozesz miec nogi gole a ja niestety nie troche dla mnie to nie zrozumiale ale musze sie emczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pończochy wg mnie są wygodne ale to moje odczucie rozumiem że zmiana materiału spódnicy w grę nie wchodzi bo macie służbowe mundurki tak? jeśli nie to faktycznie pomyśl o uszyciu spódnicy o takim samym fasonie ale z czegoś lżejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
Mundurkow nie mamy, jednakze w gre wchoodza kolory raczej czerni i bieli, ewentualnie lekkiej szarosci, powiedz mi ty do pracy pończochy zakladasz, i jak sie nosza? nie zsunela ci sie niegdy bo troche mnie taki fakt przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy ubieram się luźno i mogę pozwolić sobie na gołe nogi bo pracuję w prywatnej firmie :) ale pończochy zakładam np. na wesela - i nawet w wirze tańca i hulanek się trzymają :D co ci szkodzi kupić jedne i spróbować? :) i pomyśl z materiale na nową spódniczkę, może jakaś wiskoza na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy ubieram się luźno i mogę pozwolić sobie na gołe nogi bo pracuję w prywatnej firmie :) ale pończochy zakładam np. na wesela - i nawet w wirze tańca i hulanek się trzymają :D co ci szkodzi kupić jedne i spróbować? :) i pomyśl z materiale na nową spódniczkę, może jakaś wiskoza na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessunia
ja tez polecam ponczocyh samonosne. maja na gorze silikonowy pasek i nie zzsuwaja sie. zawsze mozesz sobie kupic rajstopy w sparyu, etz dobre rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
pończochy do paska. na pewno nie zlecą. W rajstopach można zwariować przy upałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstandard-m
Hmm chyba mnie przekonalyscie i kupie 1 lub dwie pary zastanawiam sie jednak nad kolorem hhh mozecie cos polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
Hmm chyba mnie przekonalyscie i kupie 1 lub dwie pary zastanawiam sie jednak nad kolorem hhh mozecie cos polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×