Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już sama nie wiem

do jakiego wieku rośnie penis?

Polecane posty

Gość już sama nie wiem

mój 18 letni chłopak nie ma sie czym chwalić w kwestii przyrodzenia, daje mu jakieś 13 cm :-o jest jakaś szansa że mu jeszcze urośnie czy porzucić wszelkie nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja mam teraZ rocznikowo juz 15 lat.. ale normalnie 14 bo jestem z lipca. i mam 16 cm. ALEEE urosnie jeszcze hihi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wyście tak z tym wiekiem rocznikowo - daje to Wam coś? Wiekowo i tak nie jesteście starsi, wiec po co to pisać i podkreślać, półgłówki? :( Jak już, to 14,5 roku. I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie do ok 20 roku życia ale może urosnąć mu jeszcze parę centymetrów lub parę milimetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rośnie do 50 roku życia
1 cm na rok. Dlatego młode pipki jak lecą na staruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tal
Mnie rosl do ok. 14 roku zycia. A teraz (33 lata) jest mniejszy o 2 cm od tamtego rozmiaru. Moje doswiadczenie mowi, ze rozmiar ma znaczenie. Moze nie sam rozmiar, a raczej dopasowanie, bo kobiety tez maja swoje rozmiary. Glebsze kobiety latwiej zadowolic wiekszym czlonkiem. Plytszym kobietom bedzie lepiej z krotszym czlonkiem. Przy wiekszym czlonku z plytsza kobieta mezczyzna bedzie musial uwazac, aby nie uderzyc o scianke macicy. Ja wlasnie niedawno trafilem na gleboka kobiete. I jest mi z nia cudownie. I jej ze mna tez. Mamy przezycia, jakich nie mielismy dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorniakk8
Witam, a ja mam 14\15 lat i mam 13,5 cm. Czy jeszcze przyrodzenie mi urośnie?? POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmalczyk czy oliwa;)
a to nie jest tak jak z paznokciami...? znaczy mam problem...fak!!,fak,fak!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver snow
tal- zmniejszył cie sie panis?? jak to możliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chrzanicie penis rośnie tak jak cały organizm - max do 21 roku życia, jak przestaniesz rosnąć wcześniej, to on też teoretycznie rośnie jeszcze do śmierci, ale - po za przypadkami klinicznymi - nie jest to dostrzegalne uszy i nos też rosną do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typopaprancujedenty
rosnie do smierci a w trumnie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekiAtOmeks
nie urosnie mu juz,basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasia225
Witam mój znajomy ma problem. Ma członek tylko 12 cm. W żadne zabiegi chirurgiczne oraz środki zwiększające nie wierzy.Staram się go pocieszyć, że to nic strasznego ale on jest strasznie wrażliwy na tym punkcie. Zobaczył mapę Polski wg przeciętnej długości penisa na http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php i załamał się. Co mam robić by mu pomóc?? Szkoda mi go, ale jestem kobietą i nie znam się na tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13cm to nie olbrzym ale wystarczy wazne zeby nie był cienki jak ołówek,a orgazm u kobiet to indywidualna sprawa nawet mniejsze penisy potrafią doprowadzic kobiete do ekstazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
18 lat 16,5 cm . Penis zauwazanie rośnie do 17 roku życia . Potem też rośnie ale nie w takim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierniczcie głupot, że z wiekiem coś rośnie, jak już coś to uszy i nos. Na starośc wszystko zanika wystarczy poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penis rośnie tak samo jak reszta ciała. Gdy ono kończy wzrost, to i penis kończy. Czyli typowo, do ukończenia 17roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek dobra rada
po 100 tce dopiero zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do XXI wieku. Faceci urodzeni po 2000 roku z powodu złej jakości pożywienia muszą się liczyć z tym, że im w ogóle nie urośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu 21
Kochane panie :)) mam 21 lat a moj penis ma rozmiar 15-16 cm czy was to zadowala czy jest zbyt maly ?? Czy ten rozmiar zadowala was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 100 lat rośnie ,potem robisz z niego szal na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zostaje z 6 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×