Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DRRERERERERE

OPALANIE NA OLEJ !!!

Polecane posty

Gość DRRERERERERE

CZY NA ZWYKLY OLEJ ROSLINNY SZYBKO SIE OPALIMY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej.....
szybko sie spalimy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRRERERERERE
trafna odpowiedz ale czy ktos sie juz opalal na olej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można sie ładnie spalić
no ale wtedy naturalny kolagen przychodzi z pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRRERERERERE
a na co najlepiej sie opalac domowymi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu,ponieważ później jest trudno zmyć tłusty olej i pomimo mycia skóra nadal śmierdzi olejem a opalenizna jest czerwona.Teraz jest b.dużo świetnych przyspieszaczy do opalania,więc nie warto używać oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zwane katalizatory
opalania:)ale słońce jest szkodliwe nie warto ryzykowac i tyle sie opalac zniszczyc skóre to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Na olej mozne sie bardzo ładnie opalic i dość szybko słoneczko bierze ... wiem cos o tym :)) Ale minusem tego jest niestety sapach który nie jest zbyt przyjemny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co sie opalac to
szkodzi skórze,niczego nie wiesz,niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
odpowiedzialam na pytanie czy na olej roslinny mozna szybko sie opalic .. a nie czy jest szkodliwy czy nie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPIEJ NA OLEJ OPAŁOWY
Boże, skąd sie bierze taka głupota? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
masz racje ze nie jest to zbyt mądry pomysł :/ ale czy nie macie wiekszych problemów na głowie ..niz to czy ktos sie opala w taki badz inny spsob ..???? żeby juz od takich rzeczy swiat przewracał sie do gory nogami ..hehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
HOLIDAY SKIN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsd
moja znajoma, obecnie starsza pani, kiedyś opalała się z naturalnym przyśpieszaczem ziołowym (nie napiszę jakim) nowotwór skóry (ale nie czerniak bo widocne na twary zmiany były czerwone, plackowate, i rozgałęzione pod skórą) rozwinął się u niej błyskawicznie, w ciągu tygodnia wycięto jej to i jest zdrowa, już nigdy nic takiego się nie powtórzyło ale jej historia powoduje że nigdy nie sięgnę po przyśpieszacz opalania własnego pomysłu i wam radzę to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinosss
Bardzo dobrze jest się opalać na naftę kosmetyczną, skórka gładziutka i brązowiutka a po kąpieli nic nie czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KimKa
Pomieszaj olej z zapachem do ciasta :) świetna sprawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvvbghj
na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam o Maśle Kakaowym. Trza by sprawdzić, jak to działa...:) a można tym masełkiem smarować twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy na olej można się opalać ale jedno jest pewne - olej rzepakowy ma dużo prowitaminy A, która fajnie wpływa na koloryt skóry, a przy tym ma też witaminę E, która regeneruje i odżywia. Ale nie ma żadnych filrtów UV, więc jako smarowidło do opalania się raczej nie nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opalanie na olej jest bardzo skuteczne. I przy tym opalenizna po kilku godzinachrbi sie brazowiutkaa. Pewnie ze trzeba uwazac. Ja opalalam sie w miescie gdzie slonce tak mocno nie opala i po pol godziny widac bylo roznice juz. Po prostu trzeba ostroznie ale efekty super. I wcale nie czuc oleju. Ja rozcienczalam troszke z woda i pryskalam sie co chwila. A ze zmyciem tez nie mialam problemu. Zwykly zel pod prysznic i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna1903
Zgadzam się z gościem powyżej, opalanie na olej jest bardzo skuteczne i skóra wcale nie jest czerwona. Pół godziny na przód i pół godziny na tył wystarczy, żeby mieć ładną, złocistą opaleniznę. A to, że ciężko zmyć, to zwykła bzdura. Wystarczy mieć w posiadaniu gąbkę i żel pod prysznic. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na olej, to tylko rokitnikowy, sama sie nie opalam ale gdybym miala sie opalac, to na rokitniku przy jednoczesnym zastosowanie wewnetrzym naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szybko się opalimy.Tylko czy to opalanie jest napewno zdrowe...uroda to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejem arganowym mozna sie ładnie opalić, a przy okazji działa bardzo odżywczo na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TURBO przyśpieszacz firmy Kolastyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją dziś opalalam się na olej... Pierwszy raz i fakt opalilam się szybciutko.. Do tego parę razy wskoczyłam do jeziorka i jest świetnie... Ale wcale nie jestem spalona żadnych czerwonych plam skóra nie pieczę. Wydaje mi się że to nie jest szkodliwe jeżeli robi się to raz do roku... Lecz nie za często bo to fakt przyspiesza opalanie lecz w żaden sposób nie chroni skóry. Trzeba uważać i robić to rozważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na olej?! Nie lepiej kupić sobie jakiś przyspieszacz, np. soraya (polecam, bardzo go lubię) i do tego użyć czegoś normalnego z filtrem, żeby się nie spalić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19822
Takie opalanie jest świetne.. ja jak idę na pole gdy jest słońce zawsze smaruje nogi (chce żeby mi je jak najlepiej opaliło). To na serio pomaga w opalaniu. łatwo jest to zmyc bo prawie wszystko wyciąga słońce :). Bardzo gorąco polecam ten sposob <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmała1
Ja opalam się na olej jakiś już czas no około trzech lat i jestem bardzo zadowolona owszem nie leże kilka godzin na słońcu tylko zawsze dwie i co pół godziny się obracam jak naleśnik ,,,,,,efekty piękne ,,,,,,potem prysznic i olej schodzi nie śmierdzę olejem tak jak ktoś napisał żel pod prysznic i gąbka i nie mam problemów aby olej z siebie zmyć ,,,,,,,,,,,,potem nakładam balsam na ciałko i gotowe ,,,,,,,,,,ja polecam ,,,,,,,,,,,,a jeżeli to nie zdrowe to nie powinniśmy jeść pić i oddychać bo wszystko to jest zanieczyszczone ,,,,,,,,,,a te wszystkie ochrony z filtrem przecież to sama chemia i co tu więcej pisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×